logo esimene osa kolmapäev 12 juuni 2024  
logo teine osa  
logo kolmas osa
Vanemad aastakäigud 2018 2019 2020 2021 2022 2023 2024
  Järgmine Reisimaailm ilmub juuni 2024
reisimaailma logo
tutvustus
tellimine
kontakt
viited
uudised
ajalooline Kreeka
 
Reisimaailm nr. (39) 2/2002
Vaata ka selle aastakäigu teisi numbreid: [ 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7-8]
Lk 5 - 9
Õnne ja jõudu, EHRL!
Oma esimest suurt juubelit tähistas Eesti Hotellide ja Restoranide Liit piduliku vastuvõtuga klubis Decolte. Kümme tegutsemisaastat on olnud täis pingelist tööd ja arengut. Praegu on EHRL avatud ja usaldusväärne ametiliit. Artiklis tuuakse ära EHRLi ajaloo tähtsamad sündmused aastate kaupa ning inimesed, kes on liidu tööd juhtinud.
Lk 24 - 28
Hotell SUSI
Hotell SUSI koos ilusalongi ja massaazhikeskusega on väga populaarne. Hotellis pakutakse täiuslikke elamistingimusi, eriti hoolitsetakse erivajadustega külastajate eest. Hotelli restoran on hinnatud oma euroopaliku köögi pärast, kuid veelgi rohkem eesti rahvuspäraste toitude valmistamise pärast. Ilusalong koos massaazhikeskusega pakub laialdast valikut ilu- ja terviseteenuseid kõikidele külastajatele.
Lk 29 - 31
KODULUX tutvustab potte ja panne
Kaasaegses köögis peavad olema ka kaasaegsed potid, pannid ja küpsetusvormid. KODULUX tutvustab seekord Itaalia firma Ballarini kollektsiooni ning pakub selle firma tooteid. Artiklist saab ka ülevaate kaasaegsete pannide valmistamise tehnoloogiast ja teflonkatte saladustest. Firma juhataja Viljar Raidla jagab näpunäiteid, milliseid panne tasub osta ja kuidas neid hooldada, et need võimalikult kaua vastu peaksid.
Lk 21 – 23
Ööbimisest telgis ja küünis
Eesti maaturismi teoreetikud ja praktikud vaidlesid internetis selle üle, kas peab tingimata piirduma ainult seitsme seaduses ettenähtud majutusega või võib turistile pakkuda ka nn elamusmajutust. Mõttevahetus kujunes kohati üsna teravaks, pakkudes rohkesti ka uusi ideid. Artiklis avaldatakse mõned arvamused internetidebatis osalenutelt.
Lk 38 - 40
Ameerikasse pulma ja pulmareisile
Eestimaalasele ei avane kuigi sageli võimalust osaleda ehtsas ameerikalikus pulmas, veel vähem pulmapeole järgneval pulmareisil. Artikli autoril see eelmise suve lõpus õnnestus ning ta jagab saadud muljeid ka ajakirja lugejatega.
Lk 10 – 11
Loodus, turism ja äri
2. veebruaril toimus Lihula kultuurimajas turismiseminar “Ökoturismi võimalustest ümber Väinamere”. Seminari eesmärk oli ühe valdkonna inimeste kokkusaamine, uute teadmiste omandamise ja mõtete vahendamine. Põhitähelepanu pöörati ökoturismi teema lahtirääkimisele ja arusaadavaks tegemisele. Ettekandjatena astusid üles Aivar Ruukel, Hanno Zingel, Margus Timmo jt. Seminari peaesineja oli Jan Wigsten Rootsist.
Lk 34 – 35
Vana-Vigalast saab turismiharidust
Vana-Vigala Tehnika- ja Teeninduskoolis õpetatakse lisaks muudele ametitele ka turismikorraldust ning koka ja pagar-kondiitri eriala. Sellest koolist tuleb täiendus nii turismiettevõtetesse kui toitlustusasutustesse. Artiklis tutvustatakse kooli, oma muljeid jagavad ka õppurid.
Lk 12 – 13
Ökoturism on elulaad
Turismiseminari "Ökoturismi võimalustest ümber Väinamere" peaesineja oli Rootsi turismiekspert Jan Wigsten, kes esitas kokku kolm ettekannet. Ta selgitas põhjalikult, mis on ökoturism, kuidas valmistada turismitoodet, millised on hinnakujunduse saladused, kus on piir väikese ja suure äri vahel, kuidas vähendada ettevõtja riski jne.
 
   
 09-04-2024
Ilmus Reisimaailma 2024. aasta esimene number...
Loe lähemalt!
© 2001 www.ww.ee