logo esimene osa kolmapäev 12 juuni 2024  
logo teine osa  
logo kolmas osa
Vanemad aastakäigud 2018 2019 2020 2021 2022 2023 2024
  Järgmine Reisimaailm ilmub juuni 2024
reisimaailma logo
tutvustus
tellimine
kontakt
viited
uudised
ajalooline Kreeka
 
Reisimaailm nr. (87) 7/2008
Vaata ka selle aastakäigu teisi numbreid: [ 1 | 2 | 3-4 | 5 | 6 | 7 | 8 ]
Rahvusvaheline turismikonverents
Turismikonverentsil vaagiti Eesti turismi hetkeolukorda ja võimalusi. Lisaks meie turismitöötajatele esinesid mitmed spetsialistid välismaadest, kes jagasid oma kogemusi ja nõuandeid turismi edasiseks arendamiseks.
Värska Veeparadiis
Värska Veeparadiis pakub oma külastajatele luksuslikku võimalust supelda miljoneid aastaid maapõues jõudu kogunud mineraalvees. Veeparadiisis on loodud veel palju teisigi võimalusi nautida veesolemist ja selle lõõgastavat toimet.
Hirvemäe Puhkekeskus
Puhkekeskus asub Värskas looduskaunil künklikul alal, selle tegevusvaldkonnad on aktiivpuhkuse võimaluste pakkumine, majutus ja toitlustus. Hirvemäe puhkekeskus on hubane koht, kus on hea puhata ja aktiivselt aega veeta.
Tallinna lennujaam uueneb pidevalt
Septembri keskel valmis Tallinna lennujaama uus reisiterminal, mis on mõeldud kuni 2,5 miljoni reisija teenindamiseks. Terminal on igati kaasaegne ja varustatud uusima tehnoloogiaga nii reisile registreerimise kui turvakontrolli osas.
Värska sanatoorium
Värska sanatoorium on järjepidevalt tegutsenud alates 1980. aastast, siinses ravitöös on olulisel kohal erinevad kohalikud mineraalveed ja unikaalne Lämmijärve muda. Ravialustele pakutakse mugavat majutust ning aktiivset tegevust.
Narva jõeturismiprojekt
Narva jõgi, mis ühtaegu ühendab ja lahutab kahte riiki, on samas ka väga tugeva turismipotentsiaaliga. Narva linn on välja töötanud laiaulatusliku projekti veeturismi marsruutide arendamiseks.
Turismi tootearendusprogrammid on avanenud
Septembri lõpus avanesid kaks turismivaldkonna arendamiseks suunatud investeeringute toetusprogrammi, nende eesmärgiks on arendada välja uusi atraktiivseid objekte ja tooteid, mis muudaksid kogu Eesti huvitavamaks sihtkohaks.
Eesti on parim puhkusepaik
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse turismiarenduskeskus korraldas ajakirjanikele nelja päeva pikkuse pressireisi "Puhka Eestis!", mille jooksul külastati mitmeid paiku ja turismiettevõtteid Põhja-Eestis ja Peipsi ääres.
AQVA hotell, spaa ja veekeskus
Rakveres avati selle aasta kevadel eksklusiivne spaa koos hotelli ja veekeskusega. Peamiseks sihtgrupiks on kvaliteetspaa nautijad, kes soovivad parimaid võimalikke hoolitsusi, rahu ja mugavust.
Käige õige Seewaldis ära!
Seewaldi näol on tegemist Tallinna ühe ajalooliselt põnevaima ning looduslikult ilusaima kohaga - omaaegne edumeelne aadelkond rajas siia tollal Euroopa moodsaima vaimuhaigla koostöös tuntud arhitektide ning arstidega.
Puhkuseparadiis Vahemere ääres
Küpros on tõeline paradiisiaiakse sooja mere ääres sinitaeva all, kus on hea puhata igal aastaajal ning nautida päikest, kaunist loodust, tervislikku toitu ning osa saada sealselt rikkalikust kultuuripärandist.
Eesti noored võitsid kutsevõistlustelt medaleid
Kuressaares toimunud Euroopa Hotelli- ja Turismikoolide Assotsiatsiooni aastakonverentsi raames korraldati mitmeid kutsevõistlusi. Eesti noored esinesid väga edukalt ning võitsid kokku kuus medalit.
Andamani mere müstilised saarestikud
Tai Kuningriigi Andamani meres on palju saari, puhkajate seas on neist kõige populaarsem Phuket, kuid külastamist tasuvad ka teised sealsed saared, kus on mõnus snorgeldada, päevitada, ujuda ja loodust nautida.
Londonist Loch Nessini
Turiste paeluvad Londonis eelkõige kuulsad nimed ja kohad, seega miks mitte korraldada reisi, mis ühendaks endas kõike kuninglikku Londonis ja selle lähiümbruses. Lisaks pakuvad huvi vabamüürlased, lambad, maastikud jne.
 
   
 09-04-2024
Ilmus Reisimaailma 2024. aasta esimene number...
Loe lähemalt!
© 2001 www.ww.ee