logo esimene osa laupäev 20 aprill 2024  
logo teine osa  
logo kolmas osa
Vanemad aastakäigud 2018 2019 2020 2021 2022 2023 2024
  Järgmine Reisimaailm ilmub juuni 2024
reisimaailma logo
tutvustus
tellimine
kontakt
viited
uudised
ajalooline Kreeka
 
Reisimaailm nr. (89) 1/2009
Vaata ka selle aastakäigu teisi numbreid: [ 1 | 2 | 3-4 | 5 | 6 | 7-8 ]
EHTE ja Haaga-Perho toovad lisaväärtust
EHTE ja Haaga-Perho pakuvad turismivaldkonna ettevõtetele uurimuslikke teenuseid mõlemal pool Soome lahte teemadel: kliendi rahulolu, personali rahulolu, tegevuskeskkonna ja konkurentsianalüüs, võrdlusuuringud.
Haaga Kontsern
Haaga Kontserni eesmärk on edendada ja luua Soomes uut majutus-, toitlustus- ja turismiala oskusteavet, kontserni ametlik nimi on Haaga Instituudi Sihtasutus ning see asutati 1964 hotelli- ja restoraniala juhtivpersonali koolina.
Eesti osales messil MATKA 2009
Rahvusvahelisel turismimessil MATKA 2009 hindas korraldajate ˛ürii Eesti väljapanekut parima messistendi tiitliga. eesti osaleb Soome suurimal turismimessil igal aastal ning ühist Eesti väljapanekut korraldab EASi turismiarenduskeskus.
Kesk-Euroopa riigid turismimessil
Tänavusel Austria ja Kesk-Euroopa riikide turismimessil actb2009 otsiti lahendusi, kuidas rasked ajad majanduses üle elada. Olulisemate märksõnadena jäid kõlama koostöö, siseturism ja usaldus.
Transport turismita ja turism transpordita?
Efektiivne transpordisüsteem on riigi majandus-, regionaal- ja sotsiaalarengu üheks oluliseks eeltingimuseks ning on väga oluline ka turismi arenemise seisukohast. Seega riik kui turismisihtkoht peab hoidma käigus reisitranspordi sektori.
Püha maa – harras, ilus ja kogu eluks meelde jääv II
Jordaania on geoloogiliselt üks haruldasemaid paiku maailmas, siin on kõrvuti viljatu kõrb ja paradiisiaed, sügavad maalõhed ja kummalised mäed. Siin asuvad ka mitmed võimsad inimtsivilisatsiooni monumendid ja arhitektuuriimed.
Majanduskriis Inglismaal
Majanduskriisis vaevlev Suurbritannia on muutunud odavaks turismisihtkohaks. Peamiseks põhjuseks see, et inglise naelsterling ning euro on peaaegu võrdsed. Ajaleht “Times” annab nõu, kuidas turistina Suurbritannias käituda.
Soodsaim peatuspaik Helsingis on Eurohostel
Eurohostel asub Katajanokka mereterminali läheduses, seega praktiliselt Helsingi kesklinnas. Seetõttu on see Soome suurim hostel väga soodus peatuspaik ka paljudele Eestist Soome sõitnutele, ka ööbimisvõimalused on siin väga head.
EUHOFA International 47. kongress Mexico-City´s
Seekordse kongressi korraldaja oli Colegio Superior de Castronomia, kongressi akadeemilise osa esinejateks olid kutsutud Mehhiko tuntud turismitegelased ja teadlased. Lisaks kongressil kuuldule oli osalejatel võimalus tutvuda Mehhiko kultuuriga.
Viini fassaadide taga
Oma tohutu võimu, vaimu, materiaalse rikkuse, lugematute erinevate kihististe ning sootsiumide poolest on Viiniga võrreldavad vaid ehk London ja Pariis. Neis linnades tehti Euroopa ajalugu, sealt on pärit ammugi meie ühisosaks saanud kultuur.
Tallinki külalislahked hotellid
Laevafirmana tuntud Tallink laiendab oma tegevust ka kuivale maale: 2004. aastal avati Tallinnas esimene firmamärki kandev hotell, nüüdseks on hotelliketis juba neli hotelli, mis pakuvad majutusteenust igale maitsele ja vajadusele.
Nauditav puhkus Bulgaarias
Fiji Travel Alma Tour Group pakub huvilistele meeldivat puhkust Bulgaarias, kus on sinine meri, kuldsed liivad, iidse kultuuri mälestusmärgid, värvikirevad seinamaalingud kirikutes, vaheldusrikas loodus ning palju päikest.
Pühajärve Spa Hotelli uued võlud
Juba aastaid edukalt tegutsenud ja rohkelt kliente võitnud Pühajärve Spa hotell kutsub ennast külastama oma talviste lumerõõmude ja suviste rannamõnudega. Hotelli klientidele pakutakse ka häid konverentsi- ja sportimisvõimalusi.
 
   
 09-04-2024
Ilmus Reisimaailma 2024. aasta esimene number...
Loe lähemalt!
© 2001 www.ww.ee