logo esimene osa laupäev 20 aprill 2024  
logo teine osa  
logo kolmas osa
Vanemad aastakäigud 2018 2019 2020 2021 2022 2023 2024
  Järgmine Reisimaailm ilmub juuni 2024
reisimaailma logo
tutvustus
tellimine
kontakt
viited
uudised
ajalooline Kreeka
 
Reisimaailm nr. (91) 3/2009
Vaata ka selle aastakäigu teisi numbreid: [ 1 | 2 | 3-4 | 5 | 6 | 7-8 ]
Kultuur ja turism
Rahvusvaheline kultuuriturismi konverents toimus Pärnus, ettekanded jagunesid kolme osasse: teoreetilised teadmised, festivalid ja nende turundamine ning legendid ja lood kui kultuuritraditsioonide tekitajad
Šveitsi luksushotellid muutuvad
Šveitsi luksushotellidel on hotellinduse ajaloos auväärne koht, kuid tänapäeval on nõuded ja luksuse mõiste muutunud, seepärast läbivad mitmed ajaloolistes hoonetes asuvad hotellid uuenduskuuri.
Turismispetsid ühise laua taga
World Tourism Forum Lucerne idee algatajaks ja korraldajaks on Lucerne University of Applied Sciences and Arts ja Institute of Tourism. Foorumi eesmärk on tuua turismispetsid ühise laua taha arutamaks uusi suundi ja nõudeid.
Heaoluturismi areng ja tulevikuperspektiivid
Tervise- ja heaoluturismi turg on väga perspektiivikas, järjest kasvab nõudlus selliste reiside järele, mille eesmärgiks on parandada kehalist ja vaimset heaolu. Külastajatele tuleb pakkuda kvaliteetset sellealast teenust.
Ilma jõeta linn?
Kunagi voolas ka läbi Tallinna jõgi, kuid nüüd tähistavad Härjapea jõe voolusängi vaid tänava- ja kohanimed. Maa alla peidetud jõest võib huviline leida palju märke, kuid veelgi põnevam oleks jõgi uuesti maa peale tuua.
Lendutõus Pärnu moodi
Eesti turismile väga olulise tähtpäeva – 15 aastat turismihariduse andmist Pärnus – tähistamiseks olid korraldajad välja mõelnud põneva ja sümboolse viisi: nimelt kutsuti osalejad otsekui lennureisile.
Kevadreis Tartusse ja Tartumaale
Seekordne tutvumisreis toimus 15.-16 mail, esimesel päeval saadi meeldejäävaim elamus omanäolisel Piirissaarel, kus aeg kulgeb otsekui teistmoodi. Teisel päeval valmistati Pierre kohviku töötoas oma käega trühvleid.
730 aastane Haapsalu – linn mere ääres
Läänemere lahesoppi tekkis 1279. aastal Saare-Lääne piiskopi residents. Tõeliselt õide puhkes linn siis, kui avastati meremuda raviv toime, Haapsalu kujunes esmajärguliseks kuurordiks. Vaikses ja saladusi tulvil linnas on hea nii puhata kui ka tervist kosutada.
Fra Mare toredate tegevuste TOP 10
Fra Mare Thalasso SPA pakub puhkust ja lõõgastust. Siin on mõnusad minutid mudas, vees hõljumine, sõltuvus restoranist, erinevad võimlemised, vee- ja saunaparadiisi idüll, Paralepa pärlid ja veel palju muudki.
Euroopa Merepäev
Euroopa Merepäeva tähistamiseks korraldatud seminaril tõdeti, et Eestis tuleb hakata senisest rohkem kasutama merega seotud võimalusi (laevaehitus, turism, sadamad, kaubaveod jne). Merepäeva deviis on: Märgakem merd!
Eckerö Line – 15 aastat reisijate teenistuses
Eckerö Line alustas regulaarliiklust 26. augustil 1994. Parvlaev Norlandia sõidab aastaringselt, reisijatele pakutakse laeval mitmesugust meelelahutust, väga populaarsed on rühmareisid Ahvenamaale, Saimaale ja Lapimaale.
Ekuadorist leiab palju erinevaid Ekuadore
Riik sai oma nime ekvaatori järgi. Sealne loodus ja inimesed on paikkonniti üllatavalt erinevad, maailmas peetakse erakordseteks nii sealset looduslikku mitmekülgsust, kultuuri omapära kui ka koomilis-katastroofilist hilinemiskommet.
Tallinki suvepakkumised
Tallink pakub oma klientidele interseil´i võimalust. Kuna Tallinki laevastik on suur ja sihtkohti samuti palju, siis saab soovija teha pika laevareisi risti-rästi üle Läänemere, peatudes erinevates linnades ja külastades huvipakkuvaid kohti.
 
   
 09-04-2024
Ilmus Reisimaailma 2024. aasta esimene number...
Loe lähemalt!
© 2001 www.ww.ee