logo esimene osa laupäev 20 aprill 2024  
logo teine osa  
logo kolmas osa
Vanemad aastakäigud 2018 2019 2020 2021 2022 2023 2024
  Järgmine Reisimaailm ilmub juuni 2024
reisimaailma logo
tutvustus
tellimine
kontakt
viited
uudised
ajalooline Kreeka
 
Reisimaailm nr. (125) 3/2014
Vaata ka selle aastakäigu teisi numbreid: [ 1 | 2 | 3 | 4 | 5 ]
Narva ja Ivangorodi uuendatud taristute avamine
Projekt EstRusFortTour-2 oli suunatud Narva ja Ivangorodi kindlusehitiste juurdepääsetavuse parandamisele ja atraktioivsemaks muutmisele.
Ajalooline muinasjutt Narvas ja Ivangorodis
Kahe linna kohtumiskoht ja iidsed kindlused annavad suurepärase võimaluse minna tagasi kaugesse aega ja teada saada, kuidas siinne elu on kulgenud.
Ajalugu elustub Narva Hermanni linnuses ja Põhjaõues
Narva Muuseumi roll on olla teejuht narva linna mälestiste avastamisel ja tundmaõppimisel. Põhjaõu on muuseumi nägemus käsitööliste kvartalist.
Tervitusi Revalist, Dorpatist, Pernaust...
Eesti Ajaloomuuseumi uus foto- ja postkaardinäitus viib vaataja sajandi taguse Eesti seitsmesse linna ja kaunitesse paikadesse suvistes linnades.
Kohtla Kaevanduspark
Kohtla Kaevanduspark pakub maa-alust seiklust, see on terves Euroopas omalaadne muuseum, siin asub ka vahva Mutimaa.
Mäetaguse mõisahotell
Mäetaguse mõisahotellis Ida-Virumaal on endised ajad tajutavad lausa igal sammul, säilinud on esinduslik härrastemaja ja mõisaansambel.
Läti elanikkonna küsitlus
EAS tellis telefoniküsitluse teada saamaks, milline on Eesti maine puhkusesihtkohana ja milline on huvi erinevate puhkusereiside vastu lähitulevikus.
Kohvik-restoran Bon Ami Cafe
Rakveres pakub see kohvik-restoran maitsvat toitu hubases ja meeldivas interjööris, külastajad on sellega väga rahul.
Kõndides vikerkaarel kauges Terengganus
Üht Malaisia kuningriigi osariiki nimetatakse idaranniku kalliskiviks, sest see paik on mitmetahuline, kirgas ja ahvatlev reisisiht kogu maailma turistidele.
Saka mõis – varemetest sündinud pankranniku pärl
Aastakümneid Nõukogude piirivalvekasarmuna kasutusel olnud ja seejärel pikalt tühjana seisnud mõisakompleksi päästsid hävingust Eha ja Tõnis Kaasik.
Chester
Loode-Inglismaal Dee jõe ääres asuv linn kuulub Inglismaa kümne esimese ajaloolise enimkülastatava linna nimistusse, selle asutasid Rooma leegionärid.
Pikim kai ja suurim laev
Tallinna Vanasadamas sai valmis uus kruiisikai vahetult enne seda, kui Tallinnasse saabus kõige pikem laev, mis siia tulnud.
Turismihariduse tuleviku 2. ümarlaud
MTÜ Eesti Turismihariduse Liit korraldas koostöös EASi ja TEKOga seminari, kõne all oli tööjõu vajaduse, tulevikuprognoosid, tööjõutrendid jpm.
Kaunis reis ümber Saimaa
Tallinn-Helsingi liini teenindavad Gabriella ja Mariell avardavad oluliselt reisihuviliste võimalusi, üks neist on reisida ümber kauni Saimaa järve.
Magus maagia Nukumajas
Näitus Magus maagia Tallinna vanalinna Nukumajas sai imetleda nukke, mis valmistatud martsipanist ja suhkrust.
Tallinna linna päeva seminar
Tallinna Linna Päeva ürituste raames toimus seminar “Tallinn – merelinn Soome lahe ääres”, kõne all oli tegevused Soome lahe aastal ja Tallinna merelisus.
Muutused lennureisijate õigustes
Eelmine määrus lennureisijate õigute kohta on vananenud, sest ilmnenud on mitmed nö hallid alad, mida ei reguleeri ei määrus ega muud õigusaktid.
Tere tulemast Suure-Jaani!
Suure-Jaani vald kutsus juba teist aastat järjest oma valdustega tutvuma reisikorraldajaid ja ajakirjanikke. Selles vallas on huvilisele palju vaatamisväärset pakkuda.
Turismi kevadkonverents
EHTE korraldas oma 18. sünnipäeva tähistamiseks konverentsi Kaksteist kevadist lugu, räägiti turismist, toitlustusest, majutusest ja paljust muust.
Eesti Baarmenite Assotsiatsioon
EBA asutati kakskümmend aastat tagasi, organisatsiooni tegevus on olnud hariv ja ka meelelahutuslik. Avati EBA koolituskeskus.
Kauplus Gemoss
Tallinnas avati uus jae- ja hulgimüügi kauplus, kust saab osta kõike, mida enne söögivalmistamist, selle ajal ja pärast vajavad nii koduperenaised kui hotellide ja baaride töötajad.
 
   
 09-04-2024
Ilmus Reisimaailma 2024. aasta esimene number...
Loe lähemalt!
© 2001 www.ww.ee