logo esimene osa laupäev 20 aprill 2024  
logo teine osa  
logo kolmas osa
Vanemad aastakäigud 2018 2019 2020 2021 2022 2023 2024
  Järgmine Reisimaailm ilmub juuni 2024
reisimaailma logo
tutvustus
tellimine
kontakt
viited
uudised
ajalooline Kreeka
 
Reisimaailm nr. (109) 1/2012
Vaata ka selle aastakäigu teisi numbreid: [ 1 | 2 | 3-4 | 5 | 6 | 7 | 8 ]
Arutati kruiisinduse tulevikku
AS Tallinna Sadam algatusel arutasid turismiarendajad, kuidas suurendada Tallinna valmisolekut üha enam populaarsust koguva kruiisiturismi olukorras, kus ühel päeval võib Tallinnas olla kuni 18 tuhat kruiisituristi.
Tulge osa saama Viru hotelli juubelist!
Hotell Viru valmis 1972. aastal ning on endiselt Eesti suurim hotell, kus külastajatele pakutakse head teenindust ning meelelahutusvõimalusi. Siin asub ka meie ainukene hotellimuuseum. Juubeli puhul toimub palju põnevaid üritusi.
2011 – Eesti turismi võidukäigu aasta
Jaanuarist oktoobrini külastas Eestit 15% rohkem välisturiste, suurenesid ka ööbimiste arv ja turismist saadav tulu. Turismi kasvu soodustasid Tallinna kultuuripealinnaks olemine, majandusolukorra paranemine, ühisraha ning Schengen.
Tagasivaade lõppenud turismiaastale
Tarbijakaitse seadis eelmisel aastal eesmärgiks inimeste usalduse taastamise turismisektori vastu pärast Toptoursi maksejõuetust, aga oluliseks peetakse ka järelevalve tõhustamist, et tagada tarbijate majandushuvide kaitse.
Mida arvavad Hispaania elanikud Eestist?
2011. aasta detsembris küsitleti EASi tellimusel 804 Hispaania elanikku. Uuring esindab aktiivseid internetikasutajaid, kes teevad vähemalt kord kahe aasta jooksul mitmepäevase puhkusereisi välismaale.
Messi abil veebiturundus paremaks
Touresti ajal saab offline ja online turunduse koostööd tegema panna, selleks jagatakse üheksa üksikasjalikku soovitust, mis messil osalemise efektiivsemaks muudavad.
Maitseelamuste väljak Tallinna vanalinna südames
Tallinna vanalinnas saavad nii välisturistid kui eestimaalased nautida häid toite ja meelelahutust restoranides Olde Hansa, Waggehus ja Glad Estlander, jazzirestoranis Class ja kõrtsis III Draakon või külastada Olde Hansa Meistrite Gildi ja poodi Krambude.
 
   
 09-04-2024
Ilmus Reisimaailma 2024. aasta esimene number...
Loe lähemalt!
© 2001 www.ww.ee