logo esimene osa laupäev 20 aprill 2024  
logo teine osa  
logo kolmas osa
Vanemad aastakäigud 2018 2019 2020 2021 2022 2023 2024
  Järgmine Reisimaailm ilmub juuni 2024
reisimaailma logo
tutvustus
tellimine
kontakt
viited
uudised
ajalooline Kreeka
 
Reisimaailm nr. (100) 7/2010
Vaata ka selle aastakäigu teisi numbreid: [ 1 | 2 | 3 | 4-5 | 6 | 7 | 8 ]
Päev imelisel Ida-Virumaal
Toimus väljasõit tutvumaks tööstus- ja sõjaajaloo pärandiga, ühepäevane ringsõit ei võimaldanud loomulikult näha kõike vaatamisväärset, kuid tekitas isu tagasi tulla ja rohkem ning põhjalikumalt maakonnas ringi käia.
Kukruse polaarmõis
Tegemist on omapärase mõisaga, mis avab külastajatele kütkestava polaarmaailma läbi mitmesuguste ekspositsioonide ja tegevuste. Mõisas on palju põnevaid tube, kuid mõis on kindlasti rohkem kui meelelahutusasutus.
Pankranniku pärl – Saka mõisahäärber
Saka hotell on turistidele juba aastaid tuntud-teatud, nüüd sai lõplikult korda ka Saka mõisahäärber. Turistidele on Saka mõis heaks peatuskohaks Ida-Virumaad külastades.
Avinurme Elulaadikeskus
Avinurme rahvas on iidsetest aegadest kuulus oma puutööoskuse ja ka tugeva kogukonnatunde poolest. Elulaadikeskus aitab hoida kohalikke oskusi ja väärtusi ning toimib elulaadi edasikandjana.
Klienditeeninduse aastakonverents
Konverents kandis pealkirja “Teeninduse uus ajajärk” ning ettekannetes käsitleti mitmeid aspekte teenindusest ning anti nõu, kuidas roime tulla raskete klientidega ning stressiga.
Eesti kutseõpilased Portugalis võidukad
Lissabonis toimus Euroopa turismi- ja hotellikoolide aastakoosolek ning rahvusvahelised kutsevõistlused, osales seitsesada parimat õppurit rohkem kui 130 koolist.
Turismitööstus – majanduse vedur!?
Viienda rahvusvahelise turismikonverentsi märksõnaks oli visioon – head ja edukad on need, kes vaatavad kaugele tulevikku ja tegutsevad selle nimel, et oma ideed ellu viia.
Huvi Eesti vastu Rootsi elanikkonna seas
Septembris küsitleti tuhandet rootslast teada saamaks, milline on nende huvi tulla Eestisse puhkama, uuriti ka, mis seostub Rootsi elanikel Eestiga ja millist tüüpi reisie nad eelistavad.
Nõustamiskeskus on abiks
Euroopa Liidus reisides ja oste sooritades on abiks Euroopa Liidu tarbija nõustamiskeskus, kõik osutatavad teenused on tasuta.
 
   
 09-04-2024
Ilmus Reisimaailma 2024. aasta esimene number...
Loe lähemalt!
© 2001 www.ww.ee