logo esimene osa kolmapäev 12 juuni 2024  
logo teine osa  
logo kolmas osa
Vanemad aastakäigud 2018 2019 2020 2021 2022 2023 2024
  Järgmine Reisimaailm ilmub juuni 2024
reisimaailma logo
tutvustus
tellimine
kontakt
viited
uudised
ajalooline Kreeka
 
Reisimaailm nr. (106) 5/2011
Vaata ka selle aastakäigu teisi numbreid: [ 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7-8 ]
Tallinna sadam – Heade sõnumite sadam
Tallinna sadamat tutvustab ja tulevikuplaanidest räägib As Tallinna Sadama välissuhete juht Sven Ratassepp.
Merepäevade turismikonverents
Neljandat aastat järjest korraldatakse Merepäevade raames turismikonverents, seekordne püüdis vastust leida küsimusele, et mis saab siis, kui Tallinnal kultuuripealinna staatus otsa saab, vastuse andsid asjatundjad.
Istanbul – võrratu linn kahel kontinendil
Istanbulis on palju kuulsaid paiku, kus kõik turistid käivad. Kuid on ka selliseid kohti, kuhu jõutakse alles teisel-kolmandal külaskäigul, aga need on sama imelised ja külastamist väärt kui kõige tuntumad kohad.
Eksklusiivne hotell Ammende Villa
Eesti kõige täiuslikumas juugendstiilis ehitatud majas asub hotell, mille iseloomustamiseks kasutavad külastajad ainult ülivõrdelisi sõnu. Eestlased peaksid rohkem nautima seda, mis meil kodumaal väga head on.
Hotell Tartu
Kui soovite Tartus viibimise ajal kogeda sõbralikku teenindust, elada mugavas hotellitoas ja maksta selle eest taskukohast hinda, siis on see hotell õige valik. Oluline on seegi, et hotellil on suurepärane asukoht kesklinnas.
Hotell Antonius
Viie tärni tasemel olev hotell asub Tartu südalinnas, otse Tartu Ülikooli peahoone vastas. Majal on pikk ja väärikas ajalugu, seda iseloomustab 19. sajandi lõpu arhitektuur ja karge-romantiline kujundusstiil.
Kõige ausam reklaam tuleb teistelt reisijatelt
Maailmas on palju selliseid reisiteemalisi võrgustikke, kus reisijad saavad oma arvamust avaldada ja hinnanguid anda. Kuna see on väga mõjuv reklaam, tuleb seda võimalust julgemini kasutada oma huvides.
Eesti Maanteemuuseumis saab tee elavaks
Tartu-Võru postitee viib huvilise vanasse Varbuse postijaama, kus asub muuseum, kusjuures see sõna saab külastaja meeldivaks üllatuseks hoopis tavatu ja omalaadse sisu, eriliseks lemmikuks saab kõikidele näitusekeskkond vabas õhus.
Haapsalu piiskopilinnus Valge daami ootuses
Augustiöine täiskuu võlub Haapsalu piiskopilinnuse ristimiskabeli aknale Eesti kuulsaima kummituse. Salapärane Valge daam annab põhjust Haapsalusse tulla, kuid siin on palju muudki põnevat turistile pakkuda.
Tarbijad on oma reisijaõigustest huvitatud
Alates selle aasta algusest on tarbijad esitanud Tarbijakaitsele turismiteenuste kohta üle kahesaja pöördumise, neist enamik seotud pakettreisidega. Palju on turismiteenustega seonduvalt helistatud Tarbijakaitse infotelefonile või käidud oma muret kurtmas vastuvõtus.
 
   
 09-04-2024
Ilmus Reisimaailma 2024. aasta esimene number...
Loe lähemalt!
© 2001 www.ww.ee