logo esimene osa neljapäev 23 mai 2024  
logo teine osa  
logo kolmas osa
Vanemad aastakäigud 2018 2019 2020 2021 2022 2023 2024
  Järgmine Reisimaailm ilmub juuni 2024
reisimaailma logo
tutvustus
tellimine
kontakt
viited
uudised
ajalooline Kreeka
 
Reisimaailm nr. (54) 2/2004
Vaata ka selle aastakäigu teisi numbreid: [ 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 ]
Lk 16-23
Keset talve Egiptuse päikest nautimas
Talved võivad kohati väga mõnusad olla, kuid kipuvad üldiselt liiga pimedad ja külmad olema, seepärast on just keset tüütut talve mõttekas ette võtta reis Egiptusesse, seda enam, et tänu lennuühendusele ei ole see sugugi liigkauge sihtkoht. Egiptus on jaanuaris põhjamaalase jaoks meeldivalt soe, pealegi on sealne ajaloo- ja kultuuritaust ainulaadne. Ainulaadse elamuse saab igast Egiptuses veedetud päevast, põnevust pakuvad nii sealne argielu, kombestik, püramiidid, tänavaliiklus, allveeujumine Punases meres ja Kairo ööelu.
Lk 24-27
Tallinki sellekevadised uudised
AS Tallink Grupil on sellel kevadel turistidele pakkuda mitmeid suurepäraseid uudiseid. 22. märtsil teeb oma esimese reisi uus laev Victoria, lisanduvad ka uued AutoExpressid. Alates 1. aprillist avatakse kruiis Helsingi - Tallinn - Peterburg - Helsingi, mis teeb Peterburi külastamise senisest lihtsamaks ka eestlastele. Alates 1. maist hakkavad Tallinn - Stockholmi liini laevad läbi sõitma Ahvenamaalt. Oma reisijate paremaks teenindamiseks avatakse uus hotell nimega Tallink. Tallinki laevad sobivad reisimiseks, aga ka konverentside ja ürituste pidamiseks ning lihtsalt lõbutsemiseks.
Lk 8 - 9
Volkswagen vallandab positiivseid emotsioone
Väike-keskklassi autodest on praegu kõige uuem Volkswagen Golf 5 - viies põlvkond autode perest, mida on toodetud juba kolmkümmend aastat. Alates 1997. aastast müüb Eestis Volkswageneid AS Saksa Auto, selle firma müügikonsultant Maario Orgla tutvustab põhjalikult Volkswagen Golf 5 eeliseid teiste autode ees ning lugeja saab ülevaate auto varustusest ning mootorist.
Lk 34 - 36
Eesti Giidide Liidu juubel
Turisminduses on giidi roll väga oluline, kuna turismigruppi juhtides oleneb tema teadmistest ja oskustest, kuidas turist Eestiga tuttavaks saab. Eesti Giidide Liit asutati 1994. aastal, seega täitus tänavu sellel organisatsioonil kümme aastat. Veebruari lõpus toimusid Eesti giidide päevad Tallinnas, ühtlasi tähistati ka aastapäeva. Giidide liitu kuulub praegu umbes 500 liiget.
Lk 14-15
Nuweiba pakub päikest ja rahu
Need, kes Eestimaa talvest ja pimedusest tüdinenud, peaksid ette võtma reisi Nuweibasse. Neid reise korraldab Domina World Travel ning 7 või 14 päeva jooksul on lisaks päikesele ning rannamõnudele võimalik osa saada ka eestikeelse giidi saatel toimuvatest ekskursioonidest.
Lk 37
Spa hotell-veekeskus Tervise Paradiis
Veebruari viimastel päevadel lisandus Pärnu turismimagnetitele veel üks - valmis hotell-veekeskus Tervise Paradiis, mis kuulub Eesti suurimale kuurortettevõttele Tervis. Tervise Paradiisi moodustavad kaheksakorruseline kuurorthotell ja kahekorruseline veekeskus. Hotell-veekeskuses on ka konverentsiruum ning VIP-kompleks koos nõupidamisruumi, baari, saunade ja basseiniga. Pakutakse mitmesuguseid ravi-, spordi- ja meelelahutusteenuseid.
Lk 5-7
TOUREST pakkus meelelahutust ja ideid
Seekordne turismimess tõestas, et Turismifirmade Liidu 2002. aastal tehtud otsus muuta turismimesse aega ja sisu oli õige. Seekordsel messil osales 250 eksponenti, esindatud oli 23 välisriiki ning messi külastas 15466 inimest. Turismimessil kuulutati välja ka aasta parim turismiedendaja ja turismiobjekt.
Lk 38-41
Aegna saar ehk kurjast vaimust vaevatud
Tallinna külje all on säilunud mõned puutumatu loodusega saarekesed, mida ettvõtlikud ärimehed sooviksid täis ehitada ja turismiatraktsioonidena välja pakkuda. Mis aga köidab turisti rohkem - kas puutumatu loodus või tiheasustusega väikesaar?
 
   
 09-04-2024
Ilmus Reisimaailma 2024. aasta esimene number...
Loe lähemalt!
© 2001 www.ww.ee