logo esimene osa laupäev 20 aprill 2024  
logo teine osa  
logo kolmas osa
Vanemad aastakäigud 2018 2019 2020 2021 2022 2023 2024
  Järgmine Reisimaailm ilmub juuni 2024
reisimaailma logo
tutvustus
tellimine
kontakt
viited
uudised
ajalooline Kreeka
 
Reisimaailm nr. (29) 7/2000
Vaata ka selle aastakäigu teisi numbreid: [ 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 ]
Lk. 4 - 6
Reval Hotel Olümpia Konverentsikeskus
Kaasaegse konverentsi läbiviimise kõik tingimused ning erinevad variandid vastavalt kliendi vajadusele - niisugune eesmärk püstitati hotell Olümpia konverentsikeskuse uuendamisel. Kuna hotell sai neljatärni hotelliks, tuli ka konverentsiteenuse pakkumine kaasajastada. 5. oktoobril toimus konverentsikeskuse pidulik avamine, nüüd on klientide käsutuses 13 kaasaegse tehnilise varustusega ruumi. Kaasaegseid töötingimusi pakutakse nii üksikisikutele (töö boksides) kui ka väga suurele seltskonnale. Konverentsiruume saab kasutada ka suurürituste (messid, banketid jne) läbiviimiseks.
Lk. 8 - 9
Krediidipanga uus teenus
Välismaal reisides pole keegi kaitstud ebameeldivate vahejuhtumite eest ning passide või raha kadumine võib tekitada väljapääsmatu olukorra. Ebameeldivusi on võimalik leevendada, kui kasutada Krediidipanga Western Unioni rahasaatmise teenust. Western Unioni teeninduspunkt korraldab ka telefoni- või E-maili ühendust abivajaja ja abiandja vahel.
Lk. 12 - 13
Viru hotelli peakokk Tarmo Nõlvand
Tarmo Nõlvand on kokaks sündinud, teda pole kunagi peale kokanduse midagi huvitanud. Läbi õpingute ja erinevate töökohtade on noor mees jõudnud vastutusrikkale töökohale - ta on Viru hotelli peakokk ning oma ametis hinnatud.
Lk. 16 - 17
Kõhumured suvisel Eestimaal Eesti Hotellikooli omanik Toomas Undusk kirjeldab oma vahetuid kogemusi, mis on saadud erinevates toitlustusasutustes ning tõdeb, et kõrgtaseme teeninduseni on meie teenindustöötajatel veel pikk maa. Kuid kui teeninduse tase ei parane, ei arene ka turismimajandus.
Lk. 26 - 31
Juubelimess TOUREST 2000
14. - 16. septembril toimus Tallinnas rahvusvaheline turismimess. Messimuljeid jagavad messi osalejad, külastajad ja ka korraldajad. Muret teeb see, et iga aastaga jääb eksponente (väidetavalt kõrge osalustasu pärast) vähemaks ning seetõttu mess ka kesisemaks. Oma nägemust messi tulevikust kirjeldavad Turismiameti peadirektor Riina Lõhmus ja ETFLi president Daisy Järva.
Lk. 32 - 33
Äriedu sõltub partnerlusest
MootorReisi AS Grupp alustas rahvusvahelistel liinidel opereerimist 1994. aastal. Nüüd on see firma rahvusvahelise organisatsiooni EUROLINES liige ning korraldab regulaarseid liinivedusid Saksamaale, tütarfirmade kaudu on tagatud ühendus ka Venemaa ning Saksamaa suurlinnade vahel.
Lk. 36 - 37
Eesti turismitoode
21. septembril toimus turismitöötajatele seminar "Eesti turismitoode muutuvas ajas". Seminari eesmärk oli süvendada teadmisi turismitoote olemusest, anda uusi ideid ja julgustust uuega kaasa minna. Oma kogemusi jagasid Iiri, Saksamaa ja Suurbritannia spetsialistid. Seminaril osalejad said hea ülevaate ka Eesti turismielu hetkeseisust.
Lk. 38 - 39
Hotell Bernhard pakub konverentsiteenust
Hotell Bernhard on ideaalkoht firmade talipäevade läbiviimiseks koos konverentsiga, kuna hotell asub imekauni Pühajärve ääres ning personal kannab hoolt nii külaliste heaolu kui ka kogu konverentsitöö korralduse eest. Kuni novembri lõpuni pakub Bernhardi hotell oma teenuseid supersoodsate hindadega.
 
   
 09-04-2024
Ilmus Reisimaailma 2024. aasta esimene number...
Loe lähemalt!
© 2001 www.ww.ee