logo esimene osa laupäev 20 aprill 2024  
logo teine osa  
logo kolmas osa
Vanemad aastakäigud 2018 2019 2020 2021 2022 2023 2024
  Järgmine Reisimaailm ilmub juuni 2024
reisimaailma logo
tutvustus
tellimine
kontakt
viited
uudised
ajalooline Kreeka
 
Reisimaailm nr. (108) 7-8/2011
Vaata ka selle aastakäigu teisi numbreid: [ 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7-8 ]
EUHOFA International 50. kongress
Kongressi teema oli “Turismiharidus heaolu ja elukvaliteedi arendajana”, nädala jooksul nägid kongressist osavõtjad ka seda väärtuslikku, mida Pärnul, Tallinnal ja kogu Eestil väliskülalistele on pakkuda.
Turism – see on elu!
Meie turismiringkondades pole kindlasti ühtki inimest, kes ei teaks dotsent Heli Toomani. Ta on hinnatud õppejõud, kes on Pärnu kolledži turismiosakonda juhatanud 15 aastat ning kirjutanud palju erialaseid raamatuid.
Uuenev Viiking
Kui praegu saaks ülevalt kõrgelt vaadata, siis moodustavad taastusravikeskuse praegused korpused otsekui U-tähe. Pärast juba ehitusjärgus oleva korpuse valmimist moodustub aga O-täht ning külastajate olme- ja ravitingimused paranevad.
Eesti elanike suvised sisereisid
Tänavu suvel tehti Eestis kokku ligi kaks miljonit ööbimisega sisereisi, kusjuures reiside arv iga sisereise teinud inimese kohta on suurenenud. Kõige levinumad on ühe ööbimisega reisid.
Albu valda avastamas
Kui mõnikord nädalavahetuse plaane tehes on soov perega kuskil Eestis veeta üks mõnus ja hariv päev, siis on mõttekas suunduda Albu valda, tagatud on sisutihe päev täis uskumatult paljusid huvitavaid elamusi.
Mobiil tungib taskust turundusse
Reaalsus on see, et varsti ei räägita mitte enam internetiturundusest, vaid hoopis mobiilsest turundusest, kuna nutitelefonid võimaldavad infot otsida 24/7 ning sõltumata otsija asukohast.
VI rahvusvaheline turismikonverents
Konverentsi teemaks oli Eesti turism muutuste keerises, turismi võimalused, uuendused ja eristumine. Konverentsil kuulutati välja turismikonkursside (turismiuuendaja ja EDEN) võitjad.
Tallinna Toidumess 2011
Toidumess on suunatud erialainimestele, st toidu tootjatele, toitlustuse, jae- ja hulgikaubanduse professionaalidele. Messi raames toimusid põnevad tootekonkursid ja kutsevõistlused, selgitati välja parimad koolisööklad ja jõulutooted.
Mahlad, marjakrõpsud ja marjajahu
Mahlatööstus OÜ turustab Taarapõllu Talu toodangut, kogu toodang on naturaalne. Eriti põnevad on marjakrõpsud ja marjajahu, uudistootena pakutakse glögi.
Eestlanna Heret teeb parimat oliiviõli
Heret Pauskar on Itaalias elanud juba kuus aastat ning tal on oma firma, mille põhiline tegevusala ongi seotud oliiviõliga, mis osutub “pudeliõlist” hoopis põnevamaks ja mitmekülgsemaks toiduaineks.
Matsalu Ticket kutsub
Matsalu Ticket on suurepärane võimalus linnu- ja loodushuvilistele, see on uus keskkonnasõbralik turismitoode ja suunatud kõigile neile, kes soovivad reisida säästvalt ning osa saada sellest, mida pakub hästitoimiv koostöövõrgustik.
Tallinna visioonikonverents
Seekordsel visioonikonverentsil võeti arutelu teemaks Tallinna niinimetatud magalate, st Lasnamäe, Õismäe ja Mustamäe tänane olukord ning tulevikuperspektiivid. Räägitu pakub huvi ka teistele piirkondadele, kus olemas oma ´Mustamäe´.
 
   
 09-04-2024
Ilmus Reisimaailma 2024. aasta esimene number...
Loe lähemalt!
© 2001 www.ww.ee