logo esimene osa neljapäev 23 mai 2024  
logo teine osa  
logo kolmas osa
Vanemad aastakäigud 2018 2019 2020 2021 2022 2023 2024
  Järgmine Reisimaailm ilmub juuni 2024
reisimaailma logo
tutvustus
tellimine
kontakt
viited
uudised
ajalooline Kreeka
 
Reisimaailm nr. (84) 3-4/2008
Vaata ka selle aastakäigu teisi numbreid: [ 1 | 2 | 3-4 | 5 | 6 | 7 | 8 ]
Lõõgastust ja ravi pakub Tervise Paradiis
29. veebruaril anti Tervise Paradiisile tunnistus nelja tärni omistamise kohta. Põhiliselt on Tervise Paradiis wellness-spaa, kuid siin pakutakse väga kõrgel tasemel ka raviprotseduure.
Ajalooliste spaalinnade tulevik
Turismi ja Vabaajahariduse Ühendus ATLAS korraldas Belgias heaolu- ja spaasümpoosiumi, kus osavõtjatel oli võimalik kuulata põhjalikku ettekannet ajaloolisest kuurortlinnast Pärnust.
Tervis ja heaolu TERVISest
Sanatooriumis Tervis on põhitähelepanu suunatud külastajate tervendamisele, siin pakutakse laia valikut protseduure erinevate haiguste raviks. Kuid sanatoorium on sobiv paik ka lõõgastuseks ja konverentsideks.
Eesti parim sommeljee
Võistlusest parima sommeljee nimele võttis osa 19 pretendenti, võistlejaid hindas asjatundlik þürii. Võisteldi teooria tundmises, pimedegustatsioonis, vigase veinikaardi parandamises jne.
Uus liinilaev Viking XPRS
Viking XPRS ühendab endas autopraami ja katamaraani parimad omadused, laev on viimse detailini reisijasõbralik ning turvaline. Laeval on ärireisijate ruum, koosolekuruumid ning arvukalt söögi- ja ajaveetmiskohti.
Baltcott vahendab majutust
Baltcott on vahendaja, kes sõlmib kinnisvara omanikuga lepingu tühjalt seisva korteri, maja või suvila edasiüürimiseks suvitajatele. Suvitajatele on see hea võimalus elada puhkuse ajal omaette pinnal oma elurütmi järgides.
Kuidas on läinud ja mida oodata?
Turismiseminari ettekanded olid jaotatud kolme plokki: kuidas on läinud turismisektoris ja mida oodata, ettevõtte edu võti ja riskide maandamine ning edukate turismifirmade edulood. tähelepanekud ja soovitused.
Parim paik suvepuhkuse veetmiseks on Tartu
Tartus tekib suvel eriline tunne, mille olulisteks varjunditeks on vabadus ja noortepärasus. Tartu on paljude meelest parim paik elamiseks, kuid tegelikult on see parim paik ka puhkamiseks.
Lodi "Jõmmu"
Lodi "Jõmmu" teine navigatsioonihooaeg tõotab tulla kirju ja põnev. Lisaks Kinolodjale pakub meelelahutust ka Lodjateater, lodi toob Emajõele mitmekesist ning põnevat tegevust, tahetakse seilata ka veeteel Tartu - Pihkva.
Tartus uus stiilne restoran
Taru elanike ja külaliste rõõmuks lisandus linna toitlustusasutuste peresse uus eksklusiivne restoran Volga. Restoranis pakutakse gourmet-, buffet-, grupi- ja pidulikke menüüsid ajaloohõngulises renoveeritud saalis.
Tartu sport
Sihtsutus Tartu Sport haldab Tartu linna omandis olevaid spordihooneid ja -rajatisi, neist tuntuim on kindlasti A.Le Coq Sport spordimaja. Häid treenimisvõimalusi pakuvad ka Visa hall, Turu t spordihoone, Tamme staadion jne.
Hubane kuurort-hotell Sõprus
Kui on soov ennetada haigusi, kiirendada paranemist või lihtsalt puhata, siis ainuõige paik kõigeks selleks on Sõprus oma kolme maja ja mugavate tubadega. Siin pakutakse lisaks ravipakettidele ka lõõgastavaid kehahooldusteenuseid.
Scandic Palace hotelli restoran
Põhjamaade juhtivasse hotelliketti kuuluvas Scandic Palace Hotellis on lisaks heatasemelisele majutusele olnud alati ka kõrgelt hinnatud köök. Pärast lühiajalist remonti muutus hotelli restoran veelgi ilusamaks.
Kuidas 1889-1940 suvitajad Pärnusse meelitati
1889. aastal võttis Pärnu linn enda kätte suvituse korraldamise ja hakkas linna kui ravikuurorti reklaamima Moskva ja Peterburi ajalehtedes. Peagi hakati levitama ka reklaambroðüüre ning linn muutus populaarseks.
Pärnu kuurort 170
Pärnu kuurordi spnnika loetakse aastat 1838, mil avati Pärnu esimene supelasutus ning avastati ning põhjendati teaduslikult Pärnu lahevee ja muda ravitoime. 2008. aastal tähistab Pärnu kuurordi juubeliaastat.
SPA Hotell Viiking
Taastusravikeskuses SPA Hotell Viiking pakutakse suurepäraseid võimalusi oma tervise eest hoolitsemiseks. Ainulaadne on uuringute pakett Tervisepass, mille abil saab ülevaate oma tervislikust seisundist.
Strand SPA&Konverentsikeskus
Strand SPA&Konverentsikeskus on Pärnu suurim äri- ja konverentsiklientidele suunatud hotell, mis on klientide seas hinnatud selle komplektsuse tõttu, kuna toitlustamine, töötamine, pidutsemine jne on kõik nö ühe katuse all.
 
   
 09-04-2024
Ilmus Reisimaailma 2024. aasta esimene number...
Loe lähemalt!
© 2001 www.ww.ee