logo esimene osa laupäev 20 aprill 2024  
logo teine osa  
logo kolmas osa
Vanemad aastakäigud 2018 2019 2020 2021 2022 2023 2024
  Järgmine Reisimaailm ilmub juuni 2024
reisimaailma logo
tutvustus
tellimine
kontakt
viited
uudised
ajalooline Kreeka
 
Reisimaailm nr. (122) 8/2013
Vaata ka selle aastakäigu teisi numbreid: [ 1 | 2 | 3 | 4-5 | 6 | 7 | 8 ]
Talvine Pärnu pakub valgust, turvalisust ja unikaalset meelelahutust
Milliseks muutub suvepealinn Pärnu siis, kui suvi möödas? Sellele küsimusele vastab linnapea Toomas Kivimägi, kes on veendunud, et Pärnu on tore puhkusekoht igal aastaajal.
Lastega Pärnus puhkamas
Pärnu on turismiuuringute osas üks kõige pikemate traditsioonidega sihtkoht Eestis. Seekord keskenduti uuringus lastega peredele – nii ulatuslikku pereturistide kaardistust ei ole Eestis varem tehtud.
Tootetutvustusreis Pärnusse
Pärnu linnavalitsus kutsus külla reisikorraldajad, et tutvustada Pärnu linna ja lähiümbruse uusi turismitooteid, teenuseid ja sündmusi ning leida uusi koostööpartnereid.
AS Taastusravikeskus Viiking
Taastusravikeskus Viiking on tegutsenud juba 20 aastat, selle aja jooksul on olnud nii tõuse kui languseid, kuid samas on saavutatud ka tohutu areng ja siinsed tublid töötajad tagavad külalistele alati maksimumi kõikide teenuste osas.
Külalistemaja Embrace
Külalistemaja avas oma uksed alles käesoleva aasta suvel, kuid on juba jõudnud võita külastajate heakskiidu tänu siinsele privaatsusele ja sõbralikule personaalsele teenindusele.
Kuurortravi alane konverents
Pärnu kolledžis toimus konverents “Kuurortravi muutuvas maailmas”, kus olid arutluse all erinevad ravispaaga seonduvad teenused. Ettekannetega esinesid teadlased ning spaade ja organisatsioonide esindajad.
Estonia Medical Spa Hotelis mõnusalt tervemaks
Estonia Medical Spa Hotelis pakub professionaalne meeskond võimalusi nii raviks kui lõõgastuseks ning häid elamistingimusi kolmes majas. Siinsed unikaalsed eripärad on Surnumere basseinikeskus, külmakamber ja Eesti ühed parimad termid.
EUHOFA International aastakongress Sydney's
Kongressist võtsid osa ka Pärnu kolledži töötajad. Kongressi teemaks oli sihtkohtade ja ka turismikoolide võimalused endast sellist muljet luua, et neid soovitaks külastada või sinna õppima asuda.
Atraktsioon atraktsioonis
Eesti Meremuuseumi Lennusadama filiaali on külastanud juba üle poole miljoni inimese, eriline magnet on praegu “Titanicu” näitus. Kuid palju põnevat uudistamist pakutakse ka Paksus Margareetas (Muuseumiöö, Laevapostkaartide näitus jt).
Granada
Granada asub Hispaania Andaluusia piirkonna lõunaosas, seal kohtuvad mitmed muistsed Vahemere äärsed kultuurid. Külastama meelitavad majesteetlikud mäed, Alhambra palee, flamenkorestoranid, koopamuuseum, 320 päikeselist päeva aastas ja palju muud.
ELis reisides ei tohi tarbijat päritolust lähtuvalt diskrimineerida
Alates 2009. aastast kehtiv teenuste direktiiv keelab kauplejatel kohaldada dirkrimineerivaid nõudeid tarbijatele nende kodakondsuse või elukoha tõttu.
Mille vastu aitab reisikindlustus?
Reisikindlustus koosneb põhiliselt tervisekindlustusest, kuid samas on reisile minnes võimalik kindlustada ka reisitõrke, pagasi rikkumise või selle kaotsimineku vastu.
Eesti maine puhkusesihtkohana
EASi tellimusel korraldas Soome uuringufirma veebiküsitluse, eesmärgiks uurida Soome elanikkonna hulgas Eesti mainet puhkusesihtkohana ja huvi puhkusereiside vastu.
Ratsa rikkaks
Niisugust pealkirja kannab Eesti Ajaloomuuseumi maksevahendite püsinäitus Suurgildi vanematekambris. Ühtekokku eksponeeritakse umbes tuhatkond münti, paberraha ja muud rahaga seotud eset.
Konverents “Kohtume piiril!”
Peterburi, Lõuna-Karjala ja Ida-Virumaa esimene turismi koostöökonverents toimus Narvas, selle eesmärk oli turismiarendamine kolmikkoostöö abil, arutati ka ühise piiriülese turismimarsruudi käivitamist.
 
   
 09-04-2024
Ilmus Reisimaailma 2024. aasta esimene number...
Loe lähemalt!
© 2001 www.ww.ee