logo esimene osa neljapäev 23 mai 2024  
logo teine osa  
logo kolmas osa
Vanemad aastakäigud 2018 2019 2020 2021 2022 2023 2024
  Järgmine Reisimaailm ilmub juuni 2024
reisimaailma logo
tutvustus
tellimine
kontakt
viited
uudised
ajalooline Kreeka
 
Reisimaailm nr. (38) 1/2002
Vaata ka selle aastakäigu teisi numbreid: [ 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7-8]
Lk. 5 - 9
Turismikonverents "Kuidas edasi?"
Detsembris oli Eesti Draamateatris turismikonverents, kus räägiti sellest, mis suunas peaks Eesti turism arenema. Ka eestlastele tuleb muuta kodumaal puhkamine ahvatlevaks, see annab siseturismile võimaluse ellu jääda ja täiustuda. Käesolevas artiklis on antud kõikide esinejate sõnavõttude lühikokkuvõtted.
Lk. 15
Turismi TOP 30
Ajaleht “Äripäeva” andmete põhjal on antud turismifirmade edetabel aastal 2000. See aasta oli turismis edukas, enamiku firmade käive ja kasum kasvas. Kasvas ka kindla kliendi jaoks koostatavate reisiprogrammide ning pakettide osatähtsus. Oma esikohta selles kokkuvõttes kommenteerib reisibüroo Meelismatkad tegevdirektor Vello Lember.
Lk. 18
Kliendiküsitlus turismimessil
EAS Turismiagentuur korraldas St. Peterburi turismimessil Eesti boksi külastanute hulgas ankeetküsitluse, millega uuriti Eesti mainet ja venelaste huvi Eestisse reisimise vastu.
Lk. 27 - 35
Turismikoolitus Iisraelis
Tartu Ülikooli Pärnu Kolledzhi lektor Heli Tooman osales Iisraelis MASHAV rahvusvahelises koolitus- ja koostöökeskuses toimunud maaturismi alases workshop´is. Autor annab hea ülevaate maaturismi alasest olukorrast Iisraelis, kursuste olemusest, õppejõududest ning koolitusprogrammist, Iisraeli majandusest ja maaelu iseärasustest, teeninduskultuuri arendamisest jne. Iisraelist saadud teadmisi ja kogemusi saab kindlasti ka Eestis kasutada, kuna linnastumise ja siseturismi olukorra poolest oleme Iisraeliga ühesugused.
Lk. 36 - 37
Uue ametiga uude aastasse
Annely Tartes on Viru hotelli vastne turundusdirektor. Noorel naisel on elus tulnud läbi käia pikk tee, et jõuda nii vastutusrikkale kohale. Varasemad töökohad on olnud omamoodi ettevalmistus selleks, et osata suurhotellis toime tulla. Annely Tartes õpib Eesti Kõrgemas Kommertskoolis ettevõtlust ja ärijuhtimist.
Lk. 38 - 41
Egiptus – Niiluse kingitus inimestele
Külmast ja pimedast Eestimaa talvest kümneks päevaks Egiptusesse – see on iga rännumehe unistus. Eriti veel siis, kui see annab võimaluse vana-aasta viimasel päeval mererannas päikest võtta ja kaasa teha kruiis luksuslaevaga Niilusel. Egiptus pakub turistile väga palju, ühe reisiga ei jõua peaaegu midagi vaadata, seepärast tuleks Egiptuses korduvalt käia.
 
   
 09-04-2024
Ilmus Reisimaailma 2024. aasta esimene number...
Loe lähemalt!
© 2001 www.ww.ee