logo esimene osa laupäev 20 aprill 2024  
logo teine osa  
logo kolmas osa
Vanemad aastakäigud 2018 2019 2020 2021 2022 2023 2024
  Järgmine Reisimaailm ilmub juuni 2024
reisimaailma logo
tutvustus
tellimine
kontakt
viited
uudised
ajalooline Kreeka
 
Reisimaailm nr. (72) 5/2006
Vaata ka selle aastakäigu teisi numbreid: [ 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 ]
Lk 15
Sepa talu
Rõuges asuv Sepa talu võtab vastu selliseid turismigruppe, kes soovivad tutvuda sepatöö saladustega kas väli- või sisesepikojas. Lisaks sellele pakub talu suvisel ajal telkimisvõimalust koos mitmete meelelahutustega.
Lk 18-19
Tamme puhkemaja
Tamme puhkemaja asub Võrumaa looduskaunis kohas, pakub turistidele kämpingut, katusealust söögikohta, püstkoda komplektis kümblustünniga, peotaret, suitsusauna ja veel palju muudki, mis muudavad siin puhkamise kordumatuks elamuseks.
Lk 20-21
Setomaa Turismitalo
Peaaegu kõigega, mis puutub setodesse ja nende omanäolisse kultuuri, saab tutvuda Setomaa Turismitalos, kus põliseid kodukultuuri traditsioone järgitakse ja elus hoitakse. Erilise väärtusena pakub talu seto käsitööd.
Lk 16-17
Arossa Külalistemaja
Kui soovite kogeda maal elamise põhiolemust, siis on Võrumaale külla tulles õige valik peatuda Arossa külalistemajas, kus saab ennast privaatselt, sundimatult ja vabalt tunda. Külalistemaja pakub ka seminari- ja peopidamise võimalusi.
Lk 12-13
Ränduri külalistemaja ja pubi
Võru kesklinnas asuv Ränduri külalistemaja ja pubi on omapärane majutuskoht, kus külalistele pakutakse lausa erilist majutust. Samas majas asub ka Ränduri pubi, mis hiljuti laienes ning on muutunud populaarseks ajaveetmiskohaks.
Lk 32
Eesti positsioon Rootsis
EASi turismiarenduskeskus tellis Rootsis uuringu, et selgitada välja Eesti turupositsioon Rootsi ettevõtete konverentsi- ja preemiareiside sihtkohana. Süvaintervjuud tehti kümne Euroopa riikidesse konverentsi- ja preemiareise müüva Rootsi reisifirma esindajatega.
Lk 30
Eesti Kelnerite ja Ettekandjate Liit
10. augustil registreeriti MTÜ Eesti Kelnerite ja Ettekandjate Liit, selle kutseliidu eesmärgiks on luua süsteem, mis võimaldaks parandada teenindussfääri tööjõu kvaliteeti ning elukutse mainet.
Lk 38-41
Tarapitha, jumalanna Sati silmamuna
Jätkame eelmises Reisimaailma numbris alustatud pajatust Eesti reisimütoloogiast, autor leiab uskumatuid seoseid taara- ja tantrausu, Eesti ja India, Kaali ja Kali jne vahel ning tõestab, et hindud on algselt elanud meie maal.
Lk 24-29
Laulasmaa Resort
Laulasmaa alustas spaa- ja konverentsihotellina, aasta tagasi muutus koos uuenenud kontseptsiooniga ka nimi. Uus nimi väljendab hästi seda tervikut, milles traditsioonilistele osadele lisaks on ka uus suund toitlustamises. Laulasmaa Resort pakub ideaalseid võimalusi töö- ja puhkeüritusteks ning häid wellness-programme.
Lk 31
Umbria ja Marche turismisaadikud
Tallinna külastas Itaalia turismiarendajate esindus, kes tutvustas kohalikke vaatamisväärsusi ja majutusvõimalusi Umbria ja Marche maakondades. Mustpeade Majas toimunud workshopil sõlmiti otsesidemeid meie turismifirmadega.
Lk 30
Võrumaa Kutsehariduskeskus
Võrumaa Kutsehariduskeskus on kaasaegne kutseõppeasutus, kus antakse rakenduskõrgharidus või kutsekeskharidus järgmistel erialadel: turismieriala, ärikorraldus, infotehnoloogia, metallide töötlemine ja mehhatroonika, puidutöötlemine. Lisaks sellele pakub kool ka täiskasvanute koolitust.
Lk 5
Võru linn ja maakond on tervik
Praegune Võru linnavalitsus on oma südameasjaks võtnud linna heakorrastamise ja puhkealade väljaarendamise, et linn pakuks nii linnaelanikele kui ka külalistele täisväärtuslikku elukeskkonda.
Lk 23
Külalistemaja Plaani Lodge
Külalistemajas lähtub Inglismaalt pärit abielupaar klientide võõrustamisel isiklikest kogemustest, arvestades seda, kuidas nad ise sooviksid reisides ööbida. Seetõttu ootavad siin külastajaid kõik esmavajalikud mugavused.
Lk 22
Tupsununnu baar
Tupsununnu baar asub Võru linna lähistel ning on tuntust kogunud maitsva ja tavapärasest erineva toiduga ning külalislahkusega. Baaris korraldatakse ka tantsuõhtuid.
Lk 36-37
Marhaba Toursi reisiesindajad
Marhaba Toursi reisiesindajad Sharm el Sheikis jutustavad oma ameti iseärasustest ning muljetest, mis saadud töötamisel Egiptuses. Võõras riigis töötades on nad lisaks turistide teenindajatele ka Eesti riigi esindajad.
 
   
 09-04-2024
Ilmus Reisimaailma 2024. aasta esimene number...
Loe lähemalt!
© 2001 www.ww.ee