logo esimene osa laupäev 20 aprill 2024  
logo teine osa  
logo kolmas osa
Vanemad aastakäigud 2018 2019 2020 2021 2022 2023 2024
  Järgmine Reisimaailm ilmub juuni 2024
reisimaailma logo
tutvustus
tellimine
kontakt
viited
uudised
ajalooline Kreeka
 
Reisimaailm nr. (115) 8/2012
Vaata ka selle aastakäigu teisi numbreid: [ 1 | 2 | 3-4 | 5 | 6 | 7 | 8 ]
Ilusast unistusest võrsub kaunis tulevik
Tallinna visiooninõukogu keskendub olulistele teemadele linna arengus ning korraldab selleteemalisi konverentse juba 2004. aastast alates.
Tallinna 10. visioonikonverents
Seekordne konverents kandis pealkirja “Elu mägedel – 50 aastat hiljem” ning arutluse all olid Mustamäe kõige vanemate mikrorajoonide tulevikuprobleemid.
VII rahvusvaheline turismikonverents
Konverentsi teema oli “Eesti – unistuste sihtkoht”, tutvustati ka uut Eesti turismi arengukava aastateks 2014-2020.
Maarjamäe lossi lugu
Eesti Ajaloomuuseum asub kahes uhkes ajaloolises hoones. Suurgildi hoonet teatakse rohkem, vähem aga Pirita tee ääres asuvat Maarjamäe lossi.
Advendiaeg Olustvere mõisas
Mõisas asuv Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskool valmistub jõuluprogrammi läbiviimiseks ning mõisamiljööd jagatakse külalislahkelt kõikide soovijatega.
15 aastat turismiharidust Olustveres
Olustvere Teenindus- ja Maamajanduskool korraldas konverentsi tähistamaks seda, et 1997. aastal alustati siin turismihariduse andmist.
Polaarturismi mõjud. Ökoturismi paradoks.
Artikkel käsitleb üha populaarsemaks muutuva polaarturismi paradoksi ökoloogilise talumisvõime seisukohast: turismi mõju on sel puhul väga suur.
Kursi Jahiloss
Krahv Manteuffeli jahimõis on üle elanud häid ja halbu ning ka väga halbu aegu. Kuid nüüd on loss taastunud endises ilus ning pakub külastajatele palju meeldivaid elamusi.
Tallinn FoodFest 2012
Seekordset toidupidu peeti juba kuuendat korda, kolmel päeval tutvustasid oma tooteid ja teenuseid toiduga seotud firmad, ettevõtted ja organisatsioonid.
Loodusturism ja rekreatsioon
III rahvusvaheline turismihariduse konverents keskendus ülevaate saamisele Eestist kui loodusturismi ja aktiivpuhkuse sihtkohast.
Best Western
Best Western on tuntud ja tunnustatud ülemaailmne hotelliketi bränd, kusjuures bränd pole üksnes logo, vaid väljakujunenud ärikontseptsioon.
Laevareisijatele uued õigused
Alates detsembrist jõustub laevareisijate õigusi käsitlev määrus, see rakendub kõikidel juhtudel, kui reisija läheb pardale EL liikmesriigi territooriumil.
Jõulukuu Eesti Vabaõhumuuseumis
Jõulukuu üritused on vabaõhumuuseumis pühendatud rahvakommete tutvustamisele, pakkuda on huvitavaid jõuluprogramme kõikidele vanuserühmadele.
 
   
 09-04-2024
Ilmus Reisimaailma 2024. aasta esimene number...
Loe lähemalt!
© 2001 www.ww.ee