logo esimene osa kolmapäev 12 juuni 2024  
logo teine osa  
logo kolmas osa
Vanemad aastakäigud 2018 2019 2020 2021 2022 2023 2024
  Järgmine Reisimaailm ilmub juuni 2024
reisimaailma logo
tutvustus
tellimine
kontakt
viited
uudised
ajalooline Kreeka
 
Reisimaailm nr. (118) 3/2013
Vaata ka selle aastakäigu teisi numbreid: [ 1 | 2 | 3 | 4-5 | 6 | 7 | 8 ]
Rebala riiklik muinsuskaitseala
Jõelähtme vallas asub Rebala riiklik muinsuskaitseala, siin asuvad vanimad põllud ja põllumajandusliku elustiili algusega seonduvad kivikalmed, Jägala linnamägi ja palju muud põnevat.
Kadriorg kui Vene impeeriumi merekuurort
Esimesed kümblusasutused alustasid Tallinna ümbruses tegevust 18. saj lõpus, esimene merekuurort alustas 1813 Kadriorus ning sellest kujunes vene, eelkõige Peterburi, eliidi lemmiksuvituskoht.
Tallinna päev2013 & EHTE 17. konverents
Kadrioru merekuurort 200 tähistamiseks korraldati Tallinna päeva raames konverents, esinejad tutvustasid selle paiga ajalugu. Konverentsil olid ka mitmed rahvusvahelised ettekanded Läänemere kuurortidest.
EHRLi tegevus kutsehariduse arendamisel
Eesti Hotellide ja Restoranide Liidu üheks väga oluliseks tegevusvaldkonnaks on kutseharidus, tihedalt tehakse koostööd Kutsekojaga.
Kochi Aidad – kohtumispaik mereväravas
Kochi suguvõsale kuulunud suured paekivist aidad ja laod Lootsi tänavas on nüüd restaureeritud tänapäevaseks trahteriks, kohvikuks ja kaubandus-teeninduskompleksiks.
Indoneesia – maailma suurim saareriik
Borneo orangutanid, hiiglaslikud sisalikud, väikseimad orhideed ja maailma suurim lill ning veel säilinud ürgmetsad Paapuas – see ja veel rohkemgi on Indoneesia.
Euroopa lõunapoolseim linn Malaga
Malaga asub Vahemere põhjarannikul ja on Euroopa kõige soojema talvega linn. Omal käel ringi liikuvat turisti abistavad mitmed huvitavad temaatilised rajad.
Muuseum kui pildi sisse minek
Eesti Vabaõhumuuseumi tosinas talus saab ülevaate sellest, kuidas elasid minevikus erineva jõukuse ja tegevusalaga pered. Muuseumis on 74 hoonet, muuseum muutub ja areneb pidevalt. Intervjuu muuseumi direktori Merike Langiga.
Kuidas ühendada toitu ja aktiivset puhkust
Toimus Euroopa Liidu Kesk-Läänemere INTERREG IV A programmi rahvusvahelise projekti “International Food and Activity Tourism” lõpukokkuvõtete tegemise seminar.
Eesti Maaturism
Eesti Maaturismi organisatsioon tegeleb aktiivselt Eesti maaturismi arendamisega mitte ainult oma liikmeskonna, vaid kogu turismisektori heaks.
Relvakamber Eesti Ajaloomuuseumis
Eesti Ajaloomuuseum avas Suurgildi hoones uue püsinäituse “Visa hing. 11000 aastat Eesti ajalugu”. Näitust laiendavad teemaruumid, üks neist on Relvakamber gildihoone keldris.
Järvamaa pärlid võsa vahelt välja!
Juba kolmandat korda kutsus Järvamaa külla reisikorraldajad, et tutvustada kohalikke turismiobjekte ja teenuseid.
E-kindlustus on kiire ja turvaline
Üha rohkem inimesi on hakanud ka kindlustust ostma online-kanalite kaudu, näiteks Salva kindlustuse online-müük on kasvanud viimasel ajal oluliselt.
Värav kõrbetesse ehk Sahara embuses
Tuneesia pealinnast poole tuhande kilomeetri kaugusel on kollakas-punane kõrbeliiv ja datlioaasid, pikkades villastes bournusides mehed, imeline tellisarhitektuur, neljapäevane suur turg ja palju muud imelist.
Restoran-kondiitriäri Güllüoglu
Türgi köögiga tutvumiseks tasub külastada Tallinna kesklinnas asuvat restoran-kondiitriäri, siinsetes roogades on ühendatud viie põlvkonna kogemused ja teadmised.
Paljud reisihuvilised usaldavad, aga ei kontrolli
Pakettreisi ostes ei kontrolli paljud reisifirma tausta ega küsi ka reisi eest tasumisel makset tõendavat dokumenti, kuid pimesi usaldamine võib kaasa tuua kurvad tagajärjed.
 
   
 09-04-2024
Ilmus Reisimaailma 2024. aasta esimene number...
Loe lähemalt!
© 2001 www.ww.ee