logo esimene osa laupäev 20 aprill 2024  
logo teine osa  
logo kolmas osa
Vanemad aastakäigud 2018 2019 2020 2021 2022 2023 2024
  Järgmine Reisimaailm ilmub juuni 2024
reisimaailma logo
tutvustus
tellimine
kontakt
viited
uudised
ajalooline Kreeka
 
Reisimaailm nr. (110) 2/2012
Vaata ka selle aastakäigu teisi numbreid: [ 1 | 2 | 3-4 | 5 | 6 | 7 | 8 ]
Maailma suurim turismikongress
ITB Berlin Convention Berliinis on Euroopa suurim kohtumispaik turismiasjalistele, tohutu suurel territooriumil on 26 näitusepaviljoni, osa võtab 10644 eksponenti 187 riigist.
GoExpo mess
Liikumisharrastuste ja vaba aja mess koosnes sel aastal üheksast osast, seal leidus lisaks tavapärastele ettevõtmistele ka suurejoonelisi vaatemänge, oli ka võimalus mitmesugustes tegevustes ise kaasa lüüa.
Eesti ja maailma turism
Maailma Turismiorganisatsiooni andmetel kasvas välisturism kogu maailmas, mitmepäevaste reiside arv jõudis 980 miljonini. Euroopas oli kasv veelgi kiirem, Eestis oli välisturistide arv teist aastat järjest rekordiline.
Kas e-riik või e-sõltuvus?
Tallinnas toimunud konverentsil oli arutluse all majanduse ja seega kogu Eesti elu sõltuvus infotehnoloogiast, räägiti infosüsteemidega seotud riskidest ja turvalisuse tagamisest.
5 viga kodulehe tekstidega
Ettevõtte kodulehe ehitamisega nähakse vaeva, kuid lisaks vägevale kujundusele ning vingele broneerimissüsteemile on vaja rohkem tähelepanu pöörata ka sellistele “pisiasjadele” nagu läbimõtlemata tekst, kirjavead, halb tõlge jne.
Euroopa Parlament
Euroopa Parlament asub Brüsselis suures ja väga ilusas klaasmajas. Kuna sealt juhitakse meie igapäevast elu, tasuks minna Euroopa Parlamendi külastuskeskusesse, et saada atraktiivset ja ammendavat teavet kõige toimuva kohta.
Naistepäeval räägiti Brüsselis naistest
Naiste olukorda käsitleb seminar toimus täpselt naistepäeval, peateemadeks olid soolised palgaerinevused ja naistele meestega võrdsete õiguste tagamine.
Tallink toob Läänemere laevatoitlustusse uuenduse
Alates veebruarist on kõikidel Tallinki ja Silja Line kruiisilaevadel rootsi laua restoranides täiesti uus õhtusöögikontseptsioon, mis muudab täielikult pool sajandit kestnud traditsioone.
Berliin – Euroopa rohelise mõtlemise pealinn
Tänavu oma 775ndat sünnipäeva tähistav Berliin pulbitseb nooruslikkusest, noortest ja loomeinimestest. Linn võib ennast uhkelt pidada ka Euroopa kõige rohelisemaks linnaks ja seda igas mõttes.
TOUREST 2012 – rõõm ja rekordid
Seekordset turismimessi külastas rekordarv külastajaid, ka põhi- ja kaaseksponentide arv kujunes suuremaks kui kunagi varem. Mess oli lisaks meie turismi võimaluste tutvustamisele ka tore meelelahutuskoht.
Mille pärast tunneb muret reisihuviline?
Tourestil osales ka Tarbijakaitseamet, kes korraldas messil küsitluse. Umbes kolmesajast vastusest koorusid välja valuteemadena: teenuse hind, pankrotihirm, reisipakkujate usaldusväärsus.
Draakoniaasta maailma ühes rikkaimas linnas
Kus võiks hiina uusaasta olla muljetavaldavam kui mitte maailma ühes põnevamas, edukamas, tehislikumas linnas. See on Singapur, mille moodsate kõrghoonete vahel looklevad punased draakonid, kelle piirjooned muutuvad õhtuses pimeduses aina helendavamaks ja teravamaks. Reisimuljeid pajatab The Karin.
 
   
 09-04-2024
Ilmus Reisimaailma 2024. aasta esimene number...
Loe lähemalt!
© 2001 www.ww.ee