logo esimene osa kolmapäev 12 juuni 2024  
logo teine osa  
logo kolmas osa
Vanemad aastakäigud 2018 2019 2020 2021 2022 2023 2024
  Järgmine Reisimaailm ilmub juuni 2024
reisimaailma logo
tutvustus
tellimine
kontakt
viited
uudised
ajalooline Kreeka
 
Reisimaailm nr. (75) 1/2007
Vaata ka selle aastakäigu teisi numbreid: [ 1 | 2 | 3 | 4-5 | 6 | 7 | 8 ]
Sokos Hotel Viru pakub energiat ja rõõmu
Sokos Hotel Virus pakutakse oma külastajatele lisaks toidule, joogile ja voodikohale ka mõnusat meelelahutust. Hea vastuvõtu osaliseks on saanud meelelahutusprogrammid Grande Cabaret, Eesti Külapidu ja Rahvaste Sõprus, lisaks neile veel mitmed teisedki energiat ja rõõmu valmistavad ettevõtmised.
Sagadis taasavati hotell
Sagadi mõisa hotelli ja restorani suurejoonelisele taasavamisüritusele kogunes palju turismiasjalisi, kohal olid ka kolleegid ja kohaliku võimu esindajad. Endisest mõisa ringtallide hoonest on saanud kaunis ja kaasaegne koht, kus külastajatele pakutakse parimaid majutus-, einetamis-, töö- ja puhkamisvõimalusi.
Hotellide vastuvõtutöötajate MM
Jaanuaris toimusid Tallinnas üheaegselt Rahvusvaheline Hotellide Vastuvõtujuhtide Liidu kongress ja hotellide vastuvõtutöötajate maailmameistrivõistlused. Eestis moodustus vastav ametiliit 2002. aastal.
Inges Kindlustus
Reisikindlustuse poliis kuulub iga turisti nö kohustuslikku paketti. Sellest, kui vajalik on see tegelikult ja millele tuleb kindlustuspoliisi ostes tähelepanu pöörata, räägivad Inges Kindlustuse töötajad
Hotell Palace - 70
Hotell Palace tähistas 16. jaanuaril oma 70. sünnipäeva. See hotell on esimene spetsiaalselt hotelliks ehitatud hoone Tallinnas ja on samas ka ainuke, mis nii pikalt ja järjepidevalt on hotelliteenust pakkunud.
Airline Management
Airline Management pakub lennufirmadele ja teistele turismivaldkonna ettevõtetele esindusteenuseid, müügi-, turundus- ja avalike suhete teenust ning kõnekeskuse opereerimist. Esindusteenus on kliendile kuluefektiivne ning annab võimaluse genereerida lisatulu.
Austria suursaadik Eestis
Austria suursaadik J. Forst-Battaglia andis intervjuu vahetult enne oma lahkumist Eestist. Suursaadik jagab oma viie aasta kestel kogunenud muljeid Eesti loodusest, vaatamisväärsustest ja inimestest ning tutvustab soojalt oma kodumaad Austriat.
Aktiivne puhkus Emajõe kallastel
Läbi Tartu voolav Emajõgi on muutunud populaarseks puhke- ja turismiobjektiks, toreda puhkuse saab veeta nii jõel kui ka selle kallastel. Hansalodja Jõmmu, kalepurjeka Paula ning Pegasusega saab teha huvireise mööda jõge ning jõuda looduskaunitesse kohtadesse Peipsi või Võrtsjärve ääres.
Rohelise Võtme pakett Tervise Paradiisis
EAS Turismiarenduskeskus ärgitas möödunud kevadel majutusettevõtteid turundama Rohelise Võtme märgist. Sellealase edukuse heaks näiteks on Tervise Paradiis Pärnus, kus kliendile pakutakse Rohelise Võtme paketti ja Rohelise Võtme erimenüüd.
Ida-Virumaa turismisündmus
Ida-Virumaa turismisündmus kandis pealkirja "Päike tõuseb Ida-Virumaalt". Esimesel päeval toimusid tutvumisreisid maakonna kaunitesse paikadesse ja Eesti toidu koolitus "Eesti toit kui turismimagnet". Teisel päeval toimus konverents, kus tutvustati Ida-Virumaa turismi arengukava aastateks 2007 - 2013 ning diskusseeriti maakonna arenguvõimaluste teemadel.
Tartuga tutvumas
Eelmise aasta detsembris käisid turismitöötajad traditsiooniliselt Tartus, et tutvuda sellega, mis linnas uut ja huvitavat juurde on tulnud eelmisest tutvumisretkest saadik. Selgus, et Tartusse on ikka ja jälle põhjust tulla, sest siin areneb ja muutub kõik väga kiiresti.
Siit algab Venemaa
Pihkva on omamoodi ühenduslüli Vene Föderatsiooni loode- ja keskosa turismivõimaluste vahel. Samas võib Pihkva piirkonda nimetada ka Venemaad ehtivaks hinnaliseks pärliks, kus on väga rikkalik ajaloopärand, arhitektuur ning loodus ning head võimalused puhkust veeta.
 
   
 09-04-2024
Ilmus Reisimaailma 2024. aasta esimene number...
Loe lähemalt!
© 2001 www.ww.ee