logo esimene osa laupäev 20 aprill 2024  
logo teine osa  
logo kolmas osa
Vanemad aastakäigud 2018 2019 2020 2021 2022 2023 2024
  Järgmine Reisimaailm ilmub juuni 2024
reisimaailma logo
tutvustus
tellimine
kontakt
viited
uudised
ajalooline Kreeka
 
Reisimaailm nr. (107) 6/2011
Vaata ka selle aastakäigu teisi numbreid: [ 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7-8 ]
St.Peter Line ühendab Läänemere pealinnad
Laevakompanii St.Peter Line on reisipraamide operaatorfirma, mille tsaar Nikolai Ii tütarde nimesid kandvad reisilaevad võimaldavad huvilistel külastada Tallinna, Helsingit, Stockholmi ja St.Peterburgi.
Sergei Shkurd esindab St.Peter Line Eestis
Ivangorodis sündinud Sergei Shkurd on lõpetanud Pärnu merekooli ja TPI majanduse alal ning ühendab nüüd edukalt oma mere- ja majandushariduse, esindades välisettevõtte filiaali Eestis.
Princess Anastasia viis ajakirjanikud St.Peterburgi
Nüüdsest on võimalik kord nädalas sõita Tallinnast Peterburgi kaasaegse kruiisilaevaga ning veeta seal viisavabalt kas üks päev või kolm päeva, 11. septembril toimus kruiisi tutvustav pressireis.
Huvi Eesti kui puhkusesihtkoha vastu Suurbritannias
Küsitluse eesmärgiks oli uurida Suurbritannia elanikkonna segmentide hulgas eesti mainet puhkusesihtkohana, huvi puhkusereisidee vastu ja infokanalite potentsiaali turismiinfo levitamisel Eesti kohta.
Särtsakad suveüritused
Äsjalõppenud suvi oli tulvil üritusi, eriline koht nende seas oli folgipidudel – Viljandi pärimusmuusika festivalil ja Viru folgil.
Pärimusmuusika ja tehnika
Viljandi pärimusmuusika festival on toimunud juba üheksateist korda ning loomulikult on selle ajaga suurenenud ka muusika vahenamise ja kuulamise tehnilised võimalused. Kuidas sobivad kokku pärimusmuusika ja tehnika?
Eesti restoranide tase on väga kõrge
Eesti suurima restoranide grupi üks omanikke Kalev Tanner peab Eesti restoranide taset väga kõrgeks, kuid gastronoomiamaailma kõrgeimast tunnustusest ehk Michelini tärnidest lahutab meid veel terve igavik.
On´s internetis leiduv sisu väärt enam kui kuld ja nafta kokku?
Enamus turismiettevõtteid näeb internetti ekslikult vaid reklaamsõnumite edastamise kanalina ja ei oska selle võimalusi mitmekülgsemalt enda kasuks tööle panna.
Rahvusvaheline suvekursus Pärnus.
Suvekursus, mida TÜ Pärnu kolledž koos Läti Vidzeme kõrgkooliga korraldas, tõi Pärnusse 13 riigi 29 noort, kursusest pool toimus Lätis ja teine pool Pärnus ja Pärnu ümbruses.
Kas teate, mida tähendab sõna ´pööring´?
Tallinna Lennujaam ja Tallinna Sadam korraldasid konkursi saamaks eestikeelset vastet ingliskeelsele terminile ´turnaround´.
Tallinna Lennujaam – 75
Tallinna Lennujaam on jõudnud soliidse eani. Lennundustegevuse ajalugu Eestis ulatub aastasse 1922, kuid sünnipäevaks peetakse 30. septembrit 1936, mil avati Ülemiste lennujaamkoos betoonraja, lennukiangaari ja navigatsiooniradaritega.
Tarbijakaitse lõpetas menetluse
Tarbijakaitse lõpetas umbes kolm kuud kestnud menetluse reisikorraldaja Estour OÜ suhtes.
Rahvusvaheline turismikoolide aastakongress
26. septembril algas Eesti kunstimuuseumis EUHOFA Interbational 50. aastakongress. Suurüritus jätkus Pärnus. Esmakordselt väärika organisatsiooni ajaloos toimus aasta suursündmus Ida-Euroopa piirkonnas.
 
   
 09-04-2024
Ilmus Reisimaailma 2024. aasta esimene number...
Loe lähemalt!
© 2001 www.ww.ee