logo esimene osa neljapäev 23 mai 2024  
logo teine osa  
logo kolmas osa
Vanemad aastakäigud 2018 2019 2020 2021 2022 2023 2024
  Järgmine Reisimaailm ilmub juuni 2024
reisimaailma logo
tutvustus
tellimine
kontakt
viited
uudised
ajalooline Kreeka
 
Reisimaailm nr. (86) 6/2008
Vaata ka selle aastakäigu teisi numbreid: [ 1 | 2 | 3-4 | 5 | 6 | 7 | 8 ]
Toila SPA Hotell pakub elamusi iga ilmaga
Ida-Virumaa üks tuntumaid puhkekohti on Toila, Toila spaa tegutseb juba kaheksa aastat ning täiustab oma tooteid pidevalt. Uusim asi on siin wellness-keskus Orhidee, mis on tõeline maapealne paradiis, pakkudes lõõgastust ja rahu.
Luksushotell Kalvi Mõis
Kalvi mõisas viibijat valdab imeline tunne - otsekui aeg peatuks ning argimured muutuvad olematuks. Mõisa ruumid on sisustatud väga elegantselt ja hubaselt, eriti populaarseks on muutunud siin pulmade pidamine.
Pannjärve tervisespordikeskus
Pannjärve tervisespordikeskus valmistub aktiivselt talvehooajaks, valmis sai puhkemaja, peatselt avatakse ka hoone, milles on majutus ja kohvik-restoran. Pannjärvel avati ka Eestis seni ainukene tuubirada.
Sõprusprojekt Est-Rus Fort Tour
Viie sajandi vältel on kaks kivihiiglast - Narva ja Ivangorodi kindlused - seisnud teine teisel pool jõge oma riigi kaitsel. Sõprusprojekti eesmärk on võimaldada turistidel külastada mõlemat kindlust.
Ivangorodi külastamine andis muljeid
Tutvumisreis Ivangorodi kujunes suurt huvi pakkuvaks, sest sealne elu on hoopis midagi muud, kuid sealsedki inimesed püüavad turismi arendada. Kinnitust leidis teooria, et tsivilisatsioonide piir kulgeb piki Narva jõge.
Viljandi folgifestival
Folgifestivalil astusid üles 28 Eesti ja 15 välismaist muusikakollektiivi, üheksas kohas anti kokku ligi 80 kontserti. Lisaks muusikale korraldati ka palju teisi üritusi ning pakuti festivalil osalejatele vaimu harivaid tegevusi.
Hotell Inger ennetab teie ootusi
Narva kõige suurem hotell Inger on ka linna esindushotell. Hotell asub turisti jaoks väga soodsas kohas kesklinnas, mugavas rohelises piirkonnas, kusjuures kõik Narva peamised vaatamisväärsused asuvad vaid kilomeetri kaugusel.
Hotell King
Varem oli see hotell üsna väike, kuid nüüd on majale peale ehiattud II korrus koos vahva torniga, kust avaneb suurepärane vaade Narva linnale kõigist neljast küljest. Hotell on mugav ja kodune, pakub head teenindust.
Hotell Wironia
Hotell asub Jõhvi kesklinnas ja on tuntust kogunud kui asjalik ja mugav ärihotell, kus linna külalistel on hea peatuda. Hotelli suureks plussiks peavad külastajad siinseid väga rikkalikke hommikusööke ja karaoke laulmise võimalust.
Saka Cliff Hotell
Saka mõis-hotell on neile, kes tulevad Ida-Virumaaga tutvuma, lausa kingitus, sest Sakat võib pidada ka otsekui maakonna turismikeskuseks - siit on mugav väljasõite teha. Pealegi, siia tulija ei tule mitte ainult tuppa, vaid siseneb omapärasesse elukeskkonda.
Tehkem tutvust Mäetaguse vallaga!
Lisaks põnevale ajaloole on sellel Ida-Virumaa keskosas Jõhvi kõrgustikul asuval vallal pakkuda rohkelt uudistamist väärivat, näiteks härrastemaja ja jäägermuuseum, hiljuti avati ka suplusmaja koos talveaiaga.
Piirilinn Narva
Narva on Eesti linnadest vast kõige enam ajaloo risttuultes räsida saanud, kuid ikka ja alati uuesti üles ehitatud. Tänane Narva on ilus ja külalislahke linn, suurimaks vaatamisväärsuseks on võimas piirikindlus.
Maailma turismi kasv on veidi aeglustumas
Turismi kasvu aeglustumist käesoleval aastal prognoositakse seetõttu, et kogu maailma majandust mõjutab hinnatõus (eriti kütuse puhul), sest see suurendab ettevõtete tegevuskulusid ja vähendab potentsiaalsete reisijate reisieelarvet.
 
   
 09-04-2024
Ilmus Reisimaailma 2024. aasta esimene number...
Loe lähemalt!
© 2001 www.ww.ee