logo esimene osa laupäev 20 aprill 2024  
logo teine osa  
logo kolmas osa
Vanemad aastakäigud 2018 2019 2020 2021 2022 2023 2024
  Järgmine Reisimaailm ilmub juuni 2024
reisimaailma logo
tutvustus
tellimine
kontakt
viited
uudised
ajalooline Kreeka
 
Reisimaailm nr. (75) 7-8/2006
Vaata ka selle aastakäigu teisi numbreid: [ 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 ]
III turismikonverents
Konverents toimus Tallinna Botaanikaaias ja jagunes sessioonideks: hommikusessioonil kuulati külalisesinejaid, ennelõunasessioonil anti ülevaateid turismisektoritest, pärastlõunasessioonil räägiti riigi osast turismi arendamisel ja õhtusessioonil osaleti paneeldiskussioonil ning kuulati ettekandeid giidindusest ning rännetest nii- ja teistmoodi.
Visioonikonverents
Visioonikonverentsil arutati Tallinna arenguga seotud küsimusi, keskenduti Tallinnale kui maailmalinnale ja tulevikulinnale. Oma mõtteid linnaruumi muutuvusest ja jäävusest avaldasid asjatundlikud arvamusliidrid.
Eesti turism jaanuar-september 2006
Põhjalik analüüs Eesti turismi hetkeolukorrast: kuidas ja miks on muutunud turisminäitajad, millised on sise- ja välisturismi kasvu või kahanemise põhjused. Artikkel on varustatud selgitava tabeliga.
Harjumaa külalisi ootavad üllatusi
Harjumaa maavanem: Harjumaal on turismi mõttes väga palju pakkuda, sest siin on lõpmata palju toredaid paiku, mida tasub külastada nii maakonna elanikel kui ka kaugemalt tulnuil. Harjumaa jagab oma rikkusi meelsasti kõigiga.
Harju Maakaitsepäev
Harjumaa tsiviilstruktuuride, operatiivteenistuste ja kaitsejõudude koostöö üheks väljundiks on Maakaitsepäev, see on fenomenaalne demonstratsioon näitamaks Eesti riigi militaarvõimekust, ühtlasi ka atraktiivne rahvapidu.
Harjumaa spordielu
Harjumaal on palju pikkade traditsioonidega spordiüritusi. Harjumaa Spordiliit korraldab aastas tublisti üle saja suure maakondliku spordiürituse, kus on teretulnud ka inimesed Tallinnast ning teistest maakondadest.
Harjumaa aastalõpuball
Harjumaa aastalõpuballi peetakse teatris Estonia sel aastal juba 13. korda. Enne balli toimub maavanema pidulik vastuvõtt omavalitsuste juhtidele ja kutsutud külalistele. Sõbralik koostöö on muutnud Estonia Harjumaa rahva oma teatriks.
Eesti hotelli- ja turismikoolitus
Eesti hotelli- ja turismikoolitus on heal tasemel, seda kinnitavad meie õppurite head tulemused Euroopa hotelli- ja turismikoolide aastavõistlusel Iirimaal ja tähelepanekud AEHTi aastakonverentsil.
EUHOFA 45. aastakongress
Rahvusvahelise Hotellikoolide Liidu aastakongress toimus maailma vanimas ja teadaolevalt ka parimas hotellikoolis Lausanne´s Šveitsis. Aastakongressi korraldajad pakkusid osavõtjatele huvitavaid seminare ja kultuuriprogrammi.
Hostel Caravan
Hostel Caravan asub Harjumaal Jüri alevikku sissesõidul otse peatee ääres. Siin ööbimiseks pakub hostel mugavaid tube, klientide heakskiidu on teenitult pälvinud siinne kodune toitlustus.
Toidupidu FoodFest
Seekordsel FoodFestil osales üle saja eksponendi ja kaaseksponendi. FoodFest pakkus küllaga maitseelamusi, kogemusi ja tooteuudiseid. Kolme päeva jooksul oli kõigil võimalus osaleda rohkem kui paarikümnel üritusel, võistlusel ja konkursil.
Loksa Ravikeskus
Loksa Ravikeskuses saab tõhusat abi paljude haiguste ja ihuhädade vastu, lisaks veel meeldiva lühipuhkuse keset vaikset männimetsa. Populaarseks on saanud siinne paasturavi. Ravikeskuses pakutakse umbes 50 raviprotseduuri ning arvukalt iluprotseduure.
Aktiivne puhkus Niitväljal
Niitväljal on pikka aega asunud Eesti ja kogu Baltikumi ainuke täismõõtmeline 18 rajaga golfiväljak, mis valmis juba 1994. aastal. Välismaiste golfituristide paremaks teenindamiseks on Niitvälja golfikeskuses palju ära tehtud.
Nelijärve Puhkekeskus
Nelijärve Puhkekeskus on elitaarne puhkekoht juba alates 1938. aastast, mil president Päts avas siin Turistide Kodu. Täna pakub puhkekeskus oma külastajatele täiuslikku, mitmekesist ja romantilist puhkevõimalust.
Külaskäik B&B juurde
Oktoobri algul külastas rühm Eesti veinikaupmehi ja ajakirjanikke Põhja-Itaalia Piemonte piirkonna Alba linna ümbruse veinitootjaid. Kolme päeva jooksul külastati kokku 17 veinimaja, osaleti veinitestimistel ning nauditi ka kohalikku loodusilu.
 
   
 09-04-2024
Ilmus Reisimaailma 2024. aasta esimene number...
Loe lähemalt!
© 2001 www.ww.ee