logo esimene osa kolmapäev 12 juuni 2024  
logo teine osa  
logo kolmas osa
Vanemad aastakäigud 2018 2019 2020 2021 2022 2023 2024
  Järgmine Reisimaailm ilmub juuni 2024
reisimaailma logo
tutvustus
tellimine
kontakt
viited
uudised
ajalooline Kreeka
 
Reisimaailm nr. (28) 6/2000
Vaata ka selle aastakäigu teisi numbreid: [ 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 ]
Lk. 12 - 13
Dubai - unistuste reisisiht
Araabia Ühendemiraatides asuv Dubai on kõrbeliivale kerkinud muinasjutuline puhkekoht, mis peaks eriti hästi sobima just põhjamaalastele - seal on alati soe ja päikesepaisteline, alati üllatav ja alati palju eksootilist meelelahutust pakkuv. Reisimaailma ajakirjanikud käisid kevadel ise Dubais, käesolevas ajakirjas on nende muljed põhjalikult kirja pandud.
Lk. 9
Ameeriklaste puhkusereisid Euroopasse
Ameeriklased teevad aastas 56 miljoni välisreisi, kulutades ühele reisile keskmiselt 1000 dollarit. Positiivselt on ameeriklaste mõjunud USA majanduskasv, ameeriklaste reisid on sagenenud, kuid on muutunud lühemaks. Eriti suurendab huvi reisida internet, kuna sealne info on kättesaadav suuremale osale USA elanikest, ka saab interneti kaudu reise tellida ja kohti broneerida.
Lk. 26
Pärnu sobib ka talviseks puhkuseks
Pärnut tuntakse kui suvepealinna, kuid tegelikult on see mõnus koht ka talviseks puhkuseks, kusjuures siin saab kõige meeldivamal kombel ühendada puhkust oma tervise eest hoolitsemisega. Pärnu on ju ka hinnatud kuurortlinn, mile terviseasutused pakuvad tõhusat taastusravi paljude haiguste puhul. Tutvustame mitmeid Pärnu majutuskohti ja terviseasutusi, kus ka talvisel ajal on tore olla.
Lk. 18
EHTE ja Haaga Instituudi koostöö
Haaga Instituut ja Eesti Hotelli- ja Turismimajanduse Erakool kirjutasid alla koostöölepingule, mille eesmärgiks on arendada Eestis välja vastav kõrgkutseharidus. Leping annab võimaluse õppurite ja õppijate vahetuseks, samuti saavad EHTE kooli õpilased kasutada Haaga Instituudi õppematerjale ja rikkalikku raamatukogu.
Lk. 12 - 13
Hansabuss pakub kvaliteetset teenust Hansabuss alustas viis aastat tagasi ühemefirmana ja ühe bussiga. Nüüd on firmas 10 väikebussi ja kliente teenindatakse põhimõttel: pakume igas suuruses ja ainult kvaliteetseid väikebusse ning parimat teenindust. Hiljuti osteti juurde kolm väikebussi, mis tänu ümberehitusele vastavad nelja tärni nõuetele. Hansabussi klientuuri moodustavad keskmisest jõukamad ärimehed ja riik.
Lk. 10 - 11
Maaturismi andmebaas
MTÜ Eesti Maaturism, maaturismiteenuse pakkujate ühendus tegeleb tõsiselt maaturismi kohta andmebaasi loomisega. Andmebaas peab andma igale huvilisele võimaluse kiiresti ja mugavalt leida sobiv puhkamisvõimalus sobivas hinnaklassis, kusjuures klient saab andmeid otsida kolme parameetri järgi: piirkond, majutusliik ja pakutav tegevus.
Lk. 40 - 42
Pereettevõte Pärnumaal
Riina ja Enn Rand on abielupaar, kelle juhtimisel töötavad kolm ettevõtmist: hotell Victoria, hotell Bristol ja Maria talu. Artiklis räägivad nad ise, kuidas nad sellega tohutu tööga hakkama saavad, millised on nende mured ja tulevikuunistused.
Lk. 10
TOUREST ´00
Selle aasta TOUREST on juba kümnes. Kui enne esimest turismimessi oli kahtlejaidki, kas meil sellist messi üldse vaja on, sai see 1991. aastal siiski teoks ning on nüüd üks väheseid turismialaseid suuettevõtmisi, millel on niisugune järjepidevus. Meenutame, milline oli esimene TOUREST, millised raskused selle korraldamisega kaasnesid ning kuidas see mõjutas turismi edasist arengut Eestis.
 
   
 09-04-2024
Ilmus Reisimaailma 2024. aasta esimene number...
Loe lähemalt!
© 2001 www.ww.ee