logo esimene osa neljapäev 22 veebruar 2024  
logo teine osa  
logo kolmas osa
Vanemad aastakäigud 2015 2016 2017 2018 2019 2020 2021 2022 2023
  Järgmine Reisimaailm ilmub märts 2024
reisimaailma logo
tutvustus
tellimine
kontakt
viited
uudised
ajalooline Kreeka
 
Reisimaailm nr. (63) 3-4/2005
Vaata ka selle aastakäigu teisi numbreid: [ 1 | 2 | 3-4 | 5 | 6 | 7 ]
Lk 36-41
Pattaya Club, Hansahotell ja Õlle Tare
Tartus moodustavad populaarne hea tuju koht Pattaya Club, hubane Hansahotell ja saksapärase menüüga Õlle Tare omalaadse kompleksi, kus külastaja saab meele- ja maitsmismuljeid Taimaalt, Saksamaalt, Austriast ja loomulikult ka Eestimaast. See on kui ehtne hansa küla, mis asub Tartu kesklinna lähedal.
Lk 44-45
Aura Keskus Tartus
Aura Keskus Tarus avati 2001. aastal ning sai kiiresti populaarseks. Ujula, veepark, terviseklubi, V-salong ja kohvik pakuvad mitmekesiseid sportimis- ja lõõgastusvõimalusi kogu perele.
Lk 48-49
Jaani kiriku uus elu
Tartu Jaani kirik on Euroopa kontekstis eriline selle poolest, et siin on säilinud hulgaliselt haruldasi terrakotaskulptuure. Jaani kirik restaureeriti mitmeti kasutatavaks, kirik tegutseb kui pühakoda ja kui kontserdisaal.
Lk 50-51
Tartus oma siseliuväli
Tartu Lõunakeskuse juures avati siseliuväli, kus saab aastaringselt nii treenida kui ka lihtsalt uisutada.
Lk 52-52
Body&Mind Club Tropic
Tartu Lõunakeskuse juures avati tervise- ja spordiklubi, kus on tavapärased jõusaal, saunad, solaariumid jne, kuid kus kõik seadmed ja vahendid on nö viimane sõna.
Lk 7-10
Rapla Linna Pea
Rapla vallamaja ees seisab omapärane kuju - Rapla Linna Pea. Rapla vallavanem räägib, mida on Raplas veel põnevat ja vaatamisväärset.
Lk 12
Keraamiline Kohila
2000. a suvel valmis Kohilas kogu Baltikumi esimene anagama-tüüpi keraamika puupõletusahi, see andis aluse potilaada pidamise traditsioonile.
Lk 24-25
Turismifirmade liidu sünnipäev
ETFL loodi 15 aastat tagasi ning need aastad on kujundanud nii Eesti turismi kui ka turismitöötajaid. Sünnipäeva tähistati volikogu piduliku koosolekuga.
Lk
Kus saab õppida turismitöötajaks?
Selles ajakirjanumbris tutvustatakse õppimisvõimalusi Vana-Vigala Tehnika- ja Teeninduskoolis, Tartu Ülikooli Pärnu Kolledžis nin Tartu Kutsehariduskeskuses.
Lk
Õnnestunud paadiost
Paadiost õnnestub kindlasti, kui teete seda Bike&Boat World´i vahendusel. Müügi juures antakse ostjale põhjalikku infot ning pakutakse võimalust osta kaasa ka kogu vajalik lisavarustus.
Lk 68-69
Tallinna Aeroklubi pakub elamusi
Tallinna Aeroklubi asub Kuusiku lennuväljal, siin pakutakse huvilistele unustamatuid lennukogemusi mitmesugustel sportlennukitel, aga ka mugavat ööbimist ja seltsielu.
Lk 20-21
Krantsi kõrts ja külalistemaja
Krantsi kõrts asub Rapla - Märjamaa tee 1,3 kilomeetril. Siin saavad teelised mõnusa ööbimispaiga ja tubli kõhutäie, lisaks ootavad veel mitmed meeldivad üllatused.
Lk 42-43
Aleksandri Külalistemaja
Aleksandri külalistemaja on töötanud alles mõned aastad, kuid juba nõudis elu maja uuendamist ja laiendamist. Selle tulemusel on siin klientidel veelgi paremad elu- ja olmetingimused.
Lk 18
Jõe Külalistemaja
Raplamaal asuv Jõe külalistemaja on perefirma, mis on osanud aja nõudmistega kaasa minna, pakkudes oma klientidele mugavat ja turvalist majutust, head sööki ning meelelahutustki.
Lk 19
Anne Puhkemaja
Värske öhk, loodus, talu vaikelu, lillerohkus - kes tunneb, et vajab kõike seda tööväsimuse peletamiseks, peab tulema Märjamaa vallas asuvasse puhkemajja.
Lk 16-17
Võerahansu Puhkemajad
Eesti kunstniku Johannes Võerahansu sünnikohas asuvatesse puhkemajadesse on hea tulla igal aastaajal, peale majutuse ja toitlustuse pakutakse mitmeid lisateenuseid ning kunsti- ja looduselamusi.
Lk 22-23
Ruunawere Võõrastemaja
Ruunawere võõrastemaja on teelistele hea koht kas lühema või pikema vahepeatuse tegemiseks nii Tallinnast reisile minnes kui ka pikal teekonnal Tallinna poole sõites, aga ka töö- või puhkusepaigana.
Lk 46-47
Big Ben ja Ristiisa Tartus
Need on mõnusad pubid, kus pakutakse häid toite, rikkalikus valikus joodavat ja meelepärast muusikat. Nendes erilise auraga pubides ajaveetmisele lisavad vürtsi pubi nimedega seotud legendid.
Lk 55-57
Turismihariduse konverents
Tallinnas toimus projekti "Eesti turismihariduse koostöövõrgustiku ja õpetajakoolituse süsteemi loomine" lõpuseminar. Tehti kokkuvõte projektist ning arutleti, milline on Eestis turismiõppe korralduse hetkeseis.
Lk 62-65
Eesti I siseturismi konverents
Konverents kandis pealkirja "Eestimaa imelised paigad - avastamata turismiparadiis", ettekanded keskendusidki praegusele olukorrale ja selle parendamise võimalustele. Konverentsi lõpetas teemakohane diskussioon.
 
   
 28-12-2023
Ilmus Reisimaailma 2023. aasta viimane number...
Loe lähemalt!
© 2001 www.ww.ee