logo esimene osa laupäev 20 aprill 2024  
logo teine osa  
logo kolmas osa
Vanemad aastakäigud 2018 2019 2020 2021 2022 2023 2024
  Järgmine Reisimaailm ilmub juuni 2024
reisimaailma logo
tutvustus
tellimine
kontakt
viited
uudised
ajalooline Kreeka
 
Reisimaailm nr. (27) 5/2000
Vaata ka selle aastakäigu teisi numbreid: [ 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 ]
Lk. 4 – 6
Pühajärve Puhkekodu
Pühajärve Puhkekodu võib nimetada Lõuna-Eesti pärliks, millel on pikk ajalugu. Puhkekodus on kõigi mugavustega tubades 124 voodikohta, siin võivad peatuda nii ärituristid, puhkajad kui ka ravipaketi kasutajad. Renoveeritud hoone kauni looduse keskel pakub mitmekülgset ja head teenindust, mõeldud on ka puhkajate aktiivse tegevuse võimalustele.
Lk. 20 - 22
Jalgrattaga ümber Eesti
Eesti võiks oma suuruse poolest olla võrratu jalgrattamaa, sest ühest otsast teise sõitmine võtab vaid mõne päeva, samas näeb rohkem kui autoga reisides. Paraku ei ole Eestis jalgratas pikka aega olnud populaarne, meil puuduvad ka jalgrattateed ning autoteed ei sobi rattasõiduks. Samas on see hea äriplaan, sest välisturistide hulgas oleks palju neid, kes meie loodust tahaksid just jalgratastel sõites imetleda.
Lk. 24 - 25
Viru hotelli majutusdirektor
Anu Soosaar töötab Viru hotellis majutusdirektorina, tema tee selle ametikohani on olnud pikk ja huvitav. Nüüd on Anu Soosaare ülesandeks hotelli arendustöö, see on töö, mis annab talle energiat ja uusi ideid.
Lk. 28 - 29
Grillipidu jaanitule ääres
Grillfest Estonia 2000 oli selle suve üks suuremaid meelelahutusüritusi, kahe päeva jooksul oli grillroogade valmistamise võistlused koos kontserdiprogrammide ja rahvalike rekordite püstimasi võistlustega. Festivali külastas 42000 inimest, osales üle 60 toitlustusfirma.
Lk. 30 - 31
Lauluväljakul peeti juba seitsmendat aastat järjest Õllesummerit, sellest on saanud suve oodatud suursündmus. Iga aastaga läheb Õllesummer paremaks, sest korraldajatel on lõputult ideesid, kuidas pidu huvitavamaks muuta. Sel aastal olid uudsed õllelinna tänavate nimed, tantsupidu, mitmed atraktsioonid.
Lk. 37
Võrumaa ootab külla
Võrumaa kannab rekordiomaniku uhket tiitlit mitmete Eestimaa looduse tippmarkide osas, siin on palju ürgset ja salapärast loodust, kus põnev reisida nii üksi kui seltskonnaga. Võrumaa külastajad saavad osa paljudest huvitavatest kultuurisündmustest ning teadmisi paikkonna ajaloost.
Lk. 38 - 40
Kubija hotell
Võru-Kubija on puhkekohana väga pikaajaliste traditsioonidega ning tuntud oma eluterve ning esteetilise ümbruse tõttu. Kubija hotell asub vahetult järve kaldal, see pakub puhkajale palju võimalusi. Kubija hotellis asuvad ka tuntud sportlaste Erki Noole ja Raul Olle nimelised sviidid. Kubija hotell on ka põhiline toitlustuskoht Võrumaa külaliste jaoks.
Lk. 44 - 45
Wõro Kommerts
AS Wõro Kommerts on üks suuremaid vorstitootjaid Võrumaal. Tegevust alustati 1995. aastal, praegu toodetakse 51 erinevat vorsti, umbes 60 protsenti toodangust moodustavad suitsuvorstid ja suitsutussaadused. Firma juhtkond on väga spordilembeline ja toetab Eesti spordiliikumist. Suurt populaarsust on võitnud Wõro Kommertsi poolt korraldatavad viineri söömise võistlused.
 
   
 09-04-2024
Ilmus Reisimaailma 2024. aasta esimene number...
Loe lähemalt!
© 2001 www.ww.ee