logo esimene osa pühapäev 21 juuli 2024  
logo teine osa  
logo kolmas osa
Vanemad aastakäigud 2018 2019 2020 2021 2022 2023 2024
  Järgmine Reisimaailm ilmub september 2024
reisimaailma logo
tutvustus
tellimine
kontakt
viited
uudised
ajalooline Kreeka
 
Reisimaailm nr. (78) 4-5/2007
Vaata ka selle aastakäigu teisi numbreid: [ 1 | 2 | 3 | 4-5 | 6 | 7 | 8 ]
ESPA aastakongress Pärnus
Pärnus toimus Euroopa Kuurortide Liidu aastakongress, millest võttis osa sada delegaati 19 riigist. Delegaatide tagasiside põhjal võib väita, et kongressiga jäädi väga rahule, ühtlasi oli see kongress suurepäraseks turundusürituseks Pärnule.
Georg Ots SPA Hotell
Kuressaare jahisadama lähedal asuv spaahotell pakub kõike seda, mis Saaremaale kordumatu väärtuse annab - merd, õhku ja avarust. Lisaks naudinguid spaa-elamustest, mugavaid elamistingimusi ja tervislikku toitu.
Linnahotell - ärikliendi ja puhkajate hotell
Kuressaare Linnahotell, mis tähistas hiljuti oma esimest juubelit, pakub oma külastajatele soodsat asukohta linnas, sõbralikku ja hoolitsevat teenindust, privaatsust, väga head hommikusööki, konverentsiteenust ja saunakasutust.
Arensburg Botique Hotel & Spa
Hotelli ligi 300 aasta vanusele suursugusele peahoonele lisandus kaasaegne juurdeehitus, selle tulemusena valmis Kuressaare moodsaim ja ka ainulaadseim hotell, kus pakutakse kõrgetasemelist majutust, luksuslikke spaateenuseid ja mitmeid üllatusi.
Kuressaare Lennujaam
Kuressaare Lennujaam sai uue ja igas mõttes kaasaegse terminali, mis vastab kõikidele rahvusvahelistele nõuetele ja on Eesti suuruselt teine rahvusvaheline lennuväli. Uued võimalused lisavad nii lennuliine kui ka reisijaid.
Kuressaare veebikaamera
Kuressaare veebikaamera, mis asub linna veetorni otsas ja näitab linnast reaalajas pilti, on muutunud populaarseks atraktsiooniks ka väljaspool Eestit. Läbi kaamerasilma on näiteks üksnes märtsis-aprillis uudistatud linna sajal tuhandel korral.
Omavalitsused aitavad turismiturundust
Omavalitsused saavad aru, et turism on tegevusvaldkond, millest tuleb kasu kõikidele, seetõttu on Saare maakonna omavalitsused panustanud mitmetesse vastavatesse projektidesse, et kasvatada turismi kvaliteeti ja mahtu.
Kuressaare Ametikool
Kuressaare Ametikooli teeninduserialade õpilased saavad koolist hea erialase ettevalmistuse, sest neil on praktikabaasideks ka oma kooli hotellid Mardi ja Kadri, konverentsisaalid, restoran Kass ja kohvikud.
Grand Rose SPA Hotel
Lõõgastushotell Grand Rose on suunatud külastajale, kes vajab stressist vabanemist. Hotelli basseinide ja spaakompleksi stiilsus, luksuslikkus, ainulaadsus ja eriline aura soodustavad argimurede unustamist.
Saaremaa SPA Hotels
Saaremaa SPA Hotels on ainuke spaahotellide kett Saaremaal, sellesse kuuluvad SPA Hotell Rüütli, SPA Hotell Meri, SPA Hotel Saaremaa Valss ja külalistemaja Merineitsi. Nendes hotellides pakutakse nii medical- kui wellness-spa teenuseid.
Hotell Saaremaa
Hotell Saaremaa on rannapuhkuse pärl, mis asub Mändjala-Järve rannaalal, kus on liivarand, männimets, puhas õhk ja vaikus. Hotellis Saaremaa on Eesti üks esimesi thalasso-tüüpi spaakompleks - tervis koos ajaveetmisega.
Tehumardi kämping-puhkekeskus
Tehumardi kämping-puhkekeskus asub Sõrve poolsaarel ning võõrustab eelkõige karavanituriste, autodega reisijaid ning telkijaid. Siin on loodud kõik võimalused mugavaks peatumiseks, majutuskohti on igale maitsele.
Narva Line
Saaremaa Laevakompanii annab oma tütarettevõtete kaudu suure panuse Eesti turismindusse. Üks neist on Narva Line, see on ainus Ida-Soome ja Ida-Eesti vahel mereühendust pidav ja suurt turismipotentsiaali omav laevaliin.
Kuressaare kultuurisuvi
Kuressaare puhkeb suviti õitsele ja võtab vastu külalisi, siin toimub suvel arvukalt üritusi, osa neist juba pikkade traditsioonidega. Linnas leidub tegevust igale maitsele ja huvile.
Sõrve turismitalu
Sõrve turismitalu Saaremaal asub looduskaunis kohas, siin ootab külastajaid puhkemajade kompleks, suitsulestad, grillikoda, kaheosaline toidutare ja ligi saja aasta vanune suitsusaun.
Saarte Liinid
AS Saarte Liinid alustas tööd 1994. aastal ja on oma tegevusega väljunud Saaremaalt. Saarte Liinid tegeleb väikesadamate haldamise ja sadamateenuste osutamise ning arendamisega.
Veski trahter
Veski trahter on omapärane söögikoht hollandi tüüpi kivituulikus, mis on samas ka vabariikliku tähtsusega arhitektuurimälestis. Trahteris pakutakse kohalikku kööki, meelt lahutavad rahvuslikud esinejad.
Suure Töllu puhkeküla
Suure Töllu puhkeküla on väga omapärane puhkeküla, kus lisaks palkmajades elamisele võimaldatakse puhkajatele ka osasaamist kaasaegsetest mugavustest ning mitmesugusest aktiivsest tegevusest.
Mõntu sadam
Mõntu sadam asub Sõrve poolsaare tipus, sadamal on täita lisaks kalasadamaks olemisele ka reisisadama funktsioon. Mõntu sadama kaudu ühendab laevaliin Ventspilsi ja Saaremaad, see Saaremaa turismile tervikuna väga oluline.
EHE on surnud. Elagu EHE!
Tähekombinatsiooni EHE on pruugitud juba seitse aastat kui märki ehedusest ja eestimaisusest ning on läbi teinud ka sisulisi muudatusi. Samas jätkab ökoturismi kvaliteedimärgis EHE oma arengut.
 
   
 11-07-2024
Ilmus Reisimaailma 2024. aasta suvenumber...
Loe lähemalt!
© 2001 www.ww.ee