logo esimene osa laupäev 20 aprill 2024  
logo teine osa  
logo kolmas osa
Vanemad aastakäigud 2018 2019 2020 2021 2022 2023 2024
  Järgmine Reisimaailm ilmub juuni 2024
reisimaailma logo
tutvustus
tellimine
kontakt
viited
uudised
ajalooline Kreeka
 
Reisimaailm nr. (112) 5/2012
Vaata ka selle aastakäigu teisi numbreid: [ 1 | 2 | 3-4 | 5 | 6 | 7 | 8 ]
Hea kodulehe külastaja!
Juhime tähelepanu sellele, et “Reisimaailm” nr 5 andis suure osa oma mahust CEUCO käsutusse selle organisatsiooni X kongressi (peeti Tartus 6.- 8. juulil) toimumise paremaks kajastamiseks. Ajakiri ilmus seetõttu mitmekeelsena, kusjuures CEUCO artiklid on varustatud eestikeelsete lühitõlgetega. Kuna kodulehel nende artiklite sisu me ei ava, siis soovitame tutvuda vahetult ajakirjaga.
Adavere tuulik
Adavere tuulik on muutunud uhkeks vaatamisväärsuseks väljast ja meeldivaks toitlustusasutuseks seest, see ainulaadne söögikoht kostitab nii üksikreisijaid kui turismigruppe.
Võru rannapromenaadi pajatused
Oktoobris 2009 avati pidulikult rannapromenaad, mis pakub linnarahvale ja linna külalistele mõnusat võimalust jalutada kauni järve kaldal.
Võrumaa toidul on uma mekk
Kindlasti ollakse märganud toidukaupu, mida ehib märk UMA MEKK, sellist kaupa ostes-süües võib kindel olla, et see toit on alguse saanud Võrumaa mullast ning maitseb hästi.
Toidupärandi tootearenduse koolitus
Võrumaa Kutsehariduskeskuse turismi õppetoolis toimub õppetöö koostöös ettevõtjatega, igal aastal osaletakse ka UMA MEKK laadal töötubade korraldamisel, valmistades vanade retseptide järgi suupisteid.
Mõnus koht Ränduri pubi
Tartu üks külastatavamaid söögikohtasid on Ränduri pubi Tasku keskuses. Võrus tegutseb Ränduri külalistemaja pubi juba 2003. aastast.
Pankuri Pubi
Võrus asub Pankuri pubi, mida tasub kindlasti külastada, kuna siit saab peale rikkaliku ja maitsva kõhutäie ka palju meeldivaid elamusi.
Pikk ajaloomälu Setomaal
Pikk ajaloomälu tähendab tugevaid perekondi, tugevat kogukonda ja toimivat koostööd, kõike seda leidub Setomaal, kus Obinitsa Seto Seltsimaja on kohalikele mõnus kooskäimiskoht ning seto kommete hoidja.
Vastselinna linnus ja Piiri kõrts
Vastseliina linnuses pakutakse külastajale mitmeid toredaid keskaegseid elamusi alates kostüümidest kuni linnuseisanda lõunani ning ka patud saab siinses kabelis andeks.
Setomaa Turismitalo
Setomaal on üks tore peatuspaik Setomaa Turismitalo, see on küalislahke talukompleks, kus saab tundma õppida seto kultuuri ja kombeid ning istuda Seto rESTos.
Suve lemmik – jäätis
See suve jahe lemmik on aegade vältel tublisti muutunud, praegu on “moes” eksootiliste lisanditega jäätised, trendikas on näiteks mangojäätis.
International BBQ Team
Esimene BBQ Show toimus Austraalias eelmisel aastal, see läks väga edukalt (nii ka järgmised) ning nüüd on International BBQ Teami peamine idee tutvustada grillinippe oma showdel.
Frangimaa südames veinijanu kustutamas
Põhja-Baierimaal asuv Frangimaa on tõepoolest kütkestav sihtkoht nii gurmee-, veini-, kultuuri kui ka ajaloohuvilistele, nautlemist ja avastamisrõõmu jagub igale maitsele, eelkõige aga neile, kellele maitseb vein, veel enam neile, kellele maitseb valge vein.
Tarbija ABC
Selleks, et vältida või viia miinimumini probleeme puhkusel olles, tuleb juba eelnevalt kõik hoolikalt läbi mõelda ning teha taustauuringuid.
 
   
 09-04-2024
Ilmus Reisimaailma 2024. aasta esimene number...
Loe lähemalt!
© 2001 www.ww.ee