logo esimene osa pühapäev 21 juuli 2024  
logo teine osa  
logo kolmas osa
Vanemad aastakäigud 2018 2019 2020 2021 2022 2023 2024
  Järgmine Reisimaailm ilmub september 2024
reisimaailma logo
tutvustus
tellimine
kontakt
viited
uudised
ajalooline Kreeka
 
Reisimaailm nr. (43) 6/2002
Vaata ka selle aastakäigu teisi numbreid: [ 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7-8]
Lk 41 – 45
Kuressaare Sanatoorium
Kõiki, kes tahavad hästi puhata ja ka tervist parandada, oodatakse Kuressaare Sanatooriumi tervisekeskustesse Saaremaa Valss ja Meri ning külalistemajja Merineitsi. Selle aasta lõpus avatakse eelnevatele lisaks uus tervisekeskus Rüütli. Kuressaare Sanatooriumis on maailmatasemel teenindus ning värskendavad raviprotseduurid
Lk 8-11
Hotell Kubija
Hotell Kubija omanik ja juhtkond leiavad, et nende hotell on alles oma turismipotentsiaali alguses. Külastajate arvates on juba praegu siin väga hea majutus, korralik restoran ning maailmatasemel teenindus. Kubija hotelli eripära on see, et ei pakuta kliendile üksnes majutust, vaid ka vaba aja sisustamist ning tervise parandamist. Aasta alguses avati hotelli juures tervisekeskus, kus saab ravida ka kohinat kõrvades ning kasutada Erki Noole tervisekapslit. Hotell on kujunenud lemmikpaigaks spordilembelisele klientuurile.
Lk 22-23
BHRS tutvustab infotehnoloogiat
Hospitality Technology Days on kujunemas teeviidaks majutus-, toitlustus- ja meelelahutusasutuste juhtidele infotehnoloogia vallas. See üritus toimus eelmisel aastal Eestis, nüüd Läti pealinnas Riias. Näitusel oli esindatud pea kõik, mis infotehnoloogia vallas uut ja huvitavat pakkuda on: hotellide juhtimissüsteemid, serverid, lukusüsteemid, finantssüsteemid, traadita internet jne. Lisaks näitusele toimus ka rida seminare, millede vastu oli külastajatel suur huvi.
Lk 5 - 6
ETFL muutuste teel
Eesti Turismifirmade Liit töötab alates kevadest uue juhatuse ja uue presidendiga. ETFLi tegevdirektor Kersti Kont räägib töökorraldusest uues juhatuses, liidu liikmeskonnast ning muudatustest ETFLi töös. Sel sügisel on plaanis põhjalikult muuta põhikirja. Alati sügisel toimunud TOUREST toimub nüüd kevadel, 28. II kuni 2. III, kusjuures mess tervikuna on uue kontseptsiooniga.
Lk 12-13
Teekond Põltsamaalt Paiasse.
Seekordne reis Lõuna-Eesti turismiregiooni kaunite ja põnevate paikadega tutvumiseks sai alguse Põltsamaalt, kuhu 13. augusti hommikuks kogunesid turismitöötajad Eestimaa mitmest kandist. Arenev turismirajoon on Peipsi järve piirkond, siia tuleb mugavaid peatuskohti järjest juurde. Käidi ka Tartus ja Viljandis ning vaadati, mida uut nendes linnadest turistidele pakutakse.
Lk 15 - 17
Pioneerilaager Valgerannas
Pärnu hotellide esimeste suvepäevade idee algatasid hotellid Valli ja Pärnu ning kutsed tulla 8. septembril Valgeranna pioneerilaagrisse saadeti kõikidele Pärnu majutusasutustele. Üritus algas piduliku rivistuse ja lipuheiskamisega, õhtupoolik ja öö olid täidetud lõbusate mängude, võistluste ja tantsuga. Kõik osavõtjad leidsid üksmeelselt, et üritus oli fantastiliselt hea.
Lk 26 – 45
Saaremaa
Rohkem kui kümmekond aastat tagasi oli Saaremaa paik, kuhu ka eestlased harva sattusid, sest see oli NL ajal rangelt valvatud piiritsoon. Nüüd, eriti viimastel aastatel, on Saaremaast saanud üks külastatavamaid ja kiiremini arnevaid turismipiirkondi Eestis.
Lehekülgedel 26 – 45 tutvustatakse Saaremaa vaatamisväärsusi, majutusasutusi ning tervise parandamise võimalusi. Omaette vaatamisväärsus on Saare maakonna alla kuuluv väike Muhu saar.
Saaremaa turismist räägib maavanem Jüri Saar ning Kuressaare linna edusammudest linnapea Jaanus Tamkivi. Lähemalt on juttu loodushoiu põhimõtete rakendamisest Saaremaa maaturismis, Sõrve Linnujaama tööst, Kuressaare raekojast, piiskopilinnusest jne.
 
   
 11-07-2024
Ilmus Reisimaailma 2024. aasta suvenumber...
Loe lähemalt!
© 2001 www.ww.ee