logo esimene osa laupäev 20 aprill 2024  
logo teine osa  
logo kolmas osa
Vanemad aastakäigud 2018 2019 2020 2021 2022 2023 2024
  Järgmine Reisimaailm ilmub juuni 2024
reisimaailma logo
tutvustus
tellimine
kontakt
viited
uudised
ajalooline Kreeka
 
Reisimaailm nr. (73) 6/2006
Vaata ka selle aastakäigu teisi numbreid: [ 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 ]
Turism rikastab
Rahvusvahelisel turismikonverentsil "Turism rikastab" jagasid oma teadmisi ja kogemusi lisaks eestlastele ka mitmed välismaised turismiasjatundjad, kelle tähelepanekutest ja nõuannetest on abi kindlasti igale turismialal tegutsejale.
Pärnu Rannahotell
Rohkete Pärnu majutuspaikade seas võlub oma suursuguse heleda fassaadi ja imelise asukohaga mere ääres Scandic Rannahotell. Rannahotelli külastatavus on saavutanud stabiilsuse tänu püsivalt kõrgele teeninduskultuurile ja erinevate võimaluste pakkumisega oma klientidele.
Carolina hotell
Pärnus avas maikuus uksed Carolina hotell, mis eristub teistest omapärase kliendisõbraliku projekti tõttu. Sellesse hotelli tullakse külalisena, siit lahkutakse sõbrana.
Ammende Villa
Külalisi meelitab Ammende Villasse maja ajalugu, sajanditetagune võlu ja omapärane arhitektuur, aga kindlasti ka see, et siinses hotellis ja restoranis osatakse väärtustada klienti ja tema soove.
Klara-Manni puhkemaja
Klara-Manni puhkemajas pakutakse elamuslikku puhkusevõimalust. Külastajate kasutuses on peo- ja puhkeruum, kamina-piljardiruum, saun, majutus, hästivarustatud köök, grillikohad, paargu, mets, suusarajad ja veel palju muudki põnevat.
Hotell Astra
Hotell Astra pakub mugavat ja hubast öömaja, viisakat teenindust ja maitsvat toitu oma restoranis. Hotell asub Pärnu kaunil rannaalleel ja köidab pilku omapärase arhitektuuriga.
Suvepäevad kui muinasjutt
Pärnakatel on kombeks suvehooaja lõppu tähistada mõnusa ja lõõgastava stiilipeoga. Seekord oli teemaks muinasjututegelased ning osalejad pidid lisaks ümberkehastumisele hakkama saama ka mitmete muinasjutuliste ülesannetega.
Suvine siseturism
EAS Turismiarenduskeskuse tellimusel viis uuringufirma Saar Poll läbi üleriigilise küsitluse, mille teemaks oli 2006. aasta suve siseturism (vaba aja reisid). Suulise intervjuu vormis küsitleti 1200 inimest vanuses 15 - 74.
Napoleoni vanglast suvitussaareks
Elba saar on maailmakuulus kui Napoleoni vangla, kuid turistide arvates on see ka maapealne paradiis, ideaalne paik puhkuse veetmiseks.
Täiendtarkust loodusturismi arendajatele
Loodusturism on suuri võimalusi pakkuv ja seda on viimasel ajal ka jõudsalt arendatud. Samas on ajast maha jäänud otseselt selle ala inimeste koolitus, tegelikult pole võtta ka koolitajaid.
Teeninduskogemus Ryder Cupil
Iirimaal peetava prestiižika golfiürituse edukaks läbiviimiseks korraldati teenindajate otsing ning võimalust osaleda pakuti ka Pärnu kolledžile. Nii saidki võimaluse heaks välispraktikaks 8 II kursuse turismi- ja hotelliettevõtluse eriala üliõpilast.
Mõnus reisisiht Mallorca
Mõõdukalt subtroopilise kliimaga saarel on imelised liivarannad, romantilised lahesopid, varjulised männimetsad. Lisaks looduslikele võludele pakub Mallorca palju muudki huvitavat, mis turiste vaimustab.
 
   
 09-04-2024
Ilmus Reisimaailma 2024. aasta esimene number...
Loe lähemalt!
© 2001 www.ww.ee