logo esimene osa neljapäev 23 mai 2024  
logo teine osa  
logo kolmas osa
Vanemad aastakäigud 2018 2019 2020 2021 2022 2023 2024
  Järgmine Reisimaailm ilmub juuni 2024
reisimaailma logo
tutvustus
tellimine
kontakt
viited
uudised
ajalooline Kreeka
 
Reisimaailm nr. (68) 1/2006
Vaata ka selle aastakäigu teisi numbreid: [ 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 ]
Lk
Hotell Taagepera loss
Omapärase arhitektuuriga Taagepera loss on nii vaatamisväärsus kui samal ajal ka mõnus koht puhkuseks, pidude pidamiseks ning konverentside korraldamiseks. Külastajatele pakutakse hulgaliselt lisateenuseid ja aktiivse puhkuse võimalusi.
Lk
Hotell Metsis
Valga linnas alustas tööd uus ja mugav hotell, mis asub turvalises ja soliidses vanaaegses majas keset parki. Hotellis on lisaks mugavale majutusele ka restoran ja saun. Tänu asukohale piirilinnas kujuneb hotellist soositud peatuspaik.
Lk
Hotell de Tolly
Omapärase arhitektuuriga Tõrvas asuv hotell on soodus koht peatumiseks kõikidele turistidele, kes reisivad Valgamaal, siin pakutakse ka mitmekesiseid aktiivse puhkuse võimalusi.
Lk
Tolli hostel + Alajärve puhkemaja
Tolli hostel on ühes hoones Valga linna suurima ööklubiga, hostelis peatujad saavad kasutada ka jõusaali ja sauna. Omanikule kuulub ka vastrajatud Alajärve puhkemaja Otepääl Kuutsemäe lähedal.
Lk
Jaanika motell
Jaanika motell on sportliku kallakuga motell, siin pakutakse ATV safareid, krossirajal sõitmist ning jahivibuga laskmist. Tellida saab ekskursioone Valgamaa kaunitesse paikadesse.
Lk
Silva Pubi & Külalistemaja
Silva külalistemaja on tuntud oma hea köögiga, mitmed siinsed originaalretseptide järgi valmistatud toidud on saanud tunnustatud Eesti toidu nimetuse.
Lk
Marja Talu
Marja talu külalistemaja asub kenas talukompleksis, kus külastajatel on kasutada mitmesugused puhke- ja spordivõimalused, sihtrühmaks on riigiasutused ja eraettevõtted, ka tavaturistid.
Lk
Spordiklubi Viraa˛
Tõrva linna spordihoone tegevust korraldab spordiklubi Viraa˛. Sügisest kevadeni on spordihoone maksimaalselt hõivatud kohalike spordiklubide poolt, suvel kasutavad siinset ööbimis- ja sportimisvõimalust spordilaagrid.
Lk
Eesti maine puhkusesihtkohana
Oktoobris 2005 uuriti Läti elanikkonna huvi erinevate puhkusereiside vastu Eestisse järgmisel kolmel aastal ja erinevate infokanalite potentsiaali Eesti turismiinfo levitamisel.
Lk
Pärnu turismikonverents
Detsembris toimus Strand Spa & Konverentsikeskuses Pärnu 10. turismikonverents, mille motoks oli valitud Ginsbergi teoreem "Te ei saa võita. Te ei saa viiki mängida. Te ei saa isegi mängu lõpetada." See teoreem väljendab konkurentsikarusselli olemust.
Lk
Helme - Põdrala - Tõrva
Helme - Tõrva turismipiirkonda kuulub kolm omavalitsust: rikaste ajaloo- ja kultuuritraditsioonidega Helme vald, Võrtsjärve lõunatipus asuv Põdrala vald ning rahuliku ja loodusliku keskkonnaga Tõrva linn.
Lk
Valgamaa - Eesti lõunavärav
Lõuna-Eestis asuval Valgamaal on üle saja kilomeetri ühist piiri Läti Vabariigiga ning see piirneb Eestis Põlva-, Tartu-, Viljandi- ja Võrumaaga, kusjuures Valgamaa võib mõtteliselt jagada kolmeks arengupiirkonnaks.
Lk
Valgamaa kultuuri- ja spordisündmus 2006
Artiklis antakse kuude kaupa kuupäevaline ülevaade tähtsamatest kultuuri- ja spordisündmustest, mis toimuvad 2006. aastal Valgamaal. Juurde on lisatud ka koduleheküljed täpsema info saamiseks.
Lk
Dolomiidi mäestik
Itaalia Turismiameti Veneto osakond võõrustas gruppi Baltimaade reisikorraldajaid ja ajakirjanikke, et tutvustada Dolomiidi Alpide majutusasutusi ja talisportimise võimalusi. Puhkus kõrgmäestikus lummab ja ületab ootusi mitmekordselt.
Lk
Tartu - konverentsikeskus
Tartu on kõrge teaduspotentsiaaliga linn ning suurepärane koht teadus- ja meditsiinikonverentside korraldamiseks. Konverentside korraldamist toetab linna arenenud infrastruktuur ja külalislahkus.
Lk
Uus hotell ja veekeskus
Tallinna vanalinnas avati uus hotell ja veekeskus Kalev Spa Hotell & Veekeskus, mis pakub nii turistidele kui ka linnaelanikele ööbimis-, einetamis, sportimis- ja veemõnude võimalust. Kalev Spa moto on: mõnus koht eriti mõnusatele inimestele.
 
   
 09-04-2024
Ilmus Reisimaailma 2024. aasta esimene number...
Loe lähemalt!
© 2001 www.ww.ee