logo esimene osa laupäev 20 aprill 2024  
logo teine osa  
logo kolmas osa
Vanemad aastakäigud 2018 2019 2020 2021 2022 2023 2024
  Järgmine Reisimaailm ilmub juuni 2024
reisimaailma logo
tutvustus
tellimine
kontakt
viited
uudised
ajalooline Kreeka
 
Reisimaailm nr. (67) 8/2005
Vaata ka selle aastakäigu teisi numbreid: [ 1 | 2 | 3-4 | 5 | 6 | 7 ]
Lk 6-7
Otepää tulevik
Otepää on kogum turismiatraktsioone nii suve- kui talvekülastajatele ning muutub aasta-aastalt järjest populaarsemaks. Järgmisel aastal ehitatakse välja Rannapark, selle aasta lõpuks sai valmis linna keskväljaku arendamine ja sidumine turismi-infrastruktuuriga. Kevadel jätkatakse tööd linna ühtseks ja turistisõbralikuks tervikuks muutmisel.
Lk 12-13
Marguse Puhkekeskus
Otepääl, Marguse järve ääres asub puhkekeskus, kus igaüks leiab endale soovi- ja taskukohase majutuse ning kus pakutakse ka hulgaliselt lisateenuseid. Ööbimise saab külastaja valida kas maja hosteli või külalistemaja poole peal. Puhkekeskuses võetakse vastu ka karavanituriste ja telkijaid.
Lk 15
EKS Villa
EKS Villa on hotellitasemel väike hubane külalistemaja, mis sobib neile, kes privaatsusest lugu peavad. Majas on kohvik, saunakompleks ning head võimalused ärikohtumiste ja pidude pidamiseks.
Lk 16
Edgari Külalistemaja
Edgari Külalistemaja asub Otepää kesklinnas, ühes majas trahteri ja Otepää Lihatööstuse toodangut müüva kauplusega. Alustati uue maja ehitusega vana kõrvale, see avardab nii majutus- kui müügivõimalusi.
Lk 23
Pohlametsa Puhkemaja
Ainulaadse ning omapärase arhitektuuriga Pohlametsa Puhkemaja on parim koht kuni kümneliikmelistele seltskondadele ja ka üksikkülastajatele aktiivse puhkuse nautimiseks ja energia ning elujõu taastamiseks.
Lk 14
Karu-Mati puhkemajad
Senini võõrustas Karu-Mati külastajaid väikeses armsas majakeses, jõuludeks valmis renoveeritud kahekorruseline maja, mis sobib nii ööbimiseks kui ka igasuguseks ühistegevuseks.
Lk 17
Tamme Külalistemaja
Tamme külalistemaja sobib hästi sportlikele klientidele ja väiksematele seltskondadele, külalistemaja vahendab oma külastajatele kõike seda, mis Otepääl huvitavat toimub ning võimaldab aktiivset puhkust.
Lk 21-22
Alternatiivsed elamused Bernhardi hotellis
Bernhardi hotellis pakutakse seminariklientidele lõõgastavaid ja vaimu kosutavaid õhtutegevusi, näiteks mediteerimist, sütel kõndimist, higistamist indiaani telgis, hiina teetseremooniat, lõõgastumist hea olemise toas jne. Hotell Otepää aedlinnas on tuntud oma mugava majutuse, hea söögi ning paljude lisateenuste poolest.
Lk 18-20
Seminar Bernhardi moodi
Hotell Bernhardis korraldatakse põnevaid seminare, üks neist kannab pealkirja "Tervikliku enesearenduse teed" ning sellest osavõtjad said osa mitmekülgsest lähenemisest inimese hingele, maailmakorraldusele,elujõu arendamisele ning õieteraapiale.
Lk 24-25
Pühajärve Puhkekodu
Pühajärve Puhkekodu pakub võimalusi täiuslikuks ja mitmekülgseks hoolitsuseks keha ja hinge eest. Siin tunnevad ennast ühtviisi hästi romantilised paarid, spa-protseduuride austajad ja tavaturistid, kes soovivad nautida rikkalikke ajaveetmisvõimalusi nii puhkekodus kui selle ümbruses.
Rahvusvahelisi turismikogemusi
Käesolevast numbrist leiate järgmised artiklid: Rahvusvaheline turismifoorum, Turismikogemusi Šotimaalt, Leedu - potentsiaalne reisisihtkoht, Turismimess Argentiina moodi.
Lk 44-45
Schlössle Hotel Group´ile rahvusvaheline edu
Schlössle Hotell Tallinnas ja Grand palace Hotell Riias on esimesed hotellid kogu Baltikumi regioonis, kes võeti vastu ülemaailmse luksushotelle ühendava organisatsiooni liikmeks. Liikmestaatus algab ametlikult veebruaris 2006.
 
   
 09-04-2024
Ilmus Reisimaailma 2024. aasta esimene number...
Loe lähemalt!
© 2001 www.ww.ee