logo esimene osa laupäev 20 aprill 2024  
logo teine osa  
logo kolmas osa
Vanemad aastakäigud 2018 2019 2020 2021 2022 2023 2024
  Järgmine Reisimaailm ilmub juuni 2024
reisimaailma logo
tutvustus
tellimine
kontakt
viited
uudised
ajalooline Kreeka
 
Reisimaailm nr. (104) 3/2011
Vaata ka selle aastakäigu teisi numbreid: [ 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7-8 ]
15 aastat kaasaegset ülikooliharidust Pärnus
Pärnu kolledzi asutamisotsus võeti vastu 1996. aastal, nüüd on siin kõige populaarsem eriala turismi- ja hotelliettevõtluse eriala. Selle õppekava on kümne aastaga lõpetanud 485 üliõpilast.
TÜ Pärnu kolledzi vilistlased
Pärnu kolledzi vilistlasi tegutseb turismivaldkonnas üle Eesti, kooli aastapäeva puhul meenutavad nad kooli ning avaldavad arvamust saadud teadmiste kohta.
TÜ Pärnu kolledzi võrgustik ulatub üle Eesti
Lisaks vilistlastele leiab igast Eesti otsast ka ettevõtteid ja organisatsioone, keda Pärnu kolledziga seob tihe side, ka nende töötajad räägivad oma suhetest, muljetest ning kogemustest.
Valik turismiõppe võimalusi
Pärnu kolledž pakub mitmekesise valiku erinevaid turismiõppe võimalusi nii keskkooli lõpetavatele noortele kui ka juba töötavatele turismiasjalistele või -ettevõtjatele.
Unusta bännerid ja maksa reklaamiraha mõistlikult
Üks võimalus saada rohkem kliente interneti kodulehe külastatavuse suurendamise kaudu on kasutada Google Adwordsi, sest klikipõhisel reklaamil on mitmeid plusse võrreldes tavareklaamiga.
Läbipõlemata edukaks
Tallinna konverentside koolituspäeval räägiti läbipõlemisest, mis on pikka aega kestva negatiivse tööalase tegevusega seostatav meeleseisund, selle sümptomeid tuleb tunda ning läbipõlemist saab vältida.
Huvi Eesti kui puhkusesihtkoha vastu
EASi tellimusel korraldati Lätis omnibussuuringu raames küsitlus teada saamaks, milline on lätlaste huvi Eesti külastamise vastu.
Rahvusvaheline turismikonverents
Konverentsi “Läänemere regiooni turismiteadmuse toetus turismimajandusele ja ettevõtlusele” eesmärgiks oli tähistada EHTE 15ndat juubelit, samas püstitada eesmärgid ka järgnevateks aastateks.
Kuidas saada Eesti parimaks teenindajaks?
Tallinna hea teeninduse päeval toimus Tallink spaa- ja konverentsihotellis konverents, kus oma kogemusi jagasid parimaks tunnistatud teenindajad, toimus ka konkursi selle aasta finaal.
Kirss tordil
Lennukireisijatele on kehtestatud rida karme piiranguid ja eeskirju, kuid on ka maagilisi momente ja “kirsse tordil”, mis aitavad piirangute rutiini taluda.
Koigi mõis
Koigi mõis on ühtaegu väga vana ja väga uus ning on geograafiliselt väga sobiv koht ükskõik milliste suurürituste korraldamiseks, siinne meiereihoone on kujunenud Koigi valla sümboliks.
Roosna-Alliku mõis
See mõisahoone on 18. sajandi ehitustöö pärl, huvipakkuvaimad detailid on renoveeritud vestibüül ja peatrepp. Mõisa ruumides saab korraldada mitmesuguseid üritusi, siin on ka kohalike meistrite käsitööde näitusmüük.
Külalistemaja Vana Tall
Endine Väätsa mõisa hobusetall majutab juba piika aega hobuste asemel inimesi, pakkudes külastajatele mugavat öömaja, head sööki ning mitmesuguseid lisateenuseid.
Interaktiivne Ajakeskus Wittenstein
Paides asuv Ajakeskus Wittenstein pakub külastajatele ainulaadset võimalust saada läbi aja rännates meelelahutuslikku ja fantaasiaga rikastatud ülevaadet Eesti ajaloost, alustades muinasajast ja lõpetades kaasajaga.
 
   
 09-04-2024
Ilmus Reisimaailma 2024. aasta esimene number...
Loe lähemalt!
© 2001 www.ww.ee