logo esimene osa kolmapäev 12 juuni 2024  
logo teine osa  
logo kolmas osa
Vanemad aastakäigud 2018 2019 2020 2021 2022 2023 2024
  Järgmine Reisimaailm ilmub juuni 2024
reisimaailma logo
tutvustus
tellimine
kontakt
viited
uudised
ajalooline Kreeka
 
Reisimaailm nr. (88) 8/2008
Vaata ka selle aastakäigu teisi numbreid: [ 1 | 2 | 3-4 | 5 | 6 | 7 | 8 ]
Tallink - reisjate lemmik
Tallinki prioriteet number üks on klientide rahulolu, et seda pälvida, hoolitsetakse reisjate eest nii merel kui "kuival maal". Reisijaid teenindab 19 kaunist ja mugavat laeva, külalislahked hotellid Tallinnas ja kollased korrektse teenindusega taksod.
Tallinna VI visioonikonverents
Seekordne visioonikonverents kandis pealkirja "Tallinna energiaportfell - kullaauk või näpud põhjas". Tallinnal tuleb otsustada, kas ja kuidas ollakse valmis selleks, kui hinna järsk tõus hakkab oluliselt mõjutama linna tavapärast elu.
Tutvumispäev Tartuga
5. detsembril korraldas Sihtasutus Tartumaa Turism järjekordse tutvumisreis Tartusse, seekord käidi linnakodaniku muuseumis, keraamikagaleriis, Tartu hotelli konverentsikeskuses, Genialistide Klubis ja mitmetes teisteski kohtades.
Rahvusvaheline turismihariduse konverents
Konverentsi pealkiri oli "Turism ja haridus: ühendussilla loomine". Konverentsil vahetati mõtteid turismihariduse vajadusest ja arengust, turismikoolide ja ettevõtete koostööst ning silla tugevdamisest hariduse ja ettevõtluse vahel.
Imeline Jäneda mõis
Musta Täku Tall, safarid, konverentsid ja nõupidamised, simmanid, käsitöö, lõbusad peod, suve- ja talvepäevad, seiklusmängud, lõõgastuskeskus, saunamaailma, ilus loodus - kõike seda ja rohkemgi veel pakub külastajaile Jäneda mõis.
Väärtusest elamuseni
Viljandimaa turismikonverents toimus 20. novembril pärismusmuusika aidas. Konverentsi eesmärk oli ühiselt üle vaadata ja analüüsida Viljandimaa väärtusi, anda mõtteid ja ideid, kuidas väärtustest luua külalistele elamusi.
Setomaa Turismitalo
Setomaa Turismitalo oli üks neist kuueteistkümnest, kes sai detsembri algul riikliku tunnustuse "Märk kindlast arengust". See märk antakse neile, kes on läbinud kvaliteediprogrammi ja kelle tooted ületavad kliendi ootusi.
Tunnustati edukaid ettevõtjaid
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus andis kuueteistkümnele turismiettevõttele riikliku tunnustuse "Märk kindlast arengust", mis on külastajatele tõenduseks, et ettevõttes on kõik tegevused lähtudes kliendist parimal moel korraldatud.
Püha maa maagia võimuses
Palju on maailmas paiku, mida kutsutakse pühaks ja eriliseks, kuid vaid vähestel neist on olnud samasugust mõju maailma religioonide, kultuuri- ja ajaloo kujunemisel kui seda tõelisel Pühal maal - kogu Iisraeli, suurt osa Jordaaniast ja killukest Egiptusest ühendaval ajaloolis-geograafilisel piirkonnal. Siin saavad kokku legendid ja tõsilood sündmustest ja isikutest, keda kirjeldatakse piiblis ja koraanis, siin on aset leidnud imed, millesse usuvad tänini miljonid inimesed. See maa üllatab igaüht oma ainulaadse looduse, traditsioonide ja inimestega.
 
   
 09-04-2024
Ilmus Reisimaailma 2024. aasta esimene number...
Loe lähemalt!
© 2001 www.ww.ee