logo esimene osa laupäev 20 aprill 2024  
logo teine osa  
logo kolmas osa
Vanemad aastakäigud 2018 2019 2020 2021 2022 2023 2024
  Järgmine Reisimaailm ilmub juuni 2024
reisimaailma logo
tutvustus
tellimine
kontakt
viited
uudised
ajalooline Kreeka
 
Reisimaailm nr. (98) 4-5/2010
Vaata ka selle aastakäigu teisi numbreid: [ 1 | 2 | 3 | 4-5 | 6 | 7 | 8 ]
Külalislahke Eesti
Sõnad ´külalislahkus´, ´teenindusvalmidus´ ja ´kliendikesksus´on tuttavad kõikidele turismiasjalistele, iseasi on see, kui sügavuti ja terviklikult nende tähendust sisuliselt tuntakse ja osatakse kasutada.
Turismiturundus internetis
Üksi kodulehe omamine ei tee ettevõtjat veel internetis turundajat. Artiklis selgitatakse internetiturunduse olemust ning antakse kolm lihtsat, kuid olulist soovitust, kuidas muuta end nähtavaks ja usaldusväärseks veebiturundajaks.
Suve värvid ja lõhnad Läänemaal
MTÜ Läänemaa Turism korraldas pressireisi Läänemaale ja Haapsallu. Külastati Nõva looduskeskust, Roosta puhkeküla, Rannarootsi muuseumi, Vormsi saart ja veel mitmeid teisi turistile huvi pakkuvaid kohti.
Uuendame tutvust Järvamaaga
Paide Turismiinfokeskus viis Eesti turismikorraldajad tutvumisreisile Järvamaa huvitavamate turismiobjektidega ja seal pakutavate teenustega. Järvamaal leidub palju huviväärseid paiku ning nauditavaid puhkuse veetmise võimalusi.
Kõrgkooliks saanud EHTE rahvusvahelistub
Aprillis andis haridus- ja teadusminister oma käskkirjaga uuele kõrgkoolile EHTE üle kolm täisakrediteeringut rakenduskõrghariduse õppekavadele. Õppurid saavad siit koolist kas rakenduskõrghariduse või kutsehariduse.
Turismimess TOUREST 20. juubeli eel
Kui esimese Touresti ajal ei uskunud paljud selle ettevõtmise edusse, siis aeg on näidanud, et meie turismimess on olnud edukas ja muutunud aasta-aastalt aina atraktiivsemaks.
Ruhr 2010
Euroopa “projektipõhised” pealinnad on toiminud juba 25 aastat, põhiväärtus selles, et juhitakse tähelepanu ka vähem tuntud linnadele. Ruhri piirkonna külastamine tõestas, et kultuuripealinnaks olemine suurendab turistide huvi.
Mida ennustab 2009. aasta turismisektorile
Majanduskriisis ei ole reiside arv vähenenud, kuid muutunud on reiside eesmärgid. Näiteks eestlastele senini armas Egiptus on nüüd vahetatud Lõuna-Aafrika ja Lähis-Ida salapära vastu.
Top Toursi juhtum
Tarbijakaitseameti tegevuse vahekokkuvõte seoses reisikorraldaja Top Tours maksejõuetuse ja tarbijate kaebuste menetlemisega.
Räpinas nüüd hotell ja restoran
Räpinas ei olnud siiani kohta, kus kaugemalt tulnud külaline ööbida või süüa saaks, see oli kindlasti ka piirkonna turismiarenduse kitsaskoht. Juunis avas uksed hotell Räpina koos Kiudoski Restoraaniga.
Miks Räpinasse tulla?
Kes seni pole Räpinat oma reisisihiks seadnud, see teadku, et seda tasub teha ja parem on planeerida siin peatumiseks rohkem kui üks päev.
Hirvemäe puhkekeskus
Värska alevikus, kaunil järveäärsel künklikul alal asub Hirvemäe puhkekeskus, mis pakub ühtaegu mõnusat ööbimisvõimalust, maitsvat kõhutäidet ning aktiivset ja lõõgastavat puhkust Setomaal.
Mesikamäe puhkekeskus
Mesikamäe puhkekeskus asub Tartu-Võru Postitee ääres, selle üheks osaks on Koorferi huvikeskus, mis pakub külastajatele võimalust tutvuda siinse piirkonna imepärase loodusega.
30. Rahvusvaheliste Hansapäevade majanduskonverents
Hansa + turism = hansaturism. See konverentsiteema kergitas ka küsimuse – kuidas saaks Pärnu nii olulist hansaüritust kasutada selleks, et lisada oma senisele staatusele ka päranditurism kihi nii sisus kui kuvandis.
Juubilar on ETFL
Tallinna Raekojas tähistati ETFLi 20. juubelit, pidulikku koosolekut juhatas ETFLi president, kes tegi esinejate vahepeal ka tagasivaateid ETFLi ajaloosse.Sõna said ka ETFLi endised presidendid.
ETFLi kevadvolikogu
ETFLi volikogu sellekevadine koosolek toimus Vihulas, tehti kokkuvõte eelmisest Tourestist ja pandi paika ETFLi edasine tegevus, toimusid presidendi ja juhatuse valimised.
Tallinna Merepäevade turismikonverents
Tallinna Merepäevade turismikonverents “Taasavastatud vana” juhtis tähelepanu sellele, et Tallinnas on palju kohti ja rajatisi, mis on pikka aega olnud unustuses ja kasutamata, need tuleb uuesti ellu äratada.
 
   
 09-04-2024
Ilmus Reisimaailma 2024. aasta esimene number...
Loe lähemalt!
© 2001 www.ww.ee