logo esimene osa laupäev 20 aprill 2024  
logo teine osa  
logo kolmas osa
Vanemad aastakäigud 2018 2019 2020 2021 2022 2023 2024
  Järgmine Reisimaailm ilmub juuni 2024
reisimaailma logo
tutvustus
tellimine
kontakt
viited
uudised
ajalooline Kreeka
 
Reisimaailm nr. (101) 8/2010
Vaata ka selle aastakäigu teisi numbreid: [ 1 | 2 | 3 | 4-5 | 6 | 7 | 8 ]
Haridus aitab ettevõtlust ja vastupidi
Üha kompleksemaks muutuvas ühiskonnas on võimatu üksi tegutsedes edu saavutada. Parim tulemus saadakse koostöös.
Soome elanike arvamus Eestist kui puhkusesihtkohast
EASi tellimusel küsitleti oktoobris tuhandet inimest Soomes omnibussuuringu raames. Telefoniküsitluse viis läbi Soome uuringufirma Norstat Finland.
Külastajate uuringute vajalikkus botaanikaaedades ja rahvusparkides
Selleks, et edukalt toime tulla külastajate juhtimisega ning samas hoida looduskeskkonda, on äärmiselt oluline, et nii aedade kui parkide juhtkond keskenduks külastajate seirele.
Villa Edenis kaalu langetamas
Villa Edenis on üks kõige tuntumaid tervisehotelle Itaalias, see asub väga kaunis kohas ning seda külastavad ka maailmakuulsused.
Põhja-Eesti V turismikonverents
Turismikonverentsil räägiti koostööst riigi ja piiriülesel tasandil, suurest ja väikesest transpordist, pärandist, regiooni turismi olukorrast ja selle edendamise võimalustest.
Tallinn visioonikonverents
Sellel konverentsil oli kolm peamist telge – kas kesklinna koonduv või mitme keskusega, kas multi- või monokultuurne, kas iseseisev või Helsingiga kaksiklinnana arenev Tallinn.
Lendamise kultuur
Lennukiga reisimine on võimalik kõigil, kuid lennureisile minnes peab endale selgeks tegema mitmed sellega seonduvad nõudmised, eeskirjad ja käitumismallid.
Kuidas panna Google klintide püüdmisel enda kasuks tasuta tööle?
Inimesed kasutavad internetis info otsimisel esimese valikuna otsingumootoreid, peamiselt Google´t, oluline on saada oma märksõnadega selle etteotsa.
Turismihariduse konverents
Rohkem tuleb teha arutelusid ja koostööd turismi, hariduse ja kohaliku kultuuri kandja vahel, rakendada leidlikke ideid, tähelepanu pöörata turismiteadusele.
Eesti saab Peterburis kultuuripühamu
150 aasta eest pühitseti sisse eestlaste Jaani kirik Peterburis. Vahepeal olid kirikul rasked ajad, taasavamise pidustused toimuvad järgmise aasta veebruaris.
Troopiline paradiis Euroopa südames
Brandeburgi liidumaad külastades on võimalik ära käia Euroopa suurimas troopilises veekeskuses, nautida ehtsaid ookeanilaineid, vihmametsa ja paradiisilinde.
 
   
 09-04-2024
Ilmus Reisimaailma 2024. aasta esimene number...
Loe lähemalt!
© 2001 www.ww.ee