logo esimene osa pühapäev 21 juuli 2024  
logo teine osa  
logo kolmas osa
Vanemad aastakäigud 2018 2019 2020 2021 2022 2023 2024
  Järgmine Reisimaailm ilmub september 2024
reisimaailma logo
tutvustus
tellimine
kontakt
viited
uudised
ajalooline Kreeka
 
Reisimaailm nr. (60) 8/2004
Vaata ka selle aastakäigu teisi numbreid: [ 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 ]
Lk 24 - 27
Domina Ilmarine
Endine Ilmarise Residence kannab selle aasta algusest nime Domina Ilmarine ning on vahepealsetel aastatel tublisti laienenud. 2003. aasta augustis valmis Ilmarise juurdeehitus (restoran ja uued toad), kõige viimane osa anti käiku selle aasta aprillis ning uues majaosas on 48 tuba, 80 kohaga ilMarine restoran ja Domina reisibüroo. Laienenud on ka autode parkimisala. Endine Ilmarise tehas on nüüd täies ulatuses uut elu elama pandud, kusjuures uusim osa on tühjale krundile juurde ehitatud.
Lk 28-31
Domina World Travel
Domina Ilmarise hotelli kolis ka Domina reisibüroo. Intervjuust saab teada, millised on Domina korporatsiooni edusammud hotellinduse arendamisel. Domina Grupil on hotellid juba 30 riigis, Domina turismibüroode ülesanne on hotellidesse turiste suunata. Igal aastal toimub mõnes uues Domina hotellis konverents, kus reisibüroode töötajatele tutvustatakse korporatsiooni tegevust ja edusamme. Eestis asuv Domina World Travel on teinud kiiduväärset tööd, seda eriti eestlaste Egiptusesse lennutamisel.
Lk 42-45
Kubija hotell
OÜ Pintmann Grupile omistati tiitlid "Turismiuuendaja 2004" ja "Edukas turismitegija Võrumaal 2004". Pintmann Grupile kuulub hotell Kubija järve kaldal, vaid mõni kilomeeter Võru linnast, Unehoiukeskus, Haanjamehe talu ning Haanja puhke- ja suusakeskus. Unehoiukeskuses tehakse uneuuringuid ning ravitakse unehäireid, Haanjamehe talu koosneb seitsmest stiilitundlikult renoveeritud hoonest, neile lisandub aastalõpuks simmanisara. Haanja puhke- ja suusakeskus asub Suure Munamäe läheduses Eesti suusaparadiisis.
Lk 10-11
Kaks päeva Narva lummuses
Narva linna hotellide ja restoranide liit kutsus reisikorraldajaid kaheks päevaks külla, et tutvustada Narva ja linna lähipiirkonna paremaid majutus- ja toitlustuskohti, vaatamisväärsusi ning turismimagneteid. Narvas ja Narva ümbruses on palju sellist, mis pakub turistidele huvi: Narva kindlus, Aleksandri kirik, Kuremäe klooster, Valaste juga ja palju muudki.
Lk 18-23
Turismi arengu konverents
Radissoni hotellis toimus 11. novembril ajalehe "Äripäev" korraldatud turismi arengu konverents. Konverentsil räägiti sellest, kuidas turundust enda kasuks tööle panna, kuidas saada euroraha turismi arendamiseks, europrojekti elluviimise rahastamisest, turismisektori tööjõuturu hetkeseisust ja tulevikust, millisel tasemel on konverentsiturism Tallinnas, milline on reisikorraldusturg ja milline on majutusturg. Oma tegevust tutvustasid Kihnu saare ja Leigo järvemuusika eestvedajad.
Lk 16-19
Jõulud saareriigis
Inglismaa ja Eesti jõulud on erinevad - juba sealsed jõuluilmad on soojemad kui meil, aga hoopiski erinevad on jõulutoidud ja -kombed. Meie verivorsti, seaprae ja hapukapsaste asemel panevad inglased lauale jõulukalkuni ning jõulupudingu. Oleme Inglismaalt üle võtnud ka jõulukaartide saatmise kombe - seal saadeti esimene jõulukaart 1844. aastal.
Lk 16-17
Suur toidupidu Tallinnas
Tallinna FoodFest on suurim kogu toiduala ühendav sündmus, mis toimub üle aasta ja Toidumessiga vaheldumisi. FoodFest on toidu tootjate ja tarbijate kohtumispaik, mille programmis osales seekord 108 firmat. Arvukalt olid esindatud Saksamaa firmad. FoodFesti raames peeti aasta parima koka, kelneri, baarmani ja pagari võistlused, esmakordselt peeti baristade võistlus, kodukokkade võistlus ja koduste hoidiste retseptide konkurss. Kuulutati välja ka jõulutoodete konkursi võitjad.
 
   
 11-07-2024
Ilmus Reisimaailma 2024. aasta suvenumber...
Loe lähemalt!
© 2001 www.ww.ee