logo esimene osa pühapäev 21 juuli 2024  
logo teine osa  
logo kolmas osa
Vanemad aastakäigud 2018 2019 2020 2021 2022 2023 2024
  Järgmine Reisimaailm ilmub september 2024
reisimaailma logo
tutvustus
tellimine
kontakt
viited
uudised
ajalooline Kreeka
 
Reisimaailm nr. (31) 1/2001
Vaata ka selle aastakäigu teisi numbreid: [ 1 | 2 | 3 | 4 | 5-6 | 7 | 8 ]
Lk. 4 - 6
Grand Hotel Palace
Riias avas uksed kolmas Schlössle Hotel Groupi hotell Baltimaades – Grand Hotel Palace. Elitaarne viie tärni vääriliseks hinnatud hotell asub Riia vanalinnas. Lisaks parimale asukohale, kordumatule ajaloolisele arhitektuurile ning kvaliteetsele köögile on hotellis tagatud ka parim teenindus. Hotellis on 50 de luxe tüüpi tuba ja 6 luksussviiti. Kuigi tegemist on kalleima hotelliga Lätimaal, on hotelli täituvusprotsent hea, kuna eriti ärimeeste jaoks pole oluline hind, vaid sõbralik klienditeenindus ning mugavused.
Lk. 8 - 9
Rahvusraamatukogu konverentsikeskus
Rahvusraamatukogu konverentsikeskusel on 10 erineva suuruse ja otstarbega ruumi, kus on võimalik korraldada suuri konverentse ja väikesi nõupidamisi, tooteesitlusi ja bankette. Konverentsikeskuses pakutakse kliendile paindlikku konverentsipaketti põhimõttel: kõik ühest kohast. Konverentsiruumid on varustatud heal tasemel tehnikaga, toitlustusmured lahendab samas majas asuv firma. Rahvusraamatukogu konverentsikeskusel on kujunenud püsivad koostöösuhted paljude asutuste ja organisatsioonidega nii kodu- kui välismaalt.
Lk. 11 - 13
Hüvasti, Turismiamet!
Aastavahetusega vahetus ka Eesti turisminduse juhtasutuse nimetus. Kümme aastat oli meil Turismiamet, nüüdsest Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse allüksus Eesti Turismiagentuur. Mis ja kuidas muutub, mis endiseks jääb, sellest räägib vastse agentuuri direktor Riina Lõhmus, oma arvamust avaldavad Tiia Karing, Voldemar Promet ja Silvi Bljumovitsh.
Lk. 14 - 17
Pärnu 5. Turismikonverents
Pärnu 5. Turismikonverentsi populaarsus ja osavõtjate rohkus üllatas, kuid ilmselt oli valitud õige teema: konverentsiturism. Eestis ei saa ilmselt veel kaua rääkida tõeliselt suurtest rahvusvahelistest konverentsidest, kuid samas on meil pakkuda häid võimalusi väiksemateks nõupidamisteks ja lühiajaliseks individuaal- või rühmatööks. Praegu suureneb kogu maailmas nõudlus just lühiajaliste kokkusaamiste järele. Konverentsiturism on muutunud suureks äriks, millest osasaamise nimel tasub igaühel pingutada.
Lk. 38 - 43
Tere tulemast Tartusse!
Tartu on soe ja sõbralik ka talvel, pakkudes võimalusi nii tööks kui puhkuseks. Toomemäel asub Eesti Õiguskeskusele kuuluv Toome Konverentsimaja, kus on pakkuda kolm erineva suurusega tööruumi. Emajõe Ärikeskuse 13. korrusest on saanud atraktiivne koht: siin asuvad saunad ja konverentsisaal, siit käiakse imetlemas vaadet Tartule. Vikerkaare külalistemaja Tähtveres sobib nii majutuseks kui ka konverentsi korraldamiseks.
Lk. 24 - 26
Yrjö Vanhanen – hotellidirektor
Persoonilugu Yrjö Vanhanenist, Kesk-Soomes sündinud poisist, kes alustas kunagi pikolona ning jõudis lõpuks Cumuluse hotelliketi direktori ametikohale. 1994. aasta kevadest sai Yrjö Vanhanenist esimene välismaalasest hotellidirektor Eestis. Hotellitööd on ta teinud juba 30 aastat. Ilusas eesti keeles antud intervjuus räägib Yrjö Vanhanen oma tõekspidamistest ning unistustest ning pihib, et tal on tekkinud armastussuhe Eesti riigi ja rahvaga.
Lk. 28 - 30
Noorte infomess TEEVIIT
Noorte infomess toimub juba seitsmendat aastat järjest, eesmärgiks on anda õppuritele infot Eesti õppeasutuste kohta. Mess kestis kolm päeva, osales 150 eksponenti. Kuigi noortel on info saamiseks kasutada ka interneti koduleheküljed, ei asenda need isiklikke kontakte ja otsesuhtlust. Messi toimumise aja ja korralduse kohta avaldavad oma arvamusi messist osavõtjad.
 
   
 11-07-2024
Ilmus Reisimaailma 2024. aasta suvenumber...
Loe lähemalt!
© 2001 www.ww.ee