logo esimene osa laupäev 20 aprill 2024  
logo teine osa  
logo kolmas osa
Vanemad aastakäigud 2018 2019 2020 2021 2022 2023 2024
  Järgmine Reisimaailm ilmub juuni 2024
reisimaailma logo
tutvustus
tellimine
kontakt
viited
uudised
ajalooline Kreeka
 
Reisimaailm nr. (61) 1/2005
Lk 24 - 27
Hotell Tallink
Eelmise aasta kevadel avas Tallinnas külastajatele oma uksed uus hotell - Best Western Hotel Tallink. Hotell on Tallinna hotellide seas tubade arvult kolmandal kohal. Kümnekorruselise hoone fassaad on metalselt särav, kuid seestpoolt on hotell soe ja sõbralik. Suurt populaarsust on kogunud hotelli toitlustuskohad ning 0-korrusel asuv ööklubi. Hotelli standardtoad asuvad korrustel II - IX, sviidid ja konverentsisaalid asuvad X korrusel. Hotelli klientide tagasiside on olnud ülimalt positiivne.
Lk 5
Narva on emotsioonide linn
Narva sündmusterohke minevik, unikaalsed ajaloo- ja arhitektuurimälestusmärgid, ainulaadne geograafiline asend, Narva linna ümbruse kaunis maastik - kõik see teeb Narva turistide jaoks ahvatlevaks. Narva on ka Euroopa Liidu idapoolseim punkt ning siit avaneb ainulaadne vaade Venemaale. Narva on ka külalislahke ning ootab kõiki endale külla.
Lk 16 - 18
Toila valla elu
Toila vallavanem Tauno Võhmar räägib meie ajakirja spetsiifikat arvestades peamiselt Toila valla turismivõimalustest. Toila pakub palju nii kohalikele kui ka turistidele, siin on kaunis ja suurepäraste võimalustega Oru park (Pühajõgi ja jõeorg, Hõbeallika koobas, lossiplats, laululava jne), sadam, mererand ja palju muudki, mis lisaks sanatooriumile võiks turiste kütkestada. Vallajuhtide eesmärk on muuta oma vald terviklikult täiuslikuks ning suurendada selle kaudu kogu piirkonna konkurentsivõimet.
Lk 20 - 23
Toila sanatoorium
8. detsembri pärastlõunal pandi nurgakivi Toila sanatooriumi uuele sauna- ja veekompleksile Toila Termid. See on kompleks, kus on põhirõhk pandud saunamõnude pakkumisele ja saunade tervistava mõju kasutamisele. Tulevases kompleksis on seitse sauna. Ehitatav kolmekordne hoone liitub sanatooriumi põhihoone külge, see võimaldab saunakasutajatel ka sanatooriumis pakutavaid teenuseid kasutada. Toila Termide avamispidu on plaanis pidada jaanipäeva paiku.
Lk 19
Raviprotseduurid Toila sanatooriumis
Sanatooriumis pakutakse kliendile väga mitmekesiseid ravivõimalusi paljude haiguste vastu. Ravi mitmekülgsuse ja tõhususe tagavad nii ammutuntud tervistusvõtted kui ka siin kasutusele võetud uusimad meditsiinisaavutused. Uudsed ravivõtted on ravimine šokolaadi ja veiniga, ülihea vahend talvise stressi vastu on ka valgusravi ning endiselt on väga populaarrne kivimassaaž koos aroomi-, värvi- ja muusikateraapiaga.
Lk 43 - 45
Tutvumas Tartu ja Tartumaaga
Detsembris korraldati incoming sektsioonile Tartu linna ja Tartumaad tutvustav kahepäevane reis. Külastati Ülenurmes asuvat põllumajandusmuuseumi ja Tartu lennumuuseumi ja spordimuuseumi, käidi Vitipalu matkarajal ning Tõravere observatooriumis ning mitmetes teistes kohtades, kuhu võib Eestisse tulnud turiste uudistama saata teadmisega, et neil on seal huvitav ja tore.
Lk 8-9
Hotell Narva on külalislahke
Narva esindushotell koos restoraniga asub soliidses neljakorruselises majas. Hotellis on 49 numbrituba, lisaks äriklassitoad ja sviidid. Hotelli restoranis on 48 kohta, restorani kõrval on väike kohvik-bistroo. Hotell Narva on omamoodi visiitkaart Narva linnale, sest siin võõrustatakse linna ametlikke külalisi (näiteks elektrijaama väliseksperte, linnavalitsuse külalisi jne) ja turismigruppe. Hotelli II ehitusjärk toob kaasa mitmeid mugavusi ja üllatusi klientidele.
Lk 30 - 33
Pärnu turismikonverents
Pärnus toimus turismikonverents juba üheksandat korda ja nagu tavaks, kattus konverentsiteema Pärnu linna aastateemaga, milleks sellel aastal on noored. Turism ja noored on aktuaalne teema, kuid midagi soovituslikku selle teema kohta kirjasõnas ilmunud ei ole. Konverentsil räägiti senistest kogemustest noortereiside korraldamisel ning sellest, kus ja kuidas noored reisida ning seigelda armastavad. Noortele pakutakse palju erinevaid võimalusi vaba aja veetmiseks, see ongi tähtis, et oleks valikuid ja et pakutav täidaks noorte ootusi.
 
   
 09-04-2024
Ilmus Reisimaailma 2024. aasta esimene number...
Loe lähemalt!
© 2001 www.ww.ee