logo esimene osa neljapäev 22 veebruar 2024  
logo teine osa  
logo kolmas osa
Vanemad aastakäigud 2015 2016 2017 2018 2019 2020 2021 2022 2023
  Järgmine Reisimaailm ilmub märts 2024
reisimaailma logo
tutvustus
tellimine
kontakt
viited
uudised
ajalooline Kreeka
 
Reisimaailm nr. (48) 3/2003
Vaata ka selle aastakäigu teisi numbreid: [ 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7-8 ]
Lk 41 - 45
Tuleb õppida puhkama ja lõõgastuma!
Pelgulinna haigla arst Tiiu Rehe soovitab vältida pidevast ületöötamisest ja stressist tulenevaid pingeid, mis viivad paratamatult haigestumiseni. Inimesed peavad õppima jagama oma päeva nii, et töö kõrval oleks aega ka korralikult puhata. Tiiu Rehe jagab nõuandeid ka puhkuse veetmiseks ning jutustab sellest, mida ta koges oma sellekevadisel Brasiilia-reisil. Kõige meeldejäävamaks sündmuseks oli karneval Rio de Janeiros.
Lk 17-19
Puitlinnaosade võlu
Eestis, kus kasvab palju metsa, on puit olnud läbi aegade väga oluline ehitusmaterjal. Seetõttu on meil ka palju arhitektuuriväärtuslikke puidust majadega eeslinnu ning suhtumine neisse muutub järjest positiivsemaks. Lisaks Tallinna vanalinnale on ka Tallinna puitlinnaosad muutunud vaatamisväärsusteks, kuna Põhja- ja Lääne-Euroopa riikides hakati puiteeslinnu massiliselt hävitama enne, kui saadi aru nende miljööväärtusest ja inimsõbralikkusest.
Lk 6-9
Iisrael - kas tõotatud maa või märuliriik?
Iisrael tundub Eestist vaadatuna üpris kauge ja võõras kant, kuid kui sinna jõuda, saab ennast üsna koduselt tunda. Krediidipanga turundusjuht Priit Põiklik jagab oma reisimuljeid Iisraelist siis, kui Ameerika - Iraagi sõjani olid jäänud vaid loetud tunnid. Ta soovitab, et reisile tasub minna sinna, kus on vähe turiste - nii saab paremini mõista külastatavat maad, inimesi ja nende probleeme.
Lk 24 - 25
Barons Hotel Tallinna südalinnas
Barons Hotel on suursugune kõrgema äriklassi hotell Tallinnas, kus on 34 numbrituba, saunakompleks, restoran, lobby-baar ja nõupidamissaal. Hoone, milles vastavatud hotell asub, on endine pangahoone ning moodustab tervikliku juugendstiilis ansambli, seetõttu on see võetud ka muinsuskaitse alla kui ajalooline ja arhitektuuriline vaatamisväärsus. Hotelli kõik viis korrust ja kõik numbritoad on omanäolised, tubadest avaneb kaunis vaade kas vanalinnale, Toompeale või merele. Hotelli suurim väärtus on aga külalislahkus ja teeninduse kõrge tase.
Lk 37
Eesti parim toiduaine 2003
Eesti toiduainete tootjate selle aasta tippürituseks oli konkursi “Eesti parim toiduaine 2003” tulemuste väljakuulutamine, auhinnatseremoonia ja rahvuslik pärastlõuna Vabaõhumuuseumi Kolu kõrtsis. Parima toiduainete konkursse korraldatakse juba üheksandat aastat, selle peakorraldaja on Eesti Toiduainetööstuse Liit. Tänavu võttis konkursist osa 17 ettevõtet kokku 85 tootega. Konkursil rõõmustab, et esitatavate toodete kvaliteet on pidevalt tõusnud ning et uudistootena pakutakse tootearenduse tulemust, mitte ainult pakendi muutust.
Lk 6-9
Süsteem iHelpDesk võimaldab reaalajas suhelda
Internetileheküljega ühendatud iHelpdesk võimaldab ettevõtte esindajal veebikülastajate küsimustele ja soovidele reaalajas läbi interneti vastata. See parandab külastajate suhtumist, suurendab müügivõimalusi, tõstab klienditeeninduse taset, annab majanduslikku kokkuhoidu ning kujundab koduleheküljest aktiivse internetiportaali. Uudset võimalust tutvustab lähemalt BHRSi turundusjuht Gerly Piiriste.
 
   
 28-12-2023
Ilmus Reisimaailma 2023. aasta viimane number...
Loe lähemalt!
© 2001 www.ww.ee