logo esimene osa laupäev 20 aprill 2024  
logo teine osa  
logo kolmas osa
Vanemad aastakäigud 2018 2019 2020 2021 2022 2023 2024
  Järgmine Reisimaailm ilmub juuni 2024
reisimaailma logo
tutvustus
tellimine
kontakt
viited
uudised
ajalooline Kreeka
 
Reisimaailm nr. (92) 5/2009
Vaata ka selle aastakäigu teisi numbreid: [ 1 | 2 | 3-4 | 5 | 6 | 7-8 ]
Homse Hotellis kohtuvad loodus ja tehnoloogia
Milline on tuleviku hotellituba? Öko ja tehno! Vähemalt Haaga-Helia kutsekõrgkooli nägemuse ja selle Best Western Hotel Haagas elluviidud Homse Hotelli tubade põhjal paistab see nii olevat.
Urve Tiidus: Kuressaarde on alati põhjust tulla
Kuressaarde on tõepoolest alati põhjust tulla, sest siin on ilus ja huvitav mitte ainult suvel, vaid aastaringselt. Kuressaare on tuntud kui spaahotellide linn, viimasel ajal on tehtud linnas ka mitmeid olulisi investeeringuid.
Ühendus Saaremaaga muutub paremaks
Saaremaal on väga palju sellist, mis mandriinimesi sinna meelitab, kuid saaremaale jõudmine ei ole alati just kõige lihtsam. Saare maavanem räägib, kas ja mida on plaanis ette võtta transpordiühenduste valdkonnas.
Saarte Turismiarenduskeskus
MTÜ Saarte Turismiarenduskeskus saab augustis aastaseks, selle liikmeteks on avalik sektor, mittetulundusühingud ja erafirmad. Keskus funktsioneerib kui katusorganisatsioon ning eesmärk on turismi arengukava elluviimine.
Hotell Saaremaa
Kaunis liivarand, männimets, merekohin, puhas õhk, rahu ja vaikus – kõiki neid hindamatuid väärtusi pakub hotell Saaremaa külastajale boonusena lisaks hotelli mugavustele, teenustele ja külalislahkusele.
Tehumardi puhkekeskus
Tehumardi puhkekeskus võtab vastu erinevate ootustega puhkajaid, neile pakutakse mõnusat peatumispaika kämpingus, hostelis, telkimis- või karavanialal. Puhkajate kasutuses on sanitaarmaja, perega saab ööbida peremajas.
Kolm kaunist paika Saaremaal
Kui tahate oma seltskonnaga teha ühte tõeliselt sisukat reisi Saaremaal, siis soovitame järgida Kaali Külastuskeskuse perenaise nõuannet ning käia Kaali kraatri juures, vaadata Angla tuulikuid ja imetleda Panga panka.
Balti ringreisi Eesti etapp
Tänavune Balti ringreisi Eesti etapp algas kolme riigi ajakirjanikele Kadriorust, edasi mindi Palmse mõisa, Ida-Virumaale, Tartusse, Piusa koobastesse, Võrumaale, Pärnumaale ja teistesse kaunitesse Eesti paikadesse.
Johan SPA Hotell
Kuressaare vanalinnas asuv Johan SPA Hotell on unistuste täitumise koht, kus külastajad saavad lisaks mugavale majutusele ning maitsvale söögile nautida nii spaahoolitsusi kui ka imeilusat vaadet katuseterrassilt.
Balti ringreis – Läti lummuses
Lätil on palju vaatamisväärset ning mis parim – see kõik on siinsamas meie kõrval ning arvestades majanduse hetkeolukorda, võiks see olla lähim ja samas huvitav reisisihtpunkt. Käia tasub nii Riias kui ka vähemtuntud kohtades.
Avastamata aarete päev
EAS korraldas Pirita Lillepaviljonis Euroopa Komisjoni ning majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumi toel Avastamata aarete päeva, kus põhitähelepanu keskendus meie looduse väärtustele.
Eesti avastamata aarded
Konkursi “Eesti avastamata aarded. Turism ja kaitsealad” võitjaks ja parima säästva turismi sihtkoha tiitli vääriliseks tunnistati Soomaa Rahvuspark. Kõrge tunnustuse pälvisid ka Matsalu Rahvuspark ja Vilsandi Rahvuspark.
Päikeselised Bulgaaria rannad
Päikesepuhkuse Musta mere ääres Bulgaaria kuurortides võib planeerida ka hiliskevadesse, sest siis on merevesi juba parasjagu soe ja päikestki küllaga, kuid ei ole veel käes tipphooaeg.
Viking Line – 50
Selle aasta 1. juunil oli Viking Line´l kahekordne juubel – täitus 50 aastat päevast, mil laevafirma alustas tegevust ning täpselt samal päeval 15 aastat tagasi hakkas Viking Line reisijaid vedama liinil Tallinn-Helsingi.
Tallinna Merepäevad
Viking Line laeval Viking XPRS toimus merepäevade turismikonverents, kus arutlusteemadeks olid merepäevade korraldamine, sadamate arendamine, Eesti turismi arendusprobleemid ja turunduskontseptsioon.
 
   
 09-04-2024
Ilmus Reisimaailma 2024. aasta esimene number...
Loe lähemalt!
© 2001 www.ww.ee