logo esimene osa laupäev 20 aprill 2024  
logo teine osa  
logo kolmas osa
Vanemad aastakäigud 2018 2019 2020 2021 2022 2023 2024
  Järgmine Reisimaailm ilmub juuni 2024
reisimaailma logo
tutvustus
tellimine
kontakt
viited
uudised
ajalooline Kreeka
 
Reisimaailm nr. (114) 7/2012
Vaata ka selle aastakäigu teisi numbreid: [ 1 | 2 | 3-4 | 5 | 6 | 7 | 8 ]
Läänemaaga tutvumas
Lisaks Haapsalule on Läänemaal palju imelisi kohti, nendega käisid tutvumas ajakirjanikud. Käidi Ristil, Piirsalus, Nõval, Noarootsis ja mujalgi, reis osutus oodatust põnevamaks.
Teenindusharidusest Eestis
Hariduses on praegu muutuste aeg, ka turismialases kutsehariduses – toimub majutus- ja toitlustuserialade uute riiklike õppekavade koostamine.
Väike juveel Euroopa veere pääl
Põhja-Küprose puutumatud liivarannad ja muistsed linnad ootavad avastamist, praegu eelistavad turistid saare lõunapoolt, kuid ka põhjapoolel saab veeta kauneima puhkuse.
Tartu Kutsehariduskeskus
Eesti suurim kutseõppeasutus tähistab sel sügisel topeltjuubelit – 90 aastat tagasi hakati siin andma kutseharidust, 10 aastat tegutsetakse praegusel kujul.
Arvamusi Tartu Kutsehariduskeskusest
Oma mõtted on kirja pannud kooli õpilased, vilistlased ja koostööpartnerid.
Majutuse ja toitlustuse erialad
Tartu Kutsehariduskeskuses õpetatavad erialad: kokk, toitlustusteenindus, hotelliteenindus, kelner, spaateenindaja, majutusteeninduse korraldus.
Valides turismi, saad töö, puhkuse ja hobi
Turismikorralduse eriala on Tartus õpetatud juba 18 aastat, praegu saab kutsehariduskeskuses õppida turismikorraldust, reisikorraldust, rekreatsioonikorraldust ja loodusturismi korraldust.
Elupraktikandid Valencias
Tartu Kutsehariduskeskuse üheksa õpilast sooritasid oma kevadise välispraktika Hispaanias, sealt saadud kogemused on hindamatu väärtusega.
Tallinna Suurgildi maja
Eesti Ajaloomuuseum asub Tallinnas kahes uhkes hoones – Suurgildi majas ja Maarjamäe lossis.
Maasõrm meres – Lleyni poolsaar
Kui vaadata Walesi kaarti, siis Iiri merre ulatuv Lleyni poolsaar on kui sõrm, mis osutab Iirimaa poole, olles ka ajalooliste kontaktide sümboliks.
Kuressaares hakatakse õpetama spaateenindajaid
Kuressaares on seitse spaahotelli, kui aga kõik ligi tuhat voodikohta on hõivatud, läheks vaja vähemalt paarisadat spaateenindajat. Probleemile toob lahenduse uus eriala Kuressaare Ametikoolis.
Pakettreis lüheneb lennu edasilükkamise tõttu
Kas sel juhul on reisijal õigus nõuda hinnaalandust? Probleem on keerulisem kui esimesel pilgul paistab, reisija õigused sõltuvad mitmetest asjaoludest ja detailidest.
 
   
 09-04-2024
Ilmus Reisimaailma 2024. aasta esimene number...
Loe lähemalt!
© 2001 www.ww.ee