logo esimene osa laupäev 20 aprill 2024  
logo teine osa  
logo kolmas osa
Vanemad aastakäigud 2018 2019 2020 2021 2022 2023 2024
  Järgmine Reisimaailm ilmub juuni 2024
reisimaailma logo
tutvustus
tellimine
kontakt
viited
uudised
ajalooline Kreeka
 
Reisimaailm nr. (95) 1/2010
Vaata ka selle aastakäigu teisi numbreid: [ 1 | 2 | 3 | 4-5 | 6 | 7 | 8 ]
Eckerö Line korraldab põnevaid rühmareise
Ka tuleval suvel ja varasügisel jätkab Eckerö Line populaarseks saanud rühmareiside korraldamist Ahvenamaale ja Saimaale, imekauni looduse ja huvitavate vaatamisväärsustega paikadesse.
10 stiilset reisiseiklust aastaks 2010
Briti reisiraamatute autorid ja kirjastajad, loodusgiidid ja -fotograafid on reastanud kümme kõige unikaalsemat ja erutavamat reisikogemust ning seiklust aastaks 2010, lisaks sihtkohti, kuhu turiste varsti enam ehk ei lubatagi.
Vääna Külakoda arendab militaarturismi
Suurejooneline rannapatareide ja maismaakindlustuste vöönd, tuntud ka kui Peeter Suure Merekindlus, asub Tallinna vahetus läheduses ning sisaldab suurt potentsiaali saada suurepäraseks militaarturismi objektiks.
Kes kujundab Eesti heaolu- ja spaaturismi tulevikku?
Pärnus pakuti aastal 1838 külastajatele vaid soojendatud merevee vanni, tänasel päeval rikkalikku valikut heaolu- ja spaaturismi tooteid. Pärnu kolledžis antakse sellealaseid süvateadmisi vastava magistriõppekava abil.
Sinine Laguun
Islandiga seonduvad märksõnad on geisrid, kuumaveeallikad, islandi kampsunid, liustikud, puudeta maa ning eelkõige kuulus Sinine Laguun, mis on tõeline looduse ime ning mis annab vapustava elamuse kogu eluks.
Looduskaunis Vietnam
Dünaamiliselt arenevate linnade vahele jääb Vietnamis põnevaid ja looduslikult kauneid paiku, mis nõuavad küll pingutust, et kohale jõuda, aga pingutus tasub ennast mitmekordselt.
Eesti Vabaõhumuuseumi üritused 2010. aastal
Vabaõhumuuseum on nii kohalike elanike kui ka turistide meeliskülastuskoht ning sealt saab alati meeldejäävaid elamusi. Erilisi elamusi pakuvad aga seal korraldatavad rahvuskombeid tutvustavad üritused.
Külaseltsist turismiseltsiks
Mittetulundusühing Metsanurme sai alguse sellest, et küla kooskäimise kohaks seati korda vana rehehoone. Nüüd ollakse aktiivselt tegutsev külaselts, kes arendab tõhusalt ka paikkondlikku turismi.
Avastamisrõõmu teaduskeskuses Heureka!
Helsingi lähedal Vantaas asuvas teadus- ja ajaveetmiskeskuses leiavad huvipakkuvat tegevust ning avastamisrõõmu nii lapsed kui täiskasvanud, näiteks asub siin ka Euroopa üks modernseim digitaalplanetaarium.
Tarbijakaitse on abiks
Tarbija õigused lennu hilinemisel, tühistamisel, lennust mahajätmisel ning pagasiprobleemide tekkimisel on seadusandlusega tagatud, reisile minnes on vaja teada, kuidas tekkinud probleemid lahendatakse ja millised on reisija õigused.
Holiday Innil uus ilme
Holiday Inn on globaalne hotellikett, mis tegutseb seitsmekümnes riigis. Seoses poole sajandi täitumisega koostati ulatuslikud uuendusplaanid, Soomes jõudis aastavahetuse aegu lõpule uuenduste elluviimine kõigis seitsmes Holiday Inni hotellis.
Eestlased on Viking Line omaks võtnud
Viking Line ajalugu Eestis algab 1. juunist 1994, praegu sõidab Tallinna ja Helsingi vahet Viking XPRS. Eestlased harjuvad üha rohkem mõttega, et laev ei ole ainult sõiduvahend, vaid ka mõnus ajaveetmise ja peopidamise koht.
Estonian Hotel Investment Day
Detsembris toimus Eesti Hotellikooli, EHTE, Finnish Consulting Groupi ja Christie+Co poolt korraldatud õppepäev Estonian Hotel Investment Day, kus kuulati ettekannet hotellituru hetkeseisust, lahati vastavaid probleeme ja jagati kogemusi.
 
   
 09-04-2024
Ilmus Reisimaailma 2024. aasta esimene number...
Loe lähemalt!
© 2001 www.ww.ee