logo esimene osa neljapäev 23 mai 2024  
logo teine osa  
logo kolmas osa
Vanemad aastakäigud 2018 2019 2020 2021 2022 2023 2024
  Järgmine Reisimaailm ilmub juuni 2024
reisimaailma logo
tutvustus
tellimine
kontakt
viited
uudised
ajalooline Kreeka
 
Reisimaailm nr. (121) 7/2013
Vaata ka selle aastakäigu teisi numbreid: [ 1 | 2 | 3 | 4-5 | 6 | 7 | 8 ]
Elamus Ida-Virumaa Ehedast Energiast
Elamuslik tootetutvustusreis Ida-Virumaal, selle jooksul oli osalejatel võimalus näha eripalgelisi reisi-, toitlustus- ja külastuskohti.
Toila Spa Hotell
Toila Spa Hotellist on ajakirjas korduvalt artikleid ilmunud, kuid igal külastusel selgub, et täiuslikku puhkekohta saab ikka ja jälle veelgi täiuslikumaks teha.
Narva jõe promenaadid
Vastava projekti üldeesmärk on Narva ja Ivangorodi kaldapealsete muutmine selliseks, et see oleks meeldiv koht kohalikele ja atraktiivne koht turistidele.
VIII turismikonverents
Turismikonverents kandis pealkirja “Eesti – unistuste sihtkoht” ning räägiti tulevikusuundadest, trendidest, reisimise motiividest ja paljust muust.
Eesti siseturism
Vastavast uuringust selgus, et Eesti elanikud tegid suvel kodumaal 1,7 miljonit mitmepäevast vaba aja reisi. Toodud on ka reisimise ja mittereisimise põhjused.
Reisikindlustus – mäesuusapuhkuse lahutamatu osa
Suusapuhkuste hooaeg on algamas, seetõttu õige aeg meelde tuletada, et lisaks kiivrile ja Euroopa ravikindlustuskaardile peab olema ka sobiva kindlustuskattega reisikindlustus.
Muusika Sinu kõhule
2007. aastal asutati firma BBQ Catering OÜ, see firma pakub toitlustusteenust ainulaadse liikuva köögiga ning opereerib mitmeid kohvikuid Ida-Virumaal.
Uus konverentsikeskus ELi ja Venemaa piiril
Uus konverentsikeskus asub Narva kolledžis, see on eriti sobiv just ELi liikmesriikide ja Venemaa esindajate kohtumiseks konverentsidel.
Kohvik Muna
Selle aasta märtsis võeti Mozart Cateringi meeskonna poolt üle Narva kolledžis asuva kohviku opereerimine.
20 aastat Eesti sadamat Paldiskis
Hiljuti täitus Paldiski Lõunasadamal 20 aastat ASis Tallinna Sadam, sel puhul korraldati äriseminar, linnarahva ekskursioon, laat ja kontsert, filmi esilinastus jpm.
Väliekspositsioon Klooga laagris
Eesti Ajaloomuuseumi väliekspositsioon “Klooga laager ja holokaust” valmis septembris, see annab ülevaate Klooga koonduslaagri rajamisest ja seal toimunust.
Eestit läbiv matkatee sai uue pika haru
RMK on valmis saanud Eestit läbiva matkatee 627 kilomeetri pikkuse lõunaharu. Aegviidust Ähijärveni kulgev teekond pakub matkajale palju avastamisrõõmu.
Abu Dhabi
Veel mõned aastakümned tagasi oli see suhteliselt tühi, aga kaunis paik kõrbes, kuid kui arvate et nüüd ei ole siin nii huvitav kui Dubais, siis eksite – see kütkestav kõrbelinn on ootamatult roheline ja põnev.
Rahutused broneeritud pakettreisi sihtkohas
Kui osta endale varakult pakettreis soojale maale, siis tuleb teada, mida ette võtta, kui sihtkohas on poliitiline olukord ootamatult pingestunud.
Šotimaa stereotüübid I
Šotimaa on Eestist umbes poolteist korda suurem ja selle maa märksõnad on Edinburgh, viski, kilt, villane riie, Loch Ness, mäed, golf ja palju muud, kõige sellega tasub lähemalt tutvust teha.
Eesti Vabaõhumuuseumis algas talvehooaeg
Siia tasub tulla ning osa saada Härjapea toidupühapäevadest, Kuie kooli kirjatehnikapäevadest, Sepa talu puutöö talgutest või Lau poemamsli raadiotundidest.
 
   
 09-04-2024
Ilmus Reisimaailma 2024. aasta esimene number...
Loe lähemalt!
© 2001 www.ww.ee