logo esimene osa neljapäev 23 mai 2024  
logo teine osa  
logo kolmas osa
Vanemad aastakäigud 2018 2019 2020 2021 2022 2023 2024
  Järgmine Reisimaailm ilmub juuni 2024
reisimaailma logo
tutvustus
tellimine
kontakt
viited
uudised
ajalooline Kreeka
 
Reisimaailm nr. (127) 5/2014
Vaata ka selle aastakäigu teisi numbreid: [ 1 | 2 | 3 | 4 | 5 ]
Otepää ja Valgamaa
Talveperioodil toimub Otepääl ja Valgamaal väga palju huvitavat, eelkõige muidugi talisport, kuid lisaks sellele on siin muudki toreda puhkuse sisustamiseks.
Otepää Winterplace
Otepää Winterplace on kogu perele mõeldud aktiivse vaba aja veetmise võimalusi pakkuv piirkond Otepää kesklinnas Linnamäe orus.
Oti pubi
13 aastat tagasi spetsiaalselt toitlustuskohaks ehitatud maja asub Otepää keskväljakul, siinne menüü on rikkalik, pakutakse rahvusvahelist kööki.
Ööklubi Comeback
Ööklubi tähistab varsti oma 21. Sünnipäeva. Ööklubi on mõeldud kõikidele nooruslikele inimestele, kes soovivad meelt lahutada tantsides ja head muusikat kuulates.
GMP Clubhotel
Sangaste loss
Valgamaal asuv Sangaste loss pakub lisaks majutusele ka lossiekskursioone ja meeldivaid elamusi hiljuti taastatud talveaias.
Terviku teraapia
Turismiseadusega kehtestatud nõuetest reisiettevõtjale
Olukord, kus reisiettevõtja tegutseb Euroopa Liidu tasandil ilma nõuetekohase tagatiseta, on lubamatu, keelatud ja karistatav.
Andorra la Vella
Andora la Vella on Andora Vürstiriigi pealinn, asudes üle tuhande meetri kõrgusel Ida-Püreneede mägedes, on see ühtlasi ka Euroopa kõige kõrgemal asuv pealinn.
Rootsi elanikkonna küsitlus
EAS tellis eelmisel kevadel telefoniküsitluse, eesmärgiks uurida Eesti mainet puhkusesihtkohana ja huvi puhkusereiside vastu Eestisse.
Poliitikud meremeeste ees
Tallinnas peeti rahvusvahelist merenduskonverentsi, teemaks see, et me ei saa rahvusvaheliselt konkureerida, kuna Eesti lipu all on tülikas ja kallis sõita.
Kirikute ja muuseumide Bornholm
Taanile kuulub väike saartekogum, neist suurim on Bornholm, seda kutsutakse ka Taani paradiisiks ja päikesepaiste saareks, saare sümboliks on ümmargused kirikud.
Rävala hõbe Rannarahva muuseumis
Näitus avati president Meri 85. sünniaastapäeva auks, selle koostamise ajendiks oli viimastel aastatel päevavalgele tulnud viikingiaegsed arheoloogialeiud.
Isuäratav Jaapan
Jaapani toit paitab nii silma kui suud, lisaks paneb südame laulma ja hingekellad helisema. MoshiMoshi OÜ pakub võimalust õppida sellist toitu tegema.
Gemoss – fantaasiarohke ja enneolematu maitseelamus
Seekordses kaupluse Gemoss tutvustuses oleme jõudnud maitseteni – kaupluses pakutakse firmamärgi MONIN siirupeid, maitsepüreesid, maguskastmeid ja -pulbreid.
Retk kadunud linna
Eesti linnaline asustus algas 13. sajandil, Ajaloomuuseumi näitusel saab Tallinna vanima eeslinna kaudu teavet eeslinnade ja meie pealinna arenguloost.
Purjede all Ruhnu saarele
Ruhnu magnetiteks on loodus, ajalugu, arhitektuur, valge liivarand ja palju muudki, kuid kauguse tõttu ei ole sinna kerge kohale jõuda,
Järvede ja loitsude linn Tõrva
Jutuajamisest Tõrva linnapeaga selgub, et see väikelinn pakub nii sise- kui välisturistile rikkalikult nii meelelahutust kui ka aktiivset tegevust.
Hotell De Tolly
Hotell on saanud oma nime kuulsalt väejuhilt ning on oma nime vääriline – mõnus ja esinduslik nii seest kui väljast, siin on mugavad toad ja hea teenindus.
Tallinna Rahvaülikool
Rahvaülikool pakub koostöös rahvakultuuriga seotud MTÜdega palju võimalusi enesetäiendamiseks ning kohtumisteks loomeinimestega.
Hotell Bernhard
Hotell asub Otepääl imeilusas kohas ning vaimustab külalisi oma mugavate tubade ning koobasbasseinidega, aga ka aktiivse tegevuse võimalustega.
 
   
 09-04-2024
Ilmus Reisimaailma 2024. aasta esimene number...
Loe lähemalt!
© 2001 www.ww.ee