logo esimene osa laupäev 20 aprill 2024  
logo teine osa  
logo kolmas osa
Vanemad aastakäigud 2018 2019 2020 2021 2022 2023 2024
  Järgmine Reisimaailm ilmub juuni 2024
reisimaailma logo
tutvustus
tellimine
kontakt
viited
uudised
ajalooline Kreeka
 
Reisimaailm nr. (42) 5/2002
Vaata ka selle aastakäigu teisi numbreid: [ 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7-8]
Lk 16-17
Reisibüroo Raeturist
OÜ Raeturist on neljateistkümne tegevusaasta jooksul kasvanud väikesest kolme töötajaga firmast üheks arvestatavamaks välisturistide maaletoojaks Eestis. Edu põhjuseks on usalduslik suhtlemine partneritega, kvaliteetne teenus, tähelepanelikkus oma töötajate ja turistide suhtes, loomingulisus reisipakettide koostamisel ning arvestamine maailma turismitrendidega. Ka konverentsiturismi osas läheb reisibürool Raeturist edukalt.
Lk 11-13
Ehtne ja ehe Soome pakub turismielamusi
Edela-Soome ja Eesti vahel käivitus säästliku turismi koostööprojekt. Selle projekti raames kutsuti koostööpartnerid Eestist kolmeks päevaks Soomemaale. Kolme päeva jooksul tehti Soomes pea kaheksasaja kilomeetri pikkune ringsõit ning külastati palju kauneid kohti. Kahe naaberriigi sõprusvaldade ühise turismistrateegia eesmärk on saada inimesed kahe maa vahel liikuma.
Lk 40-43
Tartusse tullakse ikka ja alati
Tartu on neljandat sajandit ülikoolilinn ning maailmas tuntud konverentsikeskus. Kuna Tartul on lisaks kaasaegsetele konverentsiruumidele pakkuda ka väikelinna mugavust ja võlu, uusi ideid ja asjalikkust. Tartu on kuulus ka oma muuseumide poolest, turist avastab siit kindlasti suuri elamusi pakkuvaid väikemuuseume. Tartus toimuvad ka Eesti rahvaspordi tippüritused: Tartu Maraton, Tartu Jooksumaraton, Tartu Rattaralli, Tartu Rattamaraton.
Lk 44-45
Waide motell – peatuspaik Lõuna-Eestis
Kui teil on soov korraldada seminar või veeta mõnusalt aega (või teha mõlemat korraga), siis jääte kindlasti rahule, kui langetate otsuse Waide motelli kasuks. Motell asub vaid kahe kilomeetri kaugusel Elvast ning külastajatele on pakkuda neli maja 22 toa ja 52 voodikohaga. Suvel on motelli elu keskpunktiks grillimis- ja lõkkeplatsid, siin on mõnus tähistada ka perekondlikke tähtpäevi või pidada asutuse pidusid.
Lk 32 - 34
Puhkus Vahemere ääres
Riviera delle Palme on Eestis vähe tuntud, kuid muu maailma turistid avastasid selle juba möödunud sajandil. Tänapäeval on sellest kujunenud keskklassi suvituskoht. Siin on säilunud ka Liguuria iidne kultuur, puhkajaid ootavad värvikas vanalinn, tüüpiline rannaküla, kaunis rand ning omapärane seltsielu.
Lk 24 – 25
Oru hotell Kadriorus
Kevadest saadik on Tallinna külalistel võimalus peatuda uues hotellis Oru, mis asub Kadrioru pargi ja Lauluväljaku vahetus läheduses. Oru hotellis on 40 numbrituba, mis pakuvad kliendile maksimaalset mugavust, on olemas saun ja nõupidamisteruum ning kolmandal korrusel avatud rõdu, kus suvel saab loodust nautides einestada. Hotellis töötab ka restoran ning mis Tallinna oludes väga tähtis – hotelli ees on avar parkla.
Lk 14 – 15
Kaks palavat päeva Lõuna-Eestis
Toimus järjekordne sihtasutuse Lõuna-Eesti Turism poolt korraldatud ringsõit Lõuna-Eestis, mille jooksul reisikorraldajad tutvusid sellega, mida kohalikel reisisihina uut on pakkuda. Käidi Hellenurme vesiveskis, Otepää suusamuuseumis, Setomaa Turismitalos, Vastseliina piiskopilinnuse varemetel, Piusa koobastes ja paljudes muudes kohtades. Sellistest ringreisidest on suur kasu, kuna reisikorraldajad oskavad oma silmaga nähtud paiku paremini kliendile soovitada.
 
   
 09-04-2024
Ilmus Reisimaailma 2024. aasta esimene number...
Loe lähemalt!
© 2001 www.ww.ee