logo esimene osa laupäev 20 aprill 2024  
logo teine osa  
logo kolmas osa
Vanemad aastakäigud 2018 2019 2020 2021 2022 2023 2024
  Järgmine Reisimaailm ilmub juuni 2024
reisimaailma logo
tutvustus
tellimine
kontakt
viited
uudised
ajalooline Kreeka
 
Reisimaailm nr. (69) 2/2006
Vaata ka selle aastakäigu teisi numbreid: [ 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 ]
Lk 5-7
Paide - Eestimaa süda
Paidet võib nimetada nii Eestimaa südameks kui ka paekivilinnaks, sest linn asub Eestimaa keskosas ning seda kaunistavad paepäevade raames valminud 74 skulptuuri. Paide linna põnev ajalugu ning värvikas tänapäev on küllaldased põhjused linna vaatama tulla.
Lk 8-11
Türi - Eestimaa kevadpealinn
Järvamaa lõunaosas asub Kesk-Eesti üks suuremaid valdasid, kus on kaunis loodus, arenenud põllumajandus ning palju vaatamisväärset. Türile tähendab kevade saabumine pealinnaks saamist ning selle tiitli üleandmisega kaasneb palju huvitavaid ettevõtmisi ja üritusi.
Lk 17
Kadri Tare
OÜ Kadri Tare äriidee on kergendada perenaiste elu pool- ja valmistoodetega. Siin tehakse rikkalikus valikus kulinaariatooteid ja kondiitritooteid, avatud on ka 35 istekohaga kohvik, mis on muutunud Türi seltskonnaelu keskpunktiks.
Lk 16
Külla Jürile
Türi jaamarestoran Külla Jürile avati 2000. aasta kevadel. Restorani rikkalikus menüüs on kõikide toitude nimed peale salatite seotud Jüri nimega, osutatakse ka catering-teenust. Restoranis on suur ja väike saal, toitlustatakse ka gruppe.
Lk 13
Vallitorni kohvik
Paide linnal on oma Pikk Hermann ning selles palju sajandeid tagasi ehitatud tornis kostitab külalisi kohvik, kus lisaks ajalooelamusele pakutakse ka rikkalikku menüüd ja joogivalikut.
Lk 12
Parkali lokaal
Parkali lokaal Paides pakub oma külastajatele mitmekesiseid võimalusi vaba aja veetmiseks ja ürituste korraldamiseks. Menüü omapäraks on ulukitoidud, lokaal on orienteeritud keskealistele ja vanematele külalistele.
Lk 15
Külalistemaja Vana Tall
Endine Väätsa mõisa hobusetall on nüüd mugav külalistemaja, kus lisaks öömajale pakutakse head sööki, sauna- ja basseinimõnusid, mitmesuguste pere- ja firmapidude korraldamise võimalust.
Lk 24-25
Tabasalu Spordikompleks
Tabasalu Spordikompleksis pakutakse külastajatele mitmesuguseid võimalusi treenida, koos perega vaba aega veeta, üritusi ja seminare korraldada, oma julgust ja osavust proovile panna ning sisukalt lõõgastuda. Spordikompleksi alla kuulub ka Vääna-Jõesuu surfi- ja vabaajakeskus.
Lk 43
Maailma turism 2005. aastal
Artiklis on toodud Maailma Turismiorganisatsiooni esialgsed kokkuvõtlikud andmed eelmise aasta kohta ning prognoos käesolevaks aastaks.
Lk 38-41
Eesti turism 2005. aastal
Põhjalik selgitavate tabelitega varustatud ülevaade Eesti turismist eelmisel aastal nii välis- kui siseturismi osas. Ammendavalt on vaadeldud turismi mõjutavaid tegureid ning turistide eelistusi.
Lk 21
Läti-Eesti turismialane koostöö
Läti Turismiarenduse Agentuur korraldas Tallinnas Läti saatkonnas seminari teemal "Läti-Eesti koostöö ühiste turismiprojektide ja -toodete väljatöötamisel ning elluviimisel". Korraldajate veendumuse kohaselt peaksid ühistest koostööprojektidest kasu saama mõlemad riigid.
Lk 30-36
Turismi arengukonverents
Äripäeva korraldatud turismikonverentsi peamiseks kõneteemaks oli turismi arenguvõimalus Eestis. Oma nägemuse edastasid kuulajatele meie turisminduse suurtegijad ja asjatundjad: Daisy Järva, Ülari Alamets, Tarmo Bachmann, Peeter Kukk, Margus Timmo, Tiiu Pass, Kaarel Zilmer, Kerli Tominga, Eric Hints, Heli Tooman ning Michael Stenner.
Lk 26-29
Nartsissipidu Alpides
Kui plaanite reisi Austriasse, siis tasuks reisiplaan ajastada nii, et õnnestuks muuhulgas ära näha ka üks tõeliselt ainulaadne pidu - Bad Aussee kevadsuvine suurejooneline nartsissipidu.
 
   
 09-04-2024
Ilmus Reisimaailma 2024. aasta esimene number...
Loe lähemalt!
© 2001 www.ww.ee