logo esimene osa neljapäev 22 veebruar 2024  
logo teine osa  
logo kolmas osa
Vanemad aastakäigud 2015 2016 2017 2018 2019 2020 2021 2022 2023
  Järgmine Reisimaailm ilmub märts 2024
reisimaailma logo
tutvustus
tellimine
kontakt
viited
uudised
ajalooline Kreeka
 
Reisimaailm nr. (64) 5/2005
Vaata ka selle aastakäigu teisi numbreid: [ 1 | 2 | 3-4 | 5 | 6 | 7 ]
Lk 5-22
Viljandimaa ürgsed rütmid
Viljandi turismipiirkonna süda tuksub ürgses rütmis. See rütm on veidi müstiline, selles on koos sajandite pikkine elutegevus siinsel alal, tugev kultuurilugu ja pikaajalised traditsioonid. Viljandimaal on palju vaatamisväärset - Viljandi linn ja järv, Soomaa, Võrtsjärv, haabjad, ürgorud, muuseumid ja palju-palju muud.
Lk 10-12
Peetrimõisa Villa
Peetrimõisa Villa kannab alates juulikuust nimetust ´hotell´ ning siin pakutakse ka spa-teenuseid. Hotellis on 15 tuba 32 kohaga. Presidendisviidi mõõdu annab välja siinne luksuskorter, ka mitmed teised numbritoad väärivad luks-nimetust. Hotellis on seminarisaal, ilus aed, saunad ja palju muud, mis siinpeatumise mugavaks teeb.
Lk 20-21
Vanaõue Puhkekeskus
Vanaõue Puhkemaja asub geograafiliselt soodsas kohas keskpaika Eestist, siin saab korraga majutuse kuni 40 inimest, suvel saab lisaks kasutada ka kämpingumaju, seega saab suveperioodil siin korraldada pidusid ja kokkutulekuid kuni sajale inimesele. Puhkekeskuses on saun, peosaal, suur söögisaal, väga hea sisustuse ja suure võimsusega köök.
Lk 13
Alice Külalistemaja
Alice külalistemaja alustas kolme toaga majas 1998. aastal. Nüüd on perekeskses külalistemajas 7 kahetoalist tuba ja hubased kõrvalruumid, maksimaalselt saab ööbida 16 inimest. Majutuse kõrval pakutakse ka ärilõunate ja nõupidamiste korraldamise võimalust.
Lk 22
Männiku Metsatalu
Männiku Metsatalu asub otsekui looduspargis, siin on ka ujumis- ja paadisõiduvõimalus. Suures (ehitatud 1885) majas on 7 tuba, saab majutada kuni 18 inimest, lisaks väga head telkimisvõimalused.
Lk 14-15
Endla Külalistemaja
Endla Külalistemaja on perekeskne, siin on 10 tuba, kuhu mahub ööbima kuni 20 inimest ning väike kohvik. Ühes tubade kompleksis on ühel pool laia voodiga tuba, rõdu, keskel väike köök ja teisel pool kolmekohaline tuba - väga sobiv peredele ja väikestele gruppidele. Külalistemaja asub Viljandi südalinnas, otse bussijaama kõrval.
Lk 16-17
Kivi Turismitalu
Kivi Turismitalu asub Sinialliku loodushoiualal, mis on eraldi kaitsetsoon Loodi looduspargis. Kivi Turismitalu pakub peale majutuse heatasemelist seminariteenust ning arvukalt lisateenuseid alates pesupesemisest kuni grillipeoni. Kivi talu juures asub Eesti suurim seni teadaolev energiaväli.
Lk 18-19
Junsi Puhkekeskus
Junsi Puhkekeskus asub Kõpus, 25 kilomeetrit Viljandi kesklinnast ning sobib neile, kes peavad lugu liikumisest, spordist ning ekstreemsetest elamustest vibulaskmisel, kanuu- ja ATV matkadel. Puhkekeskuses on korralik palksaun, ümarpalkidest kämpingumajad ning head telkimistingimused.
Lk 24-27
Merchant´s House Hotel
Varasuvel rikastus Tallinna majutusmaastik veel ühe noobli peatuspaiga võrra - vanalinnas avas iidses kaupmehemajas uksed Merchants House Hotel. Hotellis on 37 luksuslikku tuba, majutuse krooniks on läbi kolme korruse ehitatud 156 ruutmeetrine viie toaga Presidendi sviit. Hotellikülastajale pakutakse laia valikut teenuseid, siin saab korraldada nõupidamisi ja pidusid.
Lk 23
Linnatuur punase bussiga
Selle aasta maikuu tõi Tallinnasse rõõmsa uudise - Tallinna linnapilti ilmestavad ning turiste rõõmustavad Hansabussi kahekordsed linnaekskursiooni bussid. Bussid väljuvad Viru väljakult ning sõidavad 100 minuti jooksul marsruudil, mis tutvustab Tallinna kauneid ja vaatamisväärseid kohti.
Lk 40-41
Sokos Hotel Viru uus teenus
Alates juunikuust pakub Sokos Hotel Viru oma klientidele uut teenust - concierge teenust. Selle abil saab klient vastuse oma ükskõik millisele reisi ja puhkusega seonduvale küsimusele.
Lk 42-45
Tallinna Sadam tähistas juubelit
7. juulil möödus 40 aastat päevast, mis taastati reisilaevaliiklus Tallinna ja Helsingi vahel. Seda päeva tähistati piduliku tseremooniaga algul Tallinna ja pärast laevasõitu üle lahe Helsingi sadamas. Tallinna Sadama tänasest päevast saab lugeda intervjuud turundusosakonna juhataja Tiina Liitmäega.
 
   
 28-12-2023
Ilmus Reisimaailma 2023. aasta viimane number...
Loe lähemalt!
© 2001 www.ww.ee