logo esimene osa neljapäev 23 mai 2024  
logo teine osa  
logo kolmas osa
Vanemad aastakäigud 2018 2019 2020 2021 2022 2023 2024
  Järgmine Reisimaailm ilmub juuni 2024
reisimaailma logo
tutvustus
tellimine
kontakt
viited
uudised
ajalooline Kreeka
 
Reisimaailm nr. (71) 4/2006
Vaata ka selle aastakäigu teisi numbreid: [ 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 ]
Lk 20-23
Uus reisilaev Galaxy
Tallinna reisisadamas köidab aprillikuust alates pilku Tallinki tellimusel Soomes ehitatud parvlaev Galaxy, mis on suurim reisilaev nii Läänemerel kui kogu Euroopas. Tallink on Läänemere suurim laevafirma, mis pakub oma arvukatel laevadel reisijatele turvalist ja mugavat meresõitu.
Lk 28-30
Eesti - Soome turismikonverents
Soome on meie parim turismipartner, kuid samas me ei tea kuigi palju sellest, kes soomlastest turistid on ja mida nad Eestis vajavad. Turismikonverentsil vaagiti majutusprobleeme, räägiti Soome siseturu trendidest ja sealsete sihtkohtade turundusest ning ka sellest, et soomlane ei ole iseenesestmõistetav stereotüüp.
Lk 26-27
Eesti maine Suurbritannias
EAS tellis küsitluse, millega uuriti Suurbritannia elanikkonna hulgas Eesti mainet puhkusesihtkohana ja huvi Eestisse reisimise vastu järgmisel kolmel aastal.
Lk 5-13
Suvine Viljandi ootab
Viljandimaa paelub külastajaid ürgse looduse ja toredate kultuuriüritustega, siia on põhjust tulla nii suvel kui talvel avastama piirkonna ajaloo- ja kultuuripärandit ning nautima mitmekesiseid vaba aja veetmise võimalusi.
Lk 13
Uhke Postibuss
Sel suvel on huvilistel võimalus kaasa teha bussiretke ajaloolisel Postiteel Lõuna-Eestis. Esimesed kirjalikud ülestähendused Postiteest pärinevad 14. sajandist ning endisaegne teejoon on Põlvamaa osas jäänud samaks. Reis Postibussiga on hariv ja elamuslik.
Lk 8-9
Kopra talu
Kopra talu asub Viljandist 20 kilomeetri kaugusel Tuhalaane külas ning pakub oma külastajatele ehedaid looduselamusi paarisaja aasta vanuses talus, mis on ümber ehitatud tänapäeva nõuetele vastavaks.
Lk 10-11
Kõrgemäe turismitalu
Ürgoru nõlvale rajatud kauni talu peamised pilgupüüdjad on tehistiik, pikk kuusehekk, külakiik, noorpaari majakene ja maitsekas haljastus. Turismitalus võõrustatakse ka telkijaid ja karavane.
Lk 12
Kaare puhkemaja
Viljandis, maalilise Paala järve lähedal vaikses eramurajoonis asuv puhkekodu pakub oma külastajatele privaatset peatuspaika ning soliidselt väljapeetud peopidamisvõimalusi nii puhkemajas kui kahes kämpingumajas.
Lk 14-15
Kevadel Tartus ja Tartumaal
Mai keskpaiku kutsus SA Tartumaa Turism reisikorraldajaid traditsioonilisele tutvumisretkele Tartu linna ja maakonnaga. Kuigi sealkandis on käidud pea igal aastal, on tänu kiirele arengule ja muutumistele alati midagi uudset ja üllatavat pakkuda nii kultuurituristile kui ka lihtsalt lahedalt aega veetvatele puhkajatele.
Lk 34-37
Vanapagan Tarapita
Turistid tunnevad tihti huvi ka eestlaste vanade jumalate vastu - üks neist on Tarapita. Legendirikkad paigad on ka muinaseestlaste hiied, millest me aga õieti midagi ei tea. Artikkel annab vastuse küsimusele, miks peeti hiiesalusid pühadeks paikadeks ja kes olid hiis ning lumeinimene.
 
   
 09-04-2024
Ilmus Reisimaailma 2024. aasta esimene number...
Loe lähemalt!
© 2001 www.ww.ee