logo esimene osa laupäev 20 aprill 2024  
logo teine osa  
logo kolmas osa
Vanemad aastakäigud 2018 2019 2020 2021 2022 2023 2024
  Järgmine Reisimaailm ilmub juuni 2024
reisimaailma logo
tutvustus
tellimine
kontakt
viited
uudised
ajalooline Kreeka
 
Reisimaailm nr. (83) 2/2008
Vaata ka selle aastakäigu teisi numbreid: [ 1 | 2 | 3-4 | 5 | 6 | 7 | 8 ]
Tallinna visioonikonverents Ääretu Tallinn?
Tallinna visioonikonverents keskendus seekord piiridele, nii füüsilistele kui abstraktsetele, oma mõtteid selle kohta avaldasid lisaks praegustele ja varasematele linnajuhtidele ka praktikud ja teadlased.
Päevad ja ööd Phuketil
Phuketi saare võlude hulka kuuluvad rannas lesimine, soe merevesi, osavad massöörid (nende seas ka elevant!), äkilised paduvihmahood, Andamani mere päikeseloojakud, vürtsine toit, lõunamaa takso tuk-tuk ning lõputult palju muudki.
Eesti turism 2007
Nagu 2006. aastal, kompenseeris siseturismi kasv ka eelmisel aastal majutusettevõtetele välisturistide arvu vähenemise. Tänu siseturismile suurenesid mitmed turisminäitajad, kuid samas kasvasid ka näiteks Lätist ja Leedust tulnud turistide arv.
Konverentsi müügijuht Imbi Sarv
Tegus hotelier Imbi Sarv elab Barheini Kuningriigis ja töötab juba kolmandat aastat sealses luksuslikus viietärni hotellis konverentsiteenuse müügijuhina. Imbi Sarv jagab oma muljeid ja peab vajalikuks välisriikides kogemuste omandamist.
Pärnumaa Turismiinfoleht 1/2008
Pärnumaal alustati linna ja maakonda hõlmava ühise kvartaalse infolehe väljaandmist. Esiknumbris kirjutatakse Pärnumaa turismikatusest ja kohaliku kuurordi 170. juubelist, lisaks edastatakse mitmeid kohalikke uudiseid mitmest valdkonnast.
ESTYES = töö, puhkus ja keeleõpe
Juba 80 aastat tegutsevad rahvusvahelised vabatahtlike töölaagrid, mis pakuvad üheaegselt tööd, keeleõpet, seiklust ja unustamatuid elamusi. ESTYES on koordineeriv organisatsioon, mis arendab ja majandab vastavaid projekte.
EHTE ettevõttepraktika konverents
Veebruaris toimus tuleviku seisukohast väga oluline konverents - kuidas õppivaid noori paremini tööks ette valmistada. Praktika on koolide õppekavas ette nähtud, kuid väga palju oleneb praktikabaasiks oleva ettevõtte suhtumisest.
Kondase keskus Viljandis
Viljandis paeluvad pilku suured punased betoonmaasikad - kõikide nende sabad osutavad Kondase keskuse poole, see on Eestis ainukene naivistliku ja autsaider-kunstiga tegelev muuseum Eestis, vahetuvaid näituseid saab näha kolmes ruumis.
Ugala teater
Punane teatrimaja Valuoja tiigi kaldal oli omal ajal Baltikumi moodsaim teater, kuid nüüd elab see juba värskenduskuuri ootuses. Majas tehakse pühendunult teatritööd, repertuaar on kirev ja igaüks leiab siit kordumatu teatrielamuse.
Mulgi Simman
Külaskäik Mulgimaale ei saa olla täiuslik, kui pole tutvust tehtud kohaliku kultuuri, kommete, naljade ja rahvustoitudega. Seepärast tuleb kindlasti külastada Mulgi Simmanit, mille üritused toimuvad Vanaõue puhkekeskuses.
VocMat projekt - uudsed e-õppe võimalused
Aastatel 2005 - 2007 töötati VocMat projekti raames nelja riigi turismiõppeasutuste poolt välja neli e-õppe moodulit, mis on eelkõige mõeldud turismiprofessionaalidele, et ennast edasi arendada ja omandatud teadmisi igapäevatööga siduda.
Hilda Villa
Hilda Villa asub Viljandi linnas väga soodsas kohas, maalilise Valuoja oru nõlval. Siit asuvad kõik linna vaatamisväärsused vaid lühikese jalutuskäigu kaugusel, samuti kesklinn ja teater Ugala. Siinne majutus on külalislahke ja mugav.
Nordic Hotel Forum
Tallinna südames asuva vastavatud hotelli kontseptsioon põhineb tõsiasjal, et hea päev algab hästiveedetud ööst. Hästiveedetud öö algab aga sellest, et klient võetakse rõõmsalt vastu ning ümbritsetakse ta pideva hoolitsuse ja tähelepanelikkusega.
Hansalinn Viljandi
Hansalinn, valge roosi linn, folgilinn, paadimehe linn - Viljandil on palju hellitusnimesid ja see linn on neid kõiki väärt. 725 aasta vanune väärikas Viljandi ulatab lahke terekäe igale külastajale ja pakub elamusrohkeid hetki igal aastaajal.
Viljandi juubeldab
Käesoleval aastal möödub 725 aastat Viljandile linnaõiguste andmisest. Juubeliaasta kujuneb huvitavate ettevõtmiste, näituste ja etenduste, kultuuri- ja spordisündmuste ning meeldejäävate pidustuste aastaks.
Parim turismiedendaja Varri Väli
Maaturismi tegevdirektor Varri Väli sai 2007. aasta parimaks turismiedendajaks. Selle aunimetuse võitmine on ka maaturismi, aktiivpuhkuse korraldajate ja siseturismi võit, sest MTÜ Maaturism on aidanud nende edule suuresti kaasa.
Endla külalistemaja
Endla külalistemaja on rahulik, turvaline ja mugav peatuspaik neile, kes soovivad Viljandisse minnes peatuda praktiliselt südalinnas. Hiljuti laienes külalistemaja kaheksa toa võrra, siin on ka uus saun ja kõikidele nõuetele vastav invatuba.
 
   
 09-04-2024
Ilmus Reisimaailma 2024. aasta esimene number...
Loe lähemalt!
© 2001 www.ww.ee