logo esimene osa laupäev 20 aprill 2024  
logo teine osa  
logo kolmas osa
Vanemad aastakäigud 2018 2019 2020 2021 2022 2023 2024
  Järgmine Reisimaailm ilmub juuni 2024
reisimaailma logo
tutvustus
tellimine
kontakt
viited
uudised
ajalooline Kreeka
 
Reisimaailm nr. (77) 3/2007
Vaata ka selle aastakäigu teisi numbreid: [ 1 | 2 | 3 | 4-5 | 6 | 7 | 8 ]
Siseturistina Eestimaal
Turismi- ja reisiportaale on Eestis kümneid, kuid täielikku infot Eesti vaatamisväärsuste ja toimuvate sündmuste kohta on raske leida, sest puudub korralik ja ülevaatlik andmebaas. Siseturist soovib, et teelolek heade lahendusteni aina lüheneks.
Hotellikett Barons Hotels
Barons Hotel avati juba aastal 2003, käesoleva aasta maikuus lisandub sellele kaks uut hotelli: Euroopa ning Bravo!. Hotelliketi eesmärk on võimaldada hotelliketi siseselt igale külastajale sobiva luksusastmega ning hinnaga majutus.
Hotell Strand nüüd neljatärni hotell
Strand SPA&Konverentsihotell on Pärnu suurim ja alates märtsist ka ainuke neljatärni hotell. Neli tärni ei tähenda hotelli personali jaoks mitte ainult formaalseid tunnuseid ja vajalike nõuete täitmist, vaid eelkõige maksimaalselt head teenindust.
Tallink SPA&Conference Hotel
Alates 1: jaanuarist on olemas hotellikett Tallink Hotels, kuhu kuuluvad Tallink City Hotel ja märtsis avatud Tallink SPA&Conference Hotel, kus on mugavad toad, saunade ja mitmete basseinidega wellness-spaa, konverentsikeskus, ilukeskus ja restoran.
Kelnerite ja ettekandjate liidu suurkogu
Eesti Kelnerite ja Ettekandjate Liidu suurkogu/üldkoosolek oli selle ametiliidu esimene kaalukas ühisettevõtmine. Räägiti oma professiooni olemusest, tähtsusest ja tulevikust, tehti tulevikuplaane ja valiti viieliikmeline juhatus.
Pärnumaa 1. turismikonverents
Seekordne konverents oli esmakordselt Pärnule ja Pärnumaale ühine, ning ettekannetes ning mõttevahetuspaneelides oli peamine aruteluteema see, kuidas ühiselt muuta Pärnumaa ahvatlevaks ja tuntud turismipiirkonnaks.
Pärandi olulisus linna arengus
Seminar "Pärandi ja ajalooliste hoonete olulisus linna arengus" sai teoks Inglise saatkonna algatusel ja kaasabil ning sellel käsitleti pärandi korrastamise ülimat olulisust linna arengu ja atraktiivsuse, seega ka turismi arengu seisukohalt.
Piire ületav turism
Rahvusvaheline konverentsi "Piire ületav turism" toimumiskoht Valga/Valkas oli valitud teemale vastavalt, põhiteemaks oligi naaberlinnade ja -riikide koostöö piiriülese turismi arendamisel. Konverents toimus Inglise saatkonna organiseerimisel.
Giidide aastakoosolek Setomaal
See oli giidide kolmeteistkümnes aastakoosolek, mille jooksul tutvuti Põlvamaa vaatamisväärsuste ja setode elu-oluga. Peeti ka aruandlus-valimiskoosolek, kus kuulati 2006. aasta aruannet, kuid uue juhatuse valimine jäi seekord katki.
Kortsuravi ja leikattu tyrä
Soomlased on meie turismi tähtis kliendirühm, kes on harjunud saama teenindust oma emakeeles. Paraku on meie teenindajate soome keele oskus puudulik, piinlikult valus teema on see, millist soome keelt kasutatakse turismireklaamis.
Turismimessidel Eestit tutvustamas
EASi Turismiarenduskeskuse üks ülesannetest on Eesti kui reisisihi tuntuse suurendamine ja maine kujundamine - parim võimalus selleks on osalemine turismimessidel. Seekord on juttu messidest Pariisis ja Moskvas.
 
   
 09-04-2024
Ilmus Reisimaailma 2024. aasta esimene number...
Loe lähemalt!
© 2001 www.ww.ee